چگونه Coronavirus مؤثر است دنور رستوران صنعت

در زمانی که coronavirus نگرانی های را ساخته اند “اجتماعی فاصله” در عبارت گرفتن, Denver, رستوران احساس تاثیر می گذارد از مشتریان انتخاب به ماندن در خانه. سرآشپزها و رستوران داران در حال گزارش داد که تعداد کاهش یافته است در هفته گذشته و برخی از آنها تعجب اگر بسته شدن موقت و یا تعویض به تحویل-فقط خدمات ممکن است یک راه حل کوتاه مدت.

در این میان بسیاری از رستوران ها در حال انتشار بیانیه در وب سایت ها و صفحات رسانه های اجتماعی و از طریق ایمیل برای اطمینان بخشیدن به مشتریان که آنها در حال گرفتن هر احتیاط برای حفظ تمیز و امن محیط. تگ رستوران گروه تاسیس شده توسط آشپز/رستوران Troy نگهبان ارسال این پیام:

تگ رستوران گروه طول می کشد همه بیماری بسیار جدی است. در علاوه بر این به ما در حال حاضر دقیق استانداردهای پاکیزگی ما افزایش فرکانس که در آن ما کامل ما بهداشت چک در سراسر رستوران ما. ما موظف اند ادامه داد: روزانه کارکنان آموزش ما به بررسی سلامت و روش های ایمنی و انتظار می رود که کارکنان ما در خانه بمانند و اگر آنها به خوبی احساس نمی شود. تگ رستوران گروه ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و انطباق با هر گونه دیدار با سلامت اضافی مقررات مندرج است.

دن گوشه رستوران گروه اجرا می شود که سوشی دن Izakaya دن و Ototo منتشر شد این بیانیه (همراه با شیوه های بهداشت برای دست زدن به ورودی تحویل):

دن گوشه همواره از نزدیک با دنور وزارت بهداشت برای ارائه آموزش بهداشت و شیوه و حفظ عالی ایستاده است.

به بالا بردن استانداردهای عملیاتی و پشتیبانی از تمام شیوه های فعلی مدیریت دارای سلامتی روزانه, جلسه, که در آن کارکنان بررسی بهداشت شخصی دستی و سلامتی طرح است.

همه کارکنان داده می شود یک چک لیست در مورد سلامت فعلی. برای هر یک از کارکنان که سفر کرده اند و یا نشان دادن علائم مناسب جبران خسارت ارائه شده است برای قرنطینه و/یا مرخصی استعلاجی.

قلعه رستوران نصب شده تا چهارده دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در سراسر رستوران برای مهمانان و کارمندان و کارکنان است که پاک کردن تمام خدمات مواد (از جمله منوها و نمک و فلفل شیکر و میز و صندلی و الکترونیکی مهمان-بررسی دستگاه) با اسپری ضد عفونی کننده.

کلرادو انجمن رستوران و EatDenver باید هر دو منتشر شد دستورالعمل ها و توصیه های خود را عضو رستوران با جزئیات از جمله (اما نه محدود به) موثر ترین راه حل تمیز کردن و توسعه کارمند بیماری روش.

برخی از مردم سخت ترین ضربه را در طول بحران مانند این دستمزد پایین بگیر تا کلرادو وزارت کار و اشتغال صادر کرده است قوانین برای پرداخت کارکنان انتظار COVID-19 تا 32 ساعت از مرخصی استعلاجی. در حالی که اولیه بیانیه طول فرماندار Jared پلیس دولت-از-اورژانس اعلام روز شنبه, مارس 10, باعث برخی از سردرگمی (به خصوص در مورد تمام وقت در مقابل پاره وقت کارکنان) قوانین روشن شد در تاریخ 11 مارس و شامل موارد زیر است:

کارگران تحت پوشش بدون در نظر گرفتن نرخ پرداخت یا روش (ساعتی و هفتگی, قطعه, نرخ, و غیره). روزانه پرداخت در طول ترک است یا خود را تاسیس روزانه نرخ و یا اگر خود را پرداخت نوسان خود را روزانه به طور متوسط پرداخت برای ماه گذشته است.

در اینجا در Westwordادامه خواهیم داد به گزارش رستوران دهانه و آینده مواد غذایی و نوشیدنی, حوادث; وقتی ما از لغو, ما به شما به روز رسانی این پست. هنوز هم شما باید چک کنید اگر یک رویداد است که هنوز هم اتفاق می افتد قبل از اینکه شما سر کردن. اگر یک رویداد است که هنوز در اما شما تصمیم به ماندن در خانه را بررسی کنید در بازپرداخت سیاست است. و همیشه به یاد داشته باشید ملاحظه می شود در مورد لغو رزرو رستوران.

بالاتر از همه بود هوشمند و ایمن ماندن. دریافت اطلاعات خود را از منابع قابل اعتماد مانند مراکز کنترل بیماری و یا سازمان بهداشت جهانی (به جای همسایه خود را در نظر nextdoor.com یا آخرین katey بیهوده گویی در Facebook).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de