چه Coronavirus زنده در سطوح? کارشناسان وزن در

(CBS محلی) — در حالی که coronavirus است به فکر گسترش عمدتا از فرد به فرد کارشناسان می گویند COVID-19 گسترش می تواند هنگامی که شما را لمس آلوده سطح. اما چگونه آن را زندگی می کنند در یک سطح است ؟

کارشناسان می گویند ویروس ها به طور معمول فعال باقی می ماند دیگر هر زمان که آنها سقوط در فولاد ضد زنگ و پلاستیک و یا دیگر مشابه سطوح سخت با توجه به بین المللی کسب و کار بار نسبت به زمانی که آنها می گیرند از سطوح نرم مثل پارچه.

پروفسور کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی انگلستان می گوید: این قطرات که منجر به COVID-19 عفونت می تواند اقامت در “سخت” سطح مانند اتوبوس و قطار راه آهن تا 72 ساعت است.

Ersin گفت: مجلس عوام مراقبت بهداشتی و اجتماعی کمیته در روز پنج شنبه که آنها احتمالا تا حد زیادی از بین رفته در 48 ساعت در حالی که در 72 ساعت آنها را تقریبا به طور کامل از بین رفته اند.

برای نرمتر سطوح ویروس گذشته خواهد بود حتی کمتر است.

برخی از عوامل که تاثیر این مدت از این ویروس در یک محل خاص را شامل دما مقدار ویروس است که کاهش و یا سپرده در یک سطح و درجه حرارت از محیط زیست است.

عین حال یکی دیگر از کارشناسان ادعا کرده است که طول عمر برای coronavirus می تواند تا آنجا که نه روز.

یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در مجله عفونت بيمارستانی بررسی دوره دیگر coronaviruses مانند سارس و MERS موجود در انسان در سطوح مختلف.

که نقد و بررسی دریافتند که به طور متوسط در coronaviruses زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح مانند شیشه و پلاستیک و یا فلزی برای از بین چهار و پنج روز است اما برخی می تواند زنده ماندن به مدت نه روز در خارج از بدن در دمای اتاق.

کارشناسان می گویند سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به سطوح عمومی با دست برهنه خود را, اما اگر شما باید مطمئن شوید که برای شستن آنها قبل از دست زدن به صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de