مسکن پیشنهاد می شود بزرگترین در نوع خود در Schaumburg پس از 1990s

یک پیشنهاد توسعه 149 خانه های تک خانواری می تواند تبدیل به بزرگترین در نوع خود مصوب کرد Schaumburg از 1990s, روستا, مقامات گفت.

توسعه ارتباطات مدیر جولی فیتزجرالد گفت که ایجاد کرد در حالی که برنامه ریزان نیست و در عین حال توصیه می شود پیشنهاد Braxton جنگل پروژه های دقیق در Schaumburg وب سایت پشتیبانی آنها از مفهوم و در حال کار نهایی از طریق برخی از مسائل با توسعه است.

                                                                                                                                                                                                                       

که توسعه دهنده — Glendale Heights-بر اساس Nitti توسعه, LLC — است قرارداد برای خرید 62 هکتار از کامی-Schaumburg دبیرستان منطقه 211 دلار 17.7 میلیون.

این سایت هم مرز با اجلاس درایو به غرب آلو بیشه جاده به شرق عاقلانه جاده به جنوب و خانه های موجود گسترش از Weathersfield راه به شمال. منطقه 211 خریداری زمین در حدود 50 سال پیش برای یک آینده مدرسه که در نهایت نبود مورد نیاز است.

منطقه مدرسه مدیره از آموزش و پرورش به تازگی تایید شده یک دوم فرمت از تصویب دوره برای Nitti توسعه خرید این یکی از 15 ژوئن تا سپتامبر. 22 به جای ایجاد کرد بررسی این طرح است.

این فرمت نیز تنظیم تاریخ بسته شدن اجباری برای فروش Oct. 15 و مورد نیاز است که 20 درصد از Nitti را جدی پول — و یا $ — 170,000 تلقی می شود nonrefundable.

                                                                                                                                                                                                                       

هر چند تخته, آموزش و پرورش, رای به اتفاق آرا عضو هیئت مدیره مارک کرامر با ابراز نگرانی از این که تاخیر در توسعه را بررسی و تصویب شده اند ممکن است ناشی از روستای Schaumburg “در حال حرکت هدف پست است.”

عضو همکار اد یونگ معمار گفت که او در نظر گرفته شده نقد و بررسی قاب زمان نرمال برای یک پروژه از اندازه و پیچیدگی ارائه شده است.

در منطقه 211 از 62 هکتار دروغ در زمان حضور مرزهای Conant دبیرستان در هافمن استتس.

برای Schaumburg شهرستان ابتدایی منطقه 54 ملک نهفته در حضور مرزهای Collins مدرسه ابتدایی و فراست دبیرستان. دو داستان چهار کلاس درس علاوه بر این به Collins مدرسه ساخته شده است که در این تابستان برای دیدار با موجود فضایی نیاز دارد.

تاریخ های خاص نشده است برنامه ریزی شده اما Braxton جنگل توسعه دهندگان برنامه به دنبال توصیه Schaumburg را ى هیأت تجدید نظر بعد از این تابستان قبل از اینکه به دنبال تصویب نهایی توسط این روستا هیئت مدیره.

هر چند پیشنهاد توسعه نیست و برنامه ریزی شده به مراحل خاص آن است که می رود به یک چندین ساله پروژه با برخی از اوایل کار سایت هنوز هم امیدوار به انجام این سقوط فیتزجرالد گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de