چگونه نژادپرستی در آمریکا نظام سلامت مانع از مراقبت و هزینه های زندگی آمریکایی های آفریقایی تبار

(مکالمه یک نهاد مستقل و غیر انتفاعی منبع اخبار و تحلیل و تفسیر از متخصصان دانشگاهی.)

Tamika C. B. Zapolski ایندیانا دانشگاه و Ukamaka M. Oruche ایندیانا دانشگاه

                                                                                                                                                                                                                       

(گفتگو) به عنوان COVID-19 همه گیر جاروب در سراسر ایالات متحده ویروس آمار آمریکایی های آفریقایی تبار بسیار سخت است. آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز ابتلا به بیماری” و مرگ ناشی از آن” در نرخ دو بار به عنوان بالا به عنوان انتظار می رود بر اساس سهم خود را از جمعیت.

در میشیگان, آمریکایی های آفریقایی تبار هستند و تنها 14 درصد از جمعیت اما حساب برای یک سوم از دولت COVID-19 مورد و 40 درصد از مرگ و میر.

در برخی از ایالت نابرابری حتی بیشتر آشکار. ویسکانسین و میسوری را عفونت و مرگ و مير سه یا بیشتر از سه بار بیشتر از حد انتظار بر اساس سهم خود را از جمعیت.

گمانه زنی ها نشان داده این disproportions با توجه به چند عامل: آمریکایی های آفریقایی تبار هستند احتمال بیشتری برای زندگی در محله های فقیر کار در ریسک مشاغل و باید بیشتر در زمینه شرایط بهداشتی و دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی. اما مشابه بی عدالتی وجