پزشکی تاثیر کروناویروس جدید در حال آمدن است به تمرکز واضح تر به عنوان آن را همچنان گسترش آن در آنچه در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان یک بیماری همه گیر.

خود واقعی مرگ و میر است هنوز شناخته نشده است اما به نظر می رسد 10 برابر بالاتر از آنفولانزا که جان صدها هزار نفر در سراسر جهان هر سال در ایالات متحده بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: نمایندگان مجلس هفته گذشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

اکثر مردم خفيف تا متوسط بیماری و بهبود اما این ویروس بیشتر جدی برای کسانی که مسن تر هستند و یا دیگر مشکلات سلامتی.

که تعداد زیادی گفت: دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر ریاست سازمان بهداشت جهانی. در آمریکا 60 درصد از بزرگسالان حداقل یک بیماری زمینهای و 42 درصد باید دو یا بیشتر.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری است که ما نمی دانیم” در مورد این ویروس و بیماری های آن, علل COVID-19, او گفت:.

چگونه آن را گسترش می یابد

بیشتر گسترش است از قطرات تولید شده هنگامی که یک فرد آلوده سرفه که استنشاق توسط مردم در این نزدیکی هست. انتقال از لمس کردن سطوح آلوده نشده نشان داده شده است در عین حال هر چند آزمایشات اخیر توسط دانشمندان آمریکایی نشان می دهد این امکان وجود دارد — یکی از دلایلی که توصیه به شستن دست های خود و دست زدن به صورت خود را.

این ویروس می تواند زندگی می کنند در هوا برای چند ساعت تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ. تمیز کردن سطوح با راه حل های حاوی رقیق سفید کننده باید آن را بکشند.

‘œWhile ما هنوز در حال یادگیری در مورد زیست شناسی این ویروس به نظر نمی رسد که وجود یک خطر عمده از طریق عرق,’� گفت: Julie فیشر یکی از دانشگاه جورج تاون میکروبیولوژیست. بزرگترین نگرانی در مورد رفتن به ورزشگاه است افراد آلوده سرفه دیگران و یا آلوده به اشتراک گذاشته سطوح و یا تجهیزات, او گفت:. در نظر گرفتن اجتناب از بزرگ کلاس ها و ساعات اوج و رفتن نیست اگر شما در حال سرفه یا تب او نشان می دهد.

                                                                                                                                                                                                                       

خطر انتقال ویروس از مواد غذایی سرور همان است که خطر انتقال از سایر افراد آلوده اما ‘œone از نگرانی هایی که در مواد غذایی سرور مانند دیگران رو استارک انتخاب در مورد بیمه و حقوق ممکن است تحت فشار به کار می کنند حتی اگر آنها بیمار,’� او گفت:.

چگونه سریع آن گسترش یابد ؟

هر فرد آلوده به دو یا سه نفر دیگر به طور متوسط محققان تخمین می زنند. آن را آسان تر از آنفولانزای اما کمتر از سرخک و سل و یا برخی دیگر از بیماری های تنفسی. معلوم نیست اگر آن را کمتر به راحتی در میان کودکان, اما کمتر از آنها تشخیص داده شده است با این بیماری است. یک مطالعه 1,099 نفر در چین یافت می شود که 0.9 درصد از موارد کمتر از 15.

نشانه چیست ؟

اکثر مردم تب و سرفه و گاهی اوقات خستگی و یا تنگی نفس و بهبود پس از حدود دو هفته. حدود 15% توسعه بیماری شدید از جمله پنومونی دانشمندان چینی گزارش از 45,000 موارد وجود دارد. علائم معمولا به آرامی شروع و اغلب بدتر به عنوان بیماری می رود.

در گزارش هفته گذشته در اولین 12 نفر در آمریکا هفت نفر در بیمارستان بستری شد; ترین تا به حال مشکلات اساسی و بدتر در هفته دوم بیماری است.

                                                                                                                                                                                                                       

در چین کمی بیشتر از مردان تشخیص داده شده اند با COVID-19 از زنان که ممکن است از آنجا که تقریبا نیمی از مردان چینی دود اما تنها 5 درصد از زنان انجام فریدن گفت.

کودکان به نظر می رسد کمتر بیمار — گزارش 10 در چین یافت می شود که تب تمایل به خفیف و آنها فاقد نشانه های روشنی از ذات الریه.

چه آن را مانند احساس?

برخی از مسافران کشتی کروز توصیف علائم شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا.

‘œIt بوده است 2 در یک مقیاس 10,’� گفت: Carl گلدمن بود که در بیمارستان بستری در اوماها پس از پرواز به خانه.

اما یک دانشجوی کارشناسی ارشد توصیف رفتن به بیمارستان دو بار پس از علائم او بدتر شده و احساس “سر سنگین در حالی که راه رفتن قادر به تنفس و تهوع آور.”

چه تست بود ؟

CDC توصیه می کند حداقل دو سواب — بینی و گلو. نمونه ارسال شده به آزمایشگاه که دنبال بیت ویروسی مواد ژنتیکی است که طول می کشد حدود 4 تا 6 ساعت است. در مجموع می توانید آن را چند روز به کشتی یک نمونه و دریافت نتایج.

آن بوده است که مصرف دو تا سه روز “ما در حال کار واقعا سخت است برای دیدن اگر ما می تواند به کوتاه شدن آن زمان” با توسعه یک خانه آزمون دکتر Aimee مولن از دانشگاه کالیفرنیا در دیویس گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی برگزار شده توسط کالج آمریکایی پزشکان اورژانس.

برخی از مناطق را باز کرده اند درایو از طریق سایت برای تست که می تواند به کاهش قرار گرفتن در معرض به سلامت کارگران و دیگر بیماران و یا عمومی است.

هنگامی که این ویروس بیشتر مسری است ؟

زمان متوسط از قرار گرفتن در معرض در حال توسعه علائم است پنج تا شش روز است اما می تواند تا دو هفته. آزمایشات در بر داشت مقادیر بالایی از ویروس در گلو و بینی از مردم چند روز قبل از آنها علائم نشان می دهد.

نشانه هایی از ویروس نیز یافت شده اند در مدفوع هفته پس از بیماران بهبود می یابند اما این بدان معنا نیست که آن را قادر به ایجاد بیماری, دانشمندان هشدار می دهند.

“این ویروس می تواند از تخریب” گفت: رابرت وبستر, یک, St. Jude children’s Research Center virus ، “آن را نه لزوما عفونی ویروس در همه.”

چه کشنده است ؟

که نمی خواهد شناخته شود تا زمانی که مطالعات زیادی در حال انجام تست گروه از مردم برای دیدن چگونه بسیاری از آلوده شده اند و با یا بدون علائم است.

دانشمندان تخمین زده اند که نرخ مرگ و میر کمتر از 1% به عنوان بالا به عنوان 4 درصد موارد تشخیص داده شده در میان تا کنون بسته به محل.

آنفولانزا جان حدود 0.1 درصد از کسانی که آن را آلوده به طوری که ویروس جدید به نظر می رسد حدود 10 برابر کشنده تر از موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci گفت: کنگره هفته گذشته است.

میزان مرگ و میر شده است و بالاتر در میان افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر — بیش از 10 ٪ برای کسانی که با بیماری های قلبی ، در آمریکا 30 میلیون مبتلا به دیابت بیش از 70 میلیون نفر چاق هستند و نزدیک به 80 میلیون نفر فشار خون بالا است.

می توانید افراد آلوده که از بازیابی دوباره می توانید آن را?

آن شناخته شده نیست. چند گزارش از چین می گویند برخی از مردم تا به حال COVID-19 بهبود و پس از آن بیمار دوباره. معلوم نیست اگر که عود عفونت جدید یا یک مورد که در آن فرد هرگز به طور کامل بهبود در وهله اول.

دانشمندان در در Fred Hutchinson مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل می گویند 30,000-نامه کد ژنتیکی ویروس تغییر یک حرف در هر 15 روز. مشخص نیست که چگونه بسیاری از این تغییرات مورد نیاز خواهد بود برای این ویروس به نظر می رسد به اندازه کافی متفاوت به سیستم ایمنی بدن از کسی که تا به حال نسخه های قبلی از آن را برای آن به علت تازه و عفونت است.

Fauci گفت: کنگره در روز پنج شنبه بود که بعید است که کسی می تواند reinfected.

‘œWe نیست و به طور رسمی آن را ثابت کرد اما آن را به شدت احتمال دارد که که مورد’� او گفت:. ‘œBecause اگر این عمل مانند هر دیگر ویروس هنگامی که شما بهبود می یابند شما نمی توانید reinfected.’�

آن را در تابستان ؟

آنفولانزا محو هر بهار و جدید virus ممکن است همین کار را انجام Fauci گفت: در هفته گذشته در یک پادکست با یک مجله ویرایشگر.

“من امیدوار هستم که به عنوان ما به آب و هوای گرمتر ما را ببینید کاهش است که ما فرصتی برای ما آمادگی تا به سرعت” Fauci گفت.

اما این بیش از حد است که به دور از برخی. ‘œWe فرض کرده اند که این ویروس را ادامه خواهد داد باید از این ظرفیت برای گسترش و آن را به یک امید کاذب به می گویند بله, آن را فقط ناپدید می شوند در فصل تابستان مانند آنفلوانزا,’� دکتر گفت: Michael Ryan سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس.

ویروس آنفولانزای همچنین سرعت جهش نیاز به واکسن جدید ساخته شده در هر سال است. اگر coronavirus شرح زیر کت و شلوار فریدن گفت: “این می تواند تبدیل به یک ویروس است که گردش در سراسر جهان برای سالهای زیادی را به آمده است.”

___

Marilynn Marchione می تواند به دنبال در توییتر: @MMarchioneAP

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im