به تعجب از هیچ یک کلرادو در حال حاضر خود را برای اولین بار presumptive موارد COVID-19 یک بیماری عفونی ناشی از تازه کشف شده از نوع coronavirus رسما شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2. فرماندار Jared پلیس در اطلاعیه ای مشترک در یک کنفرانس مطبوعاتی در حدود 5 بعد از ظهر روز 5 مارس آغاز می شود مرحله جدید از گزارش در مورد وضعیت و تاثیر بالقوه در عموم مردم — که مکان یک مقدار بسیار زیادی از مسئولیت در رسانه ها به ارائه آمار بدون القای وحشت کور.

تا کنون بسیاری از سازمان های خبری قابل توجه است که تعادل را در مورد آخرین تحولات در املای اطلاعات از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست به روز شده در 8:32 بعد از ظهر شب گذشته (نگاه کنید آن را در زیر). اما استثنا وجود دارد.

ملی coronavirus پوشش شده است پیچیده راه دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برخورد با گسترش بیماری. به جای به تعویق انداختن مقامات بهداشتی با آموزش واقعی در این زمینه مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ارائه فوق العاده ناآگاهانه مشاهدات و در حالی که خود را veep مایک پنس به صورت عمومی فدرال پاسخ به اجتناب از اشتباهات این قدر او نمی تواند به اشتباه با Bill Nye the science guy. در نتیجه گسترده سردرگمی در مورد اینکه آیا COVID-19 صرف دلخوری برای هر کسی زیر سن هشتاد و یا یک حساب و کتاب مقدس نسبت بخت به گردباد درو.

مسلما بزرگترین nerd برای همیشه به عنوان کلرادو فرماندار پلیس است preternaturally هماهنگ به مجموعه افراد مانند این و در اطلاعیه خود او رخ داد یک تن است که در بر داشت یک نقطه شیرین بین نگرانی و اعتماد به نفس. اما به عنوان هوشمند به عنوان او است, او یک, اپیدمیولوژی و وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه خطر برای مسافران در پرواز های گرفته شده توسط بیمار اول که ثبت نام presumptive مثبت برای COVID-19, مردی که skied در کیستون و بدرد خوردن در روزهای اخیر او شانه ای بالا انداخت این امکان اشاره کرد که بدون علامت در زمان است.

در 9News زیر Polis اظهارات دکتر Payal Kohli ایستگاه پزشکی متخصص به آرامی پشت این ادعا را در گفتگو با لنگر Kyle, Clark, رقیب که در حالی که چشم انداز مسافران همکار ابتلا به COVID-19 از بدون علامت مرد بود به احتمال زیاد پایین تر از اگر او شده است می خواهم شدت سرفه و عطسه آن را به سختی در صفر است. CDPHE سعی کردم به ماساژ این قدم اشتباه در به روز رسانی آن اشاره کرد که با توجه به مراکز کنترل بیماری “انتقال از افراد بدون علامت است نه به فکر راه اصلی گسترش ویروس” — یک عبارت متوقف می شود که به خوبی کوتاه گفت که دیگران نشسته در نزدیکی مرد لازم نیست به نگرانی در مورد یک چیز است.

شد Kohli را مناسب است ؟ کاملا. رسانه ها نباید ترس به تناقض مقامات زمانی که آنها ولگرد از حقایق در مورد این موضوع و یا هر گونه دیگر است. واضح است که برخی از مردم در حال رفتن به freaked مهم نیست که چگونه این مواد ارائه شده است. اما مسلح کردن آنها را با جزئیات دقیق است که خدمات عمومی به خصوص زمانی که اصلاحات ساخته شده با آرامش به عنوان Kohli شد.

در بررسی ما از اوایل گزارش, مهمترین اخبار سازمان با استفاده از یک خنثی که اجتناب مبالغه. اما نه همیشه در مورد سیستم عامل رسانه های اجتماعی. این روزها بسیاری از, اگر نه بیشتر از ما یاد بگیرند که در مورد داستان از هشدار های خبری و یا پست در Facebook یا Twitter فقیر و پیام رسانی در این عرصه می تواند رنگ واکنش های حتی حرفه ای ترین گزارش.

