در دسامبر 2018, Westword منتشر شده در حال حاضر-آفلاین تصویری است که در آن نیروی هوایی عضو Cory آلن ریوز بود در میان آن دیده می شود در نزدیکی دنور-منطقه گذشتن از نمایش نقاشی های دیواری ترویج سفید ملی, هویت گروه Evropa. در طول سال به علاوه از آنجا ریوز هر طور شده در خانه خود را برای فعالیت های نژادپرستانه در کشت های اضافی در رسانه ها و در نتیجه منفی در روابط عمومی است که به نظر می رسد به درخواست نیروی هوایی مقامات به حرکت به سادگی از کاهش رتبه خود را به تلاش برای جستن او از این سرویس به طور دائم.

در حال حاضر نیروی هوایی پنل به طور رسمی حمایت ریوز شلیک; جلسه گزارش صورت گرفت این آخر هفته گذشته. اما او هنوز به اخراج و معلوم نیست اگر و وقتی که در واقع ممکن است اتفاق می افتد.

با توجه به نیروی هوایی رئیس رسانه عملیات ان Stefanek مربوطه از طریق ایمیل “Airman ریوز شد تنزل مقام به مرتبه ویژگی های گروهبان (E-6) در 11 سپتامبر سال 2019 و به تازگی اداری تخلیه هیئت مدیره ترشحات توصیه می شود. بر اساس خود را در طول خدمات (بیش از 16 سال) او را به عنوان یک بررسی. این روند در حال انجام است.”

در دسامبر 16, 2019, مورد, ما پیشنهاد کرد که اعضای نظامی دیده می شود نمایش “OK” دست سیگنال های مرتبط با white-قدرت حرکت در طول یک ESPN live شات در ارتش-نیروی دریایی بازی فوتبال احتمال فرار جدی مجازات (پیش بینی که معلوم بود کاملا دقیق) در نور از مچ دست کف دست زدن با توجه به ریوز با وجود compellling شواهد در مورد هویت خود Evropa عضویت — بسیاری از آن ساخته شده قبلی بهار کلرادو اسپرینگز ضد فاشیست به عنوان ذکر شده در این مه 8 جیر:

ریوز نیز برجسته شده در این کلیپ صوتی که در طی آن “کوری” است که ستایش برای نقش خود در سازماندهی هویت Evropa حوادث در کلرادو در حدود نوامبر 2018:

مواد مانند این پس از آن کشف و ضبط توجه هافینگتون پست در میان دیگر اخبار ملی سازمان. ماه بعد دنور پست نوشت: در مورد ریوز تحقیقات و تنزل و در 20 نوامبر در واشنگتن پست به این موضوع حتی گسترده تر پخش. دومی قطعه شامل گزیده ای از نیروی هوایی دستی بیان کرد که “پرسنل ممنوع از فعال دفاع از supremacist افراطی و یا باند جنایتکار دکترین ایدئولوژی و یا باعث می شود. کاربرانی که به طور فعال شرکت در چنین گروه ها و یا فعالیت های مشمول عوارض جانبی عمل است.”

این بیانیه گذشته تقویت شده در دسامبر 17 روز بعد از ما ارتش-نیروی دریایی بازی salvo, زمانی که نیروی هوایی را Stefanek نشان داد که تخلیه دادرسی در برابر ریوز در انتظار بودند — هر چند او نمی خواهد فاش واقعی تاریخ جلسه به منظور محافظت از حریم خصوصی خود را.

این همان منطق است که اعمال می شود به ریوز نقد و بررسی پس از تخلیه توصیه. Stefanek نمی خواهند این روش را می توان به عنوان نشانه ای است که شاخه نظامی کمتر از جدی مورد برخورد با supremacists در صفوف آن است. اما او همچنین تاکید می کند که افراد مانند ریوز برنده به سادگی نمی تواند با عجله به سمت خروج.

در عبارت “نیروی هوایی متعهد به حفظ یک فرهنگ که در آن تمام سربازان احساس خوش آمدید و می تواند رشد برگزار خواهد شد نیروی هوایی پاسخگو زمانی که سوء ادعا است و اطمینان را به سربازان گفته که باید متعهد سوء خود را دریافت حقوق دادرسی فراهم شده توسط قانون و مقررات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im