هوستون انفجار دهید بحث ایمنی در شهر با منطقه بندی

هوستون — هوستون عدم ى محدودیت را ترک کرده است بسیاری از ساکنان با همسایگان آنها نمی خواهند: پتروشیمی و کسب و کار که مسئولیت رسیدگی به مواد خطرناک.

که خبري گذاشته شد bare دوباره ماه گذشته هنگامی که یک انفجار عظیم وارد فلزی ساخت و تولید کسب و کار در شمال غرب این شهر کشته شدن دو کارگر آسیب رساندن صدها نفر از ساختمان های اطراف و خانه های وحشتناک و ساکنان خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

Quan Nguyen 49 ساله لوله کشی گرمایش و تهویه مطبوع تکنسین خانه که چند صد متری (متر) از واتسون سنگ زنی ساخت و گفت: Jan. 24 انفجار به او زدم و از تخت و باعث شد همسر خود را به سقوط و ضربه سر او در حالی که او یک نوشیدنی از آب است. برخی از آنها سقف فرو ریخت و انفجار شکسته ویندوز خود را, در حال خواب, پسر, اتاق خواب, اما خوشبختانه هیچ یک از آنها به شدت مجروح شدند.

‘œI احساس مانند آن را باید از هم جدا کسب و کار از مناطق مسکونی. اگر آنها (باید) کسب و کار در اطراف در اینجا با مواد شیمیایی و احتمالا آنها باید حفظ شود در اغلب بازرسی برای آنها’� گفت: Nguyen, ابراز رشد احساسات در یک شهر و منطقه ای که به تحمل شش صنعتی عمده تصادفات در سال گذشته که منجر به کشته شدن سه نفر و زخمی شدن ده ها تن از دیگران و مجبور موقت تخلیه و تعطیلی مدارس.

در حالی که این حوادث را دامن زده بحث بیش از ى آن را بسیار بعید است که این کشور چهارمین شهرستان در حال رفتن به آغوش عمده توسعه محدودیت. در عوض رهبران شهر را آغاز کرده اند که بحث در مورد اقدامات دیگر از جمله نیاز به چنین کسب و کار برای ارائه به بازرسی های مکرر و به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد انواع مواد خطرناک آنها در حال دست زدن.

‘œWe فقط می توانید نیست که این حوادث رخ می دهد بدون ما به دنبال راه هایی برای کاهش خطر آینده,’� شهردار سیلوستر ترنر گفت: به تازگی.

حتی متوسط جدید مقررات محلی می تواند از مقاومت مواجه بالاتر است هر چند در دولت است که به شدت لوایح خود را به عنوان برای باز کردن کسب و کار.

                                                                                                                                                                                                                       

معلوم نیست چرا هوستون هرگز به تصویب رسید ى آن ساخت بزرگترین شهر آمریکا بدون آن. آن را برای عدم تلاش به عنوان وجود داشته است و پنج تلاش برای انجام این کار در خود اعلام کرد پایتخت انرژی جهان از سال 1929 اخیرا در سال 1993 زمانی که رای دهندگان کاهش یافته و به آغوش منطقه بندی.

لارس Lerup بازنشسته دانشگاه رایس معماری استاد که مورد مطالعه قرار هوستون نشان می دهد که عدم وجود منطقه بندی می آمده اند در مورد به عنوان بازتابی از دولت مستقل روح و اعتماد به نفس و رانندگی که بسیاری در صنعت نفت بود. عدم وجود منطقه بندی شده شهر با ‘œhighly منحصر به فرد’� محیط زیست شهری, او گفت:.

اگر چه هوستون با رد ى در طول سال آن را های مختلف زمین با استفاده از قوانین و انواع دیگر از محدودیت های است که به مقدار ‘œquasi منطقه بندی,’� گفت: Matthew Festa استاد می آموزد که قانون مالکیت و استفاده از زمین در جنوب تگزاس کالج قانون هوستون. برای مثال قوانین وجود دارد که تنظیم ساخت و ساز در اطراف این شهر و فرودگاه ها و محدود که در آن گرا جنسی کسب و کار می تواند باز کردن و تعیین حداقل اندازه زیادی است که کمک به محدود کردن تراکم.

هواداران از هیچ منطقه بندی می گویند این کمک افزایش هوستون توسعه و رشد اقتصادی است. اما دیگران از جمله گروه های جامعه و محققان می گویند محله است که فقیر هستند و یا به تعداد بیشتری از اقلیت نژادی نامتناسب منفی تحت تاثیر عدم وجود منطقه بندی.

                                                                                                                                                                                                                       

در جنوب شرقی هوستون محله منچستر گوادلوپ Ortiz زندگی می کردند بیشتر از 32 سال در سراسر خیابان را از یک پالایشگاه. 68 ساله بیوه زندگی می کند که او ماهانه تامین اجتماعی گفت: بررسی رویای خود را از حرکت غیرقابل تحمل است.

‘œI می خواهید به فروش می رسانند. اما مردم همچنان زندگی در اینجا. که در آن آنها بروید ؟ ما فقیر’� Ortiz گفت. به عنوان او نشسته در یک پارک در کنار پالایشگاه و که در آن او به پیاده روی روزانه, دود سفید billowed از امکانات وسیع که ساطع ثابت مکانیکی همهمه که Ortiz می گوید او را نگه می دارد تا در شب.

انفجار در واتسون سنگ زنی و تولید به نظر می رسید به یک نقطه اوج برای بسیاری از.

‘œIt فقط پرسش در مورد چگونگی امن ما در محله های ما,’� هوستون عضو شورای شهر Karla کیسنرس گفت: در جلسه اخیر کمیته ای است که بحث در مورد مقررات جدید در کسب و کار که مسئولیت رسیدگی به مواد خطرناک.

این معلوم نیست چه اگر هر گونه تغییرات قابل توجهی می تواند ساخته شده به عنوان تلاش می تواند در دادگاه به چالش کشیده و یا توسط مقامات دولتی نشان داده اند که گریزی به قوانین و مقررات. زمانی که سازمان حفاظت محیط زیست در نوامبر کوچک پشت کارخانه شیمیایی اقدامات ایمنی در محل قرار داده و پس از یک 2013 کارخانه کود انفجار در شهر وست تگزاس کشته شدن 15 نفر تگزاس دادستان کل کن Paxton ستایش از این تصمیم گفت: این امر ‘œmake تگزاسی امن تر … و بازگرداندن برخی از حس مشترک به روند قانونی.’�

Festa, قانون, استاد, گفت که او فکر نمی کند که اتخاذ رسمی ى مقررات در پاسخ به دلیل هوستون ‘œpretty به خوبی ساخته شده است’� و این امر می تواند از لحاظ اقتصادی و به لحاظ سیاسی غیر ممکن است به پیکربندی محله.

Nguyen که خانه آسیب دیده بود در ماه گذشته انفجار گفت که اگر چه او می خواهد امنیت بیشتری را برای افرادی مانند او همچنین نمی خواهید به درایو دور صنعت یا شغل.

هوستون رئیس آتش نشانی ساموئل Peña در ضمن گفت که او امیدوار است که این شهرستان می تواند آمد تا با تغییرات است که به بهبود امنیت با اضافه کردن آن را به ‘œbeing قادر به نشستن و گفتگو تا آنجا که ما چه می خواهیم به عنوان یک جامعه به منظور حفاظت بهتر از ما شهروندان است.”

___

دنبال Juan A. Lozano در توییتر https://twitter.com/juanlozano70

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im