یک مثال بود این 9News صدای جیر جیر در 4:45 صبح امروز: “آمازون هشدار برخی از تاخیر تحویل به عنوان coronavirus ترس گرفتن ملت است.” که مرتب سازی بر اساس زبان ممکن است الهام بخش, کلیک, اما آن را انجام نمی دهد هر چیزی را به سوخت بیشتر خوب است. و بعد این توییت از 9News را Marc Sallinger ارسال در 10:40 p. m. در مارس 5: “من برای اولین بار می خواست که در آن محل سکونت مرد مانده بود. پاسخ این بود ” هنوز در تلاش برای از نو خلق کردن جدول زمانی…این سطح از جزئیات ما هنوز در حال تحقیق است.’ پس از فشرده شدن توسط @MattRenoux آنها گفت: آن کیستون. چرا آنها می گویند که اولین بار؟” این سوال معتبر است اما در تلاش برای ایجاد یک “مارپیچ” لحظه حاکی از عدم تمرکز در وضعیت گرانش.

9News's Kyle Clark discussing COVID-19 with Dr. Payal Kohli following Polis's press conference.

9News را Kyle کلارک بحث COVID-19 با دکتر Payal Kohli زیر پلیس را در کنفرانس مطبوعاتی.

البته ایستگاه های خبری نباید مورد نیاز به چوب به رله تنها اطمینان داده است که چرا CBS4 هیچ عذر خواهی را به صورت یک بسته با عنوان “اکثر فروشگاه ها به فروش می رسد از ضد عفونی کننده دست, مالش الکل در منطقه مترو دنور.” به سادگی قرار داده COVID-19 ترسناک است که آیا شما در گروه پر خطر یا نه. اما مطبوعات نباید بازی در این اضطراب در جستجوی هر کلیک و یا چشم.

در اینجا CDPHE به روز رسانی:

[مارس 5] Gov. پلیس و مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد کلرادو برای اولین بار presumptive مثبت مورد COVID-19 و همچنین به عنوان یک بعدی مورد دوم. زیر, پیدا کردن آخرین اطلاعات در هر دو مورد. به روز رسانی نیز خواهد شد در دسترس ساخته شده به عنوان مورد نیاز و یا به صورت روزانه در بخش بهداشت عمومی و محیط وب سایت.

آخرین اطلاعات در کلرادو اولین مورد از COVID-19:

• کلرادو است اول آن مورد COVID-19. این مورد در نظر گرفته شده است “presumptive مثبت” از آنجا که تست انجام شد در سطح دولت است. مورد را به ارسال سی دی به صورت رسمی تایید.

• دولت اقدام در همه “presumptive مثبت” موارد به عنوان اگر آنها تایید شد به دلیل یک واکنش سریع ضروری است برای به حداقل رساندن گسترش ویروس.

• بیمار خارج از کشور بازدید کنندگان برای Summit County, یک مرد در 30s.

• بیمار از سفر به ایتالیا در اواسط فوریه. فردی که در سفر با او در آن سفر شناخته شده است مورد مثبت COVID-19 در دولت دیگر. پس از بازگشت از ایتالیا بیمار صرف زمان در خانه خود دولت است.

• او سپس سفر به کلرادو در فوریه. 29 طریق هواپیما. او بدون علامت زمانی که او در سفر به کلرادو. با توجه به CDC انتقال از افراد بدون علامت است نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد.

• دفتر والی شده است در تماس با فرودگاه بین المللی دنور (DIA) و به اشتراک گذاشته شده است اطلاعاتی که ما در این زمان.

• فرد سفر به اجلاس شهرستان از قطر در یک وسیله نقلیه اجاره و ملاقات با دوستان. آنها باقی می ماند در یک محل سکونت در اجلاس شهرستان.

• ما می دانیم که او وجود دارد برای تفریح در فضای باز است و او skied در کیستون و بدرد خوردن کوه رفت و آمد مکرر.

• دفتر والی اطلاع Vail Resorts این اواخر بعد از ظهر است که نظارت هر دو اسکی بیمار بازدید کردند.

• در مارس 3, انسان توسعه یافته علائم و رفت به سنت آنتونی نشست مرکز پزشکی در فریسکو روز بعد.

• در تاریخ 4 مارس در بعد از ظهر یک نمونه گرفته شده به آزمایشگاه برای تست.

• امروز در مارس 5, دولت, آزمایشگاه دریافت presumptive نتیجه مثبت است.

• برای مراقبت های بهداشتی دلایل بیمار بود به حمل و نقل به ارتفاعات پایین تر. بیمار مرخص شد و سفر در یک وسیله نقلیه خصوصی به Jefferson County پوشیدن ماسک.

• در این زمان بیمار است و در حال حاضر دوره نقاهت در انزوا در جفرسون کانتی.

• تماس نزدیک وی در کلرادو را دریافت دستورالعمل های قرنطینه و قرنطینه نظم آینده است.

• بهداشت عمومی و پزشکان در حال بررسی و تلاش خواهد کرد به اطلاع هر کس دیگری که ممکن است در معرض از آنجا که این مورد در صورت لزوم.

آخرین اطلاعات در کلرادو دوم مورد COVID-19: ما در حال جمع آوری اطلاعات در این مورد در کنار محلی آژانس بهداشت عمومی. Tri-County وزارت بهداشت ارائه خواهد شد جزئیات بیشتر با عنوان مناسب و در دسترس است. Tri-County Health Department پیشرو در این مورد بررسی خواهد شد و ارسال آزادی مطبوعات در مدت کوتاهی با اکثر تا اطلاعات به روز در مورد. این مورد نیز یک “presumptive مثبت” از آنجا که تست انجام شد در سطح دولت است. CDC را تایید نتایج آزمون.

• در مورد سالمندان زن Douglas county ساکن ،

• بازگشت به کلرادو از مسافرت های بین المللی.

• او در حال حاضر جدا شده در هر CDC دستورالعمل.

این گروه همچنان به همکاری نزدیک با CDC و بهداشت عمومی سازمان در سراسر کشور و متعهد به حفاظت از سلامت و ایمنی Coloradans. مقامات بهداشتی توصیه Coloradans به ماندن آگاهانه را ساده پیشگیری از بیماری اقدامات و آماده سازی.

• رعایت بهداشت. کاملا دستهای خود را با آب و صابون. در صورت عدم وجود آب و صابون استفاده از ضد عفونی کننده دست استفاده از یک بافت و یا آرنج خود را و یا آستین برای پوشش سرفه و عطسه.

• اقامت در خانه اگر شما بیمار هستید; نگه داشتن کودکان خود را در خانه اگر آنها بیمار هستند. بحث خود را به کارفرما در مورد کار از خانه در صورت لزوم.

• ما توصیه Coloradans همیشه آماده برای مواقع اضطراری و برنامه ای برای خانواده خود را. Coloradans می توانید وب سایت CDC را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای ایجاد یک طرح است.

• اقامت با اعتماد و به روز اطلاعات. افرادی که در سوالات عمومی در مورد بیماری کروناویروس 2019 می توانید تماس بگیرید شرکت کمک در 303-389-1687 یا 1-877-462-2911 یا ایمیل COHELP@RMPDC.org برای پاسخ به زبان انگلیسی و اسپانیایی (اسپانیایی) ماندارین و بیشتر. Coloradans همچنین می توانید بازدید از CDC و CDPHE وب سایت برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین شیوه.

به دولت ارائه خواهد شد به روز رسانی به موقع در هر موارد دیگری که تست مثبت در دولت lab.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im