یادداشت سردبیر: این اولین بار است که در یک سری در مورد تغییرات در gentrifying دنور محله.

بسیاری از قطعات از دنور تبدیل شده اند در طول دهه گذشته یا بیشتر — و هیچ یک بیش از پنج امتیاز.

برای بسیاری از قرن گذشته تا حد زیادی آفریقایی-آمریکایی مردم از شمال دنور محله کمک شدت به فرهنگ از مسیر بالا شهر حتی به عنوان بسیاری از مردم در تلاش برای پایان می رسد دیدار در تاریخی تبعیض آمیز موانع که محدود فرصت های خود را. اما اطلاعات جدید نشان میدهد که چگونه gentrification متزلزل شده تا وضعیت موجود منجر به هجوم جوان, moneyed ساکنان و خروج از مردمی که به سادگی نمی توانیم به ماندن در خانه تنها آنها تا کنون شناخته شده دیگر.

اطلاعات حذف شده از کودک فرصت شاخص 2.0 یک ماموت پایگاه پرده برداری کرد در ماه ژانویه توسط دانشگاه برندایس در ماساچوست است. این پروژه به بررسی 100 بزرگترین مناطق مترو در ایالات متحده از جمله دنور در یک دانه در سطح محله با محله به فاش کردن نوع نابرابری قبل از اینکه بسیاری از مردم به ویژه کودکان از رنگ و آن را در خدمت به عنوان پایه و اساس اخیر ما پست با عنوان “مطالعه: سفید کودکان در دنور شده و لبه بیش اسپانیایی, سیاه بچه ها.”

در درخواست ما یک تیم به رهبری توسط کلمنس Noelke مدیر تحقیق و پژوهش برای موسسه کودکان ، جوانان و خانواده سیاست برای دانشکده دانشگاه میشیگان الی گسترده دانشکده مدیریت و سیاست کشیده با هم آمار و ارقام برای تعدادی از دنور محله از جمله پنج نقطه با رسم از سه سرشماری ایالات متحده دستگاه آن شامل.

منابع اصلی هستند که جامعه آمریکا در نظر سنجی که در سرشماری گیره به سال 2010 و 2015 اگر چه آنها در واقع پوشش گسترده تر از دوره های: 2008-2012 و 2013-2017. به این ترتیب آنها نشان می دهد آنچه که منجر به این شرایط و حالات با تجربه بودن با پنج امتیاز’ شهروندان امروز.

کودک فرصت شاخص 2.0 جمع آوری داده ها در 72,000 دستگاه های سرشماری در سراسر کشور در ارتباط با 29-شاخص های اقتصادی هر عاملی شد و سپس وزن با توجه به آن درک noteworthiness با نتایج ترکیب برای ایجاد یک فرصت تک نمره بین 1 و 100. پایین مقیاس نشان دهنده 1 درصد از کودکان و نوجوانان که در محله با کمترین فرصت نمرات در حالی که 100 تعیین محله ارائه کودکان بهترین شانس برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

پنج امتیاز کلی اعداد بهبود یافته بین سال های 2010 و 2015 گزارش به عنوان اندازه گیری برابر میانگین ملی و یکی برای دنور به طور خاص — از 38.1 به 45.6 سابق و 24.1 به 30.2 برای دومی. اما این تنها شروع این آیات در چند دسته گسترده ای به عنوان مشخص شده در زیر.

جمعیت

تعدادی از کودکان ساکن در پنج نقطه تغییر نکرد از سال 2010 تا 2015 از 1,575 به 1,592 — اضافی هفده کودکان و نوجوانان زیر سن هجده. اما نژادی مخلوط از طریق رفت و مقدار زیادی از تغییرات جزئی و دیگران عمیق.

تعداد غیر هیسپانیک سفید کودکان کاهش مقدار متوسطی از 355 به 304 در حالی که افزایش ثبت شد و کسانی که از نظر “نیست غیر هیسپانیک سفید” (1,220 به 1,288) و کودکان تعیین شده به عنوان هنر مدرن (537 به 643). اما انفجار درگیر کودکان طبقه بندی شده به عنوان “برخی دیگر از مسابقه یا دو یا بیشتر از دو نژاد” با جمعیت پریدن از 280 به 613.

