چگونه دنور مبتنی بر راه اندازی, دید از بالا, آیووا, انجمن

در آوریل 2019, Wired منتشر شده یک نگاه دقیق در کمیته ملی حزب دموکرات تلاش برای وصله پینه کردن های دیجیتال خود را سازماندهی زیرساخت های پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 است که در آن بسیاری از فعالان فکر می کردند outclassed توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. در میان کارشناسان نقل شد دنور ساکن جرارد Niemira سابق کارمند با هیلاری کلینتون در کمپین 2016 و یکی از معماران از آنچه داستان را تیتر به نام “دموکرات’ برنامه ریزی برای رفع آنها در حال فرو ریختن اطلاعات عملیات.”

پس از تجربه دست اول کاستی از DNC سیستم چهار سال پیش سیمی‘s Issie Lapowksy نوشت Niemira اعتقاد بر این است که آن را “بحرانی برای دموکرات ها برای ساخت ابزار است که به طور متوسط در زمینه کارمند به راحتی می توانید دسترسی” و افتخار است که شرکت خود را به واشنگتن-بر اساس مخفف بود “ساختمان یکی از این ابزار است.”

اوه!

Niemira در حال حاضر می یابد خود را در مرکز بحث های اطراف خود را راه اندازی سایه, Inc., توسعه یک برنامه تلفن همراه است که باعث مشکلات گسترده با گزارش از نتایج اطلاعات در سال 2020 آیووا دموکراتیک حزبی. سایه گنجانیده شده بود در کلرادو در ماه سپتامبر با توجه به تشکیل پرونده با وزیر امور خارجه و دریافت سرمایه گذاری از مخفف که توصیف خود را به عنوان “یک سازمان غیر انتفاعی و متعهد به ساخت قدرت و دیجیتال زیرساخت برای جنبش مترقی.”

“ما صمیمانه تاسف از تاخیر در گزارش از نتایج شب گذشته آیووا قفقاز و عدم اطمینان ناشی از آن است به نامزد خود مبارزات و دموکراتیک حزبی را برانگیخت” Niemera گفت: در بیانیه ای به سایه سایت امروز 4 فوریه.

به عنوان ملت گوش به بسیار پیش بینی برای اولین بار-در-این-ملت آیووا جلسه دوشنبه شب دموکراتیک مقامات تاخیر در انتشار اولیه از نتایج پس از سایه برنامه تنها گزارش “جزئی داده است.” هیچ گونه شواهد هک یا دستکاری در شمارش آرا و یا نماینده مجموع: “از آنجا که از نیاز کاغذ اسناد و مدارک ما شده اند قادر به بررسی کنید که اطلاعات ثبت شده در نرم افزار و استفاده می شود برای محاسبه هيئت دولت معادل که معتبر و دقیق” آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت در بیانیه ای گفت.

“داده های اساسی و مجموعه فرایند از طریق سایه تلفن همراه انجمن برنامه صدا و دقیق اما ما روند انتقال که حزبی نتایج داده های تولید شده از طریق نرم افزار به IDP نمی شد” Niemera بیانیه بخوانید.

تصاویری از سایه “IowaReporterApp” به دست آمده توسط معاون نشان می دهد بسیاری از باگ ها و پیام های خطا تجربه حزبی صندلی در حوزه در سراسر کشور در جمعه شب. به نیویورک تایمز گزارش می دهد که این برنامه توسعه داده شد فقط در دو ماه و تا به حال نشده است به طور گسترده تست شده در حالی که The Verge اشاره کرد که آن را به حال شده است توزیع شده در یک روش غیر معمول — این نسخه رایگان از “پلت فرم آزمون” به عنوان شناخته شده TestFairy که ممکن است محدود برنامه فقط 200 کاربران است.

تاخیر جلب داغدار انتقاد از بسیاری از ناظران و موجب دور جدید خواستار لغو آیووا قفقاز که به مدت طولانی با آن مواجه انتقاد به صورت بالقوه به استثنای رای دهندگان که قادر به شرکت در یک فرآیند طولانی مدت است.

کلرادو نقل مکان کرد و برای لغو آن ریاست جمهوری حزبی سیستم در سال 2016 زیر شکایت در مورد ازدحام بیش از حد و مشکلات دیگر با این روند است. ماه آینده کلرادو برگزار خواهد شد انتخابات ریاست جمهوری اولیه انتخابات برای اولین بار از سال 2000 اما هنوز هم استفاده از ترکیبی انجمن سیستم برای کنگره, مسابقات, برگزاری یک سری از حزب مجامع برای انتخاب نامزدها به نظر می رسد در انتخابات در ماه ژوئن کنگره اولیه. کلرادو دموکراتیک مقامات امروز گفت که این حزب نمی خواهد با استفاده از سایه نرم افزار و یا هر برنامه دیگر در آن کنگره قفقاز.

“کلرادو حزب دموکرات نمی خواهد با استفاده از هر تکنولوژی تست نشده و یا دیجیتال برنامه های کاربردی از هر نوع گزارش نتایج کلرادو قفقاز” دیوید Pourshoushtari سخنگوی کلرادو حزب دموکرات در بیانیه ای گفت:. “ما خواهد بود با گزارش با استفاده از تکنیک های محاکمه و درست از کار به طور مستقیم با ما در شهرستان احزاب برای دریافت این ایالت حزبی نتایج. در پرتو این وضعیت در آیووا ما خواهد بود دو برابر را در تلاش های ما برای استرس تست سیستم های ما از طریق اجرا می شود خشک و ساختگی گزارش پس ما قفقاز هموار در ماه مارس است.”

در ضمن انتخابات در دنور به دنبال اطمینان رای دهندگان در امروز که رای آنها را بازیگران در ماه آینده ریاست جمهوری اولیه در حال امن و مطمئن است.

“وجود دارد به نظر می رسد سه کلید مشکلات ایجاد سردرگمی در آیووا: عدم شفافیت و فقدان آموزش و عدم برنامه ریزی برای احتمالات” دنور انتخابات مدیر Jocelyn Bucaro در بیانیه ای گفت. “انتخابات و حرفه ای آموزش دیده و خبره برای کاهش خطرات ناشی از آنچه اتفاق افتاده است در آیووا شب گذشته. رای دهندگان باید مطمئن باشید که رای خود را امن باقی خواهد ماند و آنها می توانند اعتماد به نتایج گزارش شده از انتخابات حرفه ای دقیق هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر