ماری جوانا را در آینده در ایالات متحده باقی می ماند یک موضوع داغ به عنوان سوپر شنبه روش. قبلا اخراج تقریبا هر نامزد ریاست جمهوری, حمایت از گلدان قانونی در حال حاضر به نظر می رسد یک پیش نیاز برای هر
دموکراتیک امیدوار. سطح پشتیبانی متفاوت برخی از نامزدها ترجیح می دهند به کشورهای سمت راست را انتخاب کنید در حالی که دیگران در حال حمایت به قانونی کردن ماری جوانا از طریق اقدامات اجرایی اگر نیاز بود.

قبل از ارسال رای گیری خود را برای مارس 3, تعداد دفعات گذشته و حال گلدان نظرات از هشت دموکراتیک مدعی زیر.

Ctq
سابق شهرستان وکیل در مینه سوتا سناتور ctq استفاده می شود مسئول تعقیب ماری جوانا بازداشت و گفت که او مخالف قانونی در طول یک جلسه عمومی در سال 1998 اما موضع خود در گیاه منتقل شده در طول زمان خود را در سنا است. او co-حمایت یک تعداد انگشت شماری از گلدان اقدامات اصلاحات از جمله کلرادو نماینده اد Perlmutter امن بانکی اقدام به حفاظت از بانک ها که در خدمت دولت قانونی گلدان کسب و کار و کلرادو سناتور کوری گاردنر متحده عمل می کنند که اجازه می دهد متحده به حکومت ماری جوانا خود را. Klobuchar حمایت فدرال قانونی در ثبت, اما به نظر نمی رسد مانند یک اولویت از مبارزات انتخاباتی خود را.

برنی ساندرز
از تمام نامزدهای لیبرال سناتور ورمونت شده است طولانی ترین آواز طرفدار ماری جوانا. سناتور سندرز بستری شده اند دودی علف های هرز به مطبوعات به عنوان اوایل به عنوان سال 1972 آغاز شده بود و حمایت از گلدان اصلاحات در کنگره در سال 1996. ساندرز متعهد شده است برای قانونی کردن ماری جوانا در اولین روز از ریاست جمهوری خود (اگر وجود دارد برخی از سوال اگر که امکان پذیر است) و او منتشر شد یک طرح کلی از برنامه ریزی برای ماری جوانا مقررات در سطح فدرال در سال گذشته است. آنها شامل منع تنباکو و سیگار شرکت ها از ورود قانونی گلدان تجارت expungement تلاش برای گذشته ماری جوانا اعتقادات و بودجه فدرال برای اجتماعی-حقوق صاحبان سهام طرح که به نفع جوامع نهفته جنگ با مواد مخدر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

الیزابت وارن
اگر چه ولرم روی ایده های تفریحی قانونی در دولت خانه در سال 2016 ماساچوست سناتور الیزابت وارن به نظر می رسد آمده در اطراف این ایده. در سال 2018 وارن پیوست کوری گاردنر به عنوان نخست حامی دولت قانون در مجلس سنا و بانیان Perlmutter امن بانکی عمل می کنند; او همچنین یک شرکت حمایت از قانون که قانونی کردن ماری جوانا در سطح فدرال.

روز یکشنبه 23 فوریه (همان روز او بازدید کلرادو), Warren منتشر شد شاید جامع ترین ماری جوانا طرح از همه نامزدها. که خواستار طرح قانونی برای گلدان از طریق کنگره اما او می گوید: او را از انجام این کار از طریق اقدامات اجرایی اگر او تا به حال به امر “منصوب آژانس سران از جمله در وزارت دادگستری اداره مبارزه با مواد مخدر, مواد غذایی و دارو و دفتر سیاست ملی کنترل مواد مخدر که در حمایت قانونی است.”

وارن پیشنهاد نیز به تشریح برنامه ای برای پاک کردن گذشته ماری جوانا اعتقادات برای حفاظت از مهاجران کار در فدرال غیر قانونی صنعت از اخراج, پیشرفت, ماری جوانا پزشکی, تحقیقات و دادن حق حاکمیت به قبایل بومی آمریکا که مایل به شرکت در قانونی ماری جوانا.

Elizabeth Warren pumps up her supporters during a visit to Denver February 23, the same day she released her plan for marijuana reform if elected.گسترش

الیزابت وارن پمپ تا حامیان او در طول سفر به دنور فوریه 23 همان روز او او منتشر شد برنامه ریزی برای ماری جوانا اصلاحات اگر انتخاب شود.

اوان Semón

جو بایدن
فقیر ol’ جو بایدن به نظر می رسید گیر در دوران های مختلف در سال گذشته زمانی که او کاهش یافته و استاندارد ’50s پدر و هشدار داد که ماری جوانا بود که دروازه ورود به مواد مخدر. معاون سابق رئیس جمهور پس از عقب نشینی به بوته که موضع اما او هنوز هم یکی از تنها دو دموکراتیک نامزدها که نمی قانونی گیاه فدرال در صورت انتخاب به جای دفاع برای مطالعات بیشتر بر سلامت عوارض استفاده از ماری جوانا قبل از آغوش قانونی در سراسر کشور. در این میان بایدن منتشر کرده است یک طرح فراخوانی برای ساخت ماری جوانا آسان تر به پژوهش در سطح فدرال محو گلدان قدیمی جنایات و decriminalizing سطح پایین در اختیار داشتن.

پیت Buttigieg
به عنوان شهردار سابق South Bend, ایندیانا — یک شهر کمی بیش از 100,000 — پیت Buttigieg نشده ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری که بر این کشور در ارتباط با ماری جوانا اما او نسبتا لیبرال موضع در گلدان و دیگر مواد مخدر در اختیار داشتن مسائل. Buttigieg شده است صوتی در مورد تمایل خود را برای قانونی کردن ماری جوانا فدرال و پایان حبس برای در اختیار داشتن مجازات برای همه, مواد مخدر و متعهد شده است برای حمایت از جانبازان نظامی به دنبال ماری جوانا پزشکی در صورت انتخاب شدن.

در طول زمان خود را در مبارزات انتخاباتی Buttigieg آمده است در زیر آتش نژادی و نابرابری در ساوث بند دستگیری برای در اختیار داشتن ماری جوانا. در حالی که او استدلال کرد که ماری جوانا بازداشت در جنوب خم شد و پایین تر از آن در بقیه ایندیانا او اذعان دارد که وجود دارد نژادی و نابرابری در تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا است که باید رسیدگی شود.

مایکل بلومبرگ
مایکل بلومبرگ را متوقف کند-و-frisk سفارش و اصرار بر بازداشت سطح بالا و پایین در اختیار داشتن خود را در طول زمان به عنوان شهردار اپل بزرگ ایجاد شده سرد و ارتباط با جوامع اقلیت که بسیاری از آنها بودند نامتناسب هدفمند توسط پلیس در طول بلومبرگ است شهرداری تصدی زمانی که ماری جوانا بازداشت سر به فلک کشید. بلومبرگ در نهایت حمایت ماری جوانا در اختیار داشتن زدایی در سال 2012 قبل از مدت خود را زد. اما چند سال بعد او bashed کلرادو حرکت به قانونی کردن ماری جوانا گفتن یک اسپن جمعیت در سال 2015 است که آن را “احمقانه است.”

بلومبرگ پلت فرم در ماری جوانا اصلاحات کوتاه است اما شامل decriminalizing اختیار “مقدار کمی” از ماری جوانا در سراسر کشور محو گذشته جنایات برای سطح پایین در اختیار گرفت و بقیه به کشورهای “برای این لحظه” در حالی که دولت او طول می کشد “بهداشت و ایمنی به حساب آورد.” با وجود ناقص گذشته با گلدان و عدم حمایت فدرال قانونی بلومبرگ هنوز در تلاش برای رسیدن به حشیش رای دهندگان صرف پول در تبلیغات با محبوب Instagram صفحات آباد توسط کاربران ماری جوانا از جمله @FourTwenty که برچسب خود را “منبع بهترین شاهدانه محتوا در اینترنت است.”

تام Steyer
اگر این شانزده یا حتی هشت سال پیش با استفاده از گلدان قانونی به عنوان یک پلت فرم کمپین می تواند واقعا کمک کرد تام Steyer یک میلیاردر سابق پرچین-مدیر صندوق و زمان فعال ساخت شتاب بیشتر در کشورهای مانند کلرادو. اما تماس های خود را در سراسر کشور برای قانونی کردن ماری جوانا محو قبل از گلدان اعتقادات و اضافه کردن عدالت اجتماعی طرح قانونی ماری جوانا صنعت شده اند تا حد زیادی آغوش با رقبای خود را به عنوان به خوبی.

Steyer همچنین پشتیبانی از decriminalizing سطح پایین در اختیار داشتن مواد مخدر و متعهد به پیگیری سریع ماری جوانا بانکی و اصلاحات در دولت فدرال اگر انتخاب شود.

Tulsi Gabbard
به عنوان یک نماینده کنگره برای هاوایی, Tulsi Gabbard معرفی کرده است چند قطعه از قانون با هدف ماری جوانا اصلاحات از جمله لوایح را که به دولت فدرال مطالعه اثرات دولت قانونی و د-برنامه ماری جوانا به عنوان یک ماده کنترل. Gabbard همچنین co-حمایت Perlmutter امن بانکی عمل می کنند و یک نیروی محرکه برای این عمل بیشتر و همچنین چندین لوایح دیگر که فشار کلی قانونی و شل شدن این کشور در زمان محدود ماری جوانا و کنف سیاست.

Gabbard نیز صریحتر پشتیبانی تنظیم اجتماعی ماری جوانا مصرف در کشور و یا در سطح محلی و حتی سعی درخواست کمک های مالی مبارزات انتخاباتی در ماه آوریل گذشته 20 (4/20) درخواست کمک از $4.20 به $420.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de