چگونه دنور کافی شاپ در پاسخ به Coronavirus بحران

اگر چه کسب و کار است که متاسفانه به دور از معمول برای رستوران ها و کافه ها در دنور بسیاری از آنها در تلاش برای ایجاد کسب و کار به عنوان زمانی که ممکن است با ارائه راه رفتن-تا تماس های آینده و گزینه های تحویل (نگاه کنید به لیست در حال رشد ما از Denverand بولدر به روز رسانی).

زیرا شدید منظور نزدیک اتاق ناهار خوری و میله آمد به سرعت وجود دارد کمی زمان برای برنامه ریزی است. برخی از کافی شاپ ها حفظ سرویس takeout تنها در حالی که دیگران در حال بسته شدن هستند. هر دو مکان از کرما (در 2862 Larimer خیابان و داخل دنور بازار مرکزی) تصمیم گرفت به طور کامل به مدت دو هفته و به ارزیابی مجدد در آن زمان باز کردن فقط برای بایگانی اطلاعات. این شرکت با راه اندازی یک صفحه/نکته استخر برای آن baristas و سایر کارکنان که یک شبه شدند بدون شغل. در حالی که این شرکت نیست فروش قهوه در حال حاضر آن را می خواهد مشتریان به فروشگاه آنلاین برای دانه های قهوه از شیرین شکوفه فعالیت های تجاری با استفاده از کد خرید “کرما.” دیدن کرما آخرین به روز رسانی در @crema_dnvr.

SloHi قهوه در 4426 غرب 29th, خیابان نیز به طور موقت بسته شدن با توجه به آن Instagram خوراک: “SloHi قهوه بسته است پس از 2 بعد از ظهر 3/17 از طریق پنج شنبه 3/20. این ما را در زمان تعيين همیشه در حال تغییر چشم انداز و حرکت رو به جلو با مناسب طرح کسب و کار.” کافه ارائه تخفیف در آن اقلام فاسد قبل از بسته شدن اضافه کردن “کمک به حمایت از ما با خرید از ما. و با خرید کارت های هدیه را برای استفاده در آینده. دوست دارم همه شما!”

هاکلبری نیز بسته به طور موقت تعطیل همه از آن مکان های خرده فروشی از طریق مارس 22 اما احتمالا دیگر. اما مانند بسیاری از دنور قهوه, شرکت, هاکلبری, کباب و فروش خود لوبیا که برای خرید در دسترس هستند آنلاین. شما همچنین می توانید ترک یک نکته برای هاکلبری baristas به طور مستقیم در فروشگاه آنلاین.

برخی از کافی نت ها که تصمیم به بستن کامل ارائه آنچه آنها می توانند برای کمک به همسایگان خود ، Rosebud کافه در 90 پنسیلوانیا خیابان های ارائه شده همه از آن شدنی به صورت رایگان به خانواده های نیازمند قبل از بسته شدن برای مدت زمان از دستور.

Seating inside Rivers and Roads is off limits (just like everywhere else), but the coffee shop is open for takeout.

صندلی داخل رودخانه ها و جاده های خارج از محدوده (فقط مانند هر جای دیگری) اما این کافی شاپ باز است برای بایگانی اطلاعات.

حسن نیت ارائه میدهد از رودخانه ها و جاده ها

شهر از دست رفته بسته هر دو آن RiNo و کلاه تپه محل در حال حاضر. در عین حال آنها به همکاری با دنور مواد غذایی, نجات, نقطه تمرکز خانواده مرکز منابع و خدمات تحویل غذا Bondadosa به طبخ و ارائه غذای رایگان به آسیب پذیر و کم درآمد مردمی نهفته coronavirus در منطقه مترو دنور. شهر از دست رفته است متعهد به ارائه حداقل 3000 وعده های غذایی رایگان در هفته آینده از طریق خود بودجه شروع پنج شنبه, مارس 18 و ظرفیت و داوطلبان آماده به طبخ و ارائه به حدود 85,000 وعده در هفته از آن کاپیتول هیل ،

“مانند بسیاری از رستوران ها در جهان در حال حاضر ما نمی دانیم که میزان آسیب به کسب و کار خود و در عین حال می گوید:” از دست داد شهر صاحب مایکل گراهام. “اما ما بهترین های ما برای کمک به همسایگان ما در مواجهه با اضطراب در مورد که در آن وعده غذایی بعدی خود را از به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است.” همانطور که در حال حاضر او می گوید این طرح برای بازگشایی کلاه تپه محل در سال 1373 اعطای خیابان با ساعت محدود و carryout, گزینه, اما می گوید که در معرض تغییر است.

بسیاری از کافه ها ندارد تحویل و یا خرید آنلاین گزینه های قبل از خاموش شدن و درهم به فروشگاه آنلاین خود را تا و در حال اجرا است. علاوه بر مواد غذایی و آشامیدنی (persian) گزینه Weathervane کافه در 1725 شرق 17th, خیابان, آپلود همه از آن خرده فروشی کالا به فروشگاه آنلاین.

شفق قطبی را جشن قهوه Co., در 1452 Kenton خیابان (جشن فقط باز دوم آن محل در 1075 Park Avenue West ماه گذشته) همکاری کرده است تا با شورش نان به ارائه carryout و منظقه تحویل آن شما می توانید سفارش در پیش روی قهوه وب سایت شرکت. لولا رز فروشگاه عمومی در 3434 شرق, Colfax, خیابان, همین, teaming تا با نان نانوایی به ارائه منظقه تحویل در ساعت محدود. دیدن جزئیات بیشتر در مورد نحوه سفارش و چه زمان شما می توانید توسط لولا رز Instagram صفحه.

JoeMaxx قهوه در 869 Sante Fe درایو و 3550 غرب 38th خیابان شد عامل هر دو مکان برای carryout و تحویل از طریق یک شخص ثالث, اما تصمیم به بستن 38, خیابان محل تا اطلاع ثانوی آغاز روز شنبه, مارس 21.

علاوه بر آن عادی آیتم های منو رودخانه ها و جاده ها در 2539 بروس رندولف خیابان ایجاد کیسه های مخلوط برای برخی از آن شیرینی و پخت در خانه.

بسیاری از کافه ها در حال محدود کردن ساعت خود را برای زمان حال در حالی که تنظیم آنها را به کسب و کار جدید, مدل, بنابراین اگر شما در حال جسارت و می خواهید برای حمایت از کسب و کار محلی آن را یک ایده خوب برای بررسی رسانه های اجتماعی و یا از قبل تماس بگیرید. چشم انداز همیشه در حال تغییر است, با کافه های عامل در یک روز به صورت روز به عنوان آنها تعیین اینکه آیا یا نه آن را قابل دوام و یا برای آنها امن به ادامه اما همه با این پیام: سلامت جامعه است, آنچه مهم است و محلی حمایت می کند اگر شما می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im