در مقابل تعداد از کودکان بیشتر از نصف — 601 به 287. این شکل نمونه ای روند که این به طور سنتی آفریقایی-آمریکایی محله دگرگون شده به عنوان بسیاری از دیرین ساکنان و فرزندان خود را نقل مکان کرد.

اقتصاد

بودند کم درآمد مردمی که می خواهم زندگی در پنج نقطه برای نسل ها تحت فشار قرار دادند به دلیل مالی عوامل ؟ Noelke هشدار به طور خودکار این فرض اشاره کرد که “بدون کسب اطلاعات بیشتر از آن چیزی است که روشن نیست این است که رانندگی این تغییر است.” اما داده ها قطعا ارائه می دهد برخی از نکات جذاب.

برخی از آمار که ممکن است به نظر می رسد بر روی سطح به نقاط دورافتاده واقعا نیست. به عنوان مثال مالکیت خانه کاهش یافت و نرخ از 36.2 درصد در سال 2010 بررسی به 27.8 درصد در 2015 نسخه و تک سرپرست خانوار رفت از 49.3 درصد به 54.7 درصد در این دوره است. این ارقام به احتمال زیاد توضیح داده شده توسط خانواده های ترک و پنج امتیاز و بسیاری از تازه واردان جوان و مجرد بودن و امید بستن به اجاره اماکن در مجتمع های آپارتمانی که شروع به ظاهر در این منطقه در توسعه رونق دهه گذشته به جای خرید های موجود در خوابگاه.

دسته دیگر تاکید شیفت به افزایش درآمد ساکنان: متوسط درآمد خانوار به بالا ($59,082 به $65,538) بالا-مهارت اشتغال بالا (53.8 درصد به 59.0 درصد) نرخ اشتغال بالا (79.8 درصد به 83.1 درصد) و سلامت-پوشش بیمه تا (84.1 درصد به 89.9 درصد). در ضمن کاهش ثبت شد در عمومی-کمک های رای (14.9 درصد به 13.7 درصد) و نرخ فقر (27.2 درصد به 21.1 درصد). در تمام احتمال, این روند تنها شتاب در طول سال های اخیر ساخت آن را سخت تر و سخت تر برای بسیاری از دیرینه پنج اشاره گر به پرداخت هزینه برای اقامت در محله.

آموزش و پرورش

تقریبا هر متریک کودکان در پنج نقطه بهتر بود در اواخر دهه از آغاز. اما این احتمال وجود دارد صحبت می کند به مهاجرت الگوهای ذکر شده در بالا بهتر پاشنه بلند افراد با آوردن آنها را مرتب کردن بر اساس از فرصت هایی که در دسترس نیست به بسیاری از کسانی که ممکن است آنها را آواره.

آموزش بزرگسالان دستیابی تعریف شده به عنوان درصد از کسانی که 25 و با بیش از یک مدرک دانشگاهی رفت از 52.6 درصد به 54.9 درصد و نرخ فارغ التحصیلی دبیرستان تجربه مشابه دست انداز 53.8 درصد به 56.9 درصد است. همچنین توجه داشته باشید شدند را افزایش می دهد در کلاس سوم خواندن و ریاضی مهارت با 16 درصد و 21 درصد و 26 درصد افزایش در تعداد بالا و با کیفیت در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش مراکز در پنج مایل شعاع. در همان زمان, درصد از کودکان واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار تضعیف و از 72.9 درصد به 67.5 درصد است.

در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش ثبت نام شد و با حتی بیشتر مقدار 58.7 درصد به 32.7 درصد — یکی دیگر از نشانه ای است که بارهای از خانواده چپ پنج امتیاز و جایگزین شد جوان مجرد. در ضمن درصد از معلمان در اولین یا دومین سال پریدم از 9.4 درصد به 23.4 درصد نشان می دهد که جنبش جوانان نیست محدود به کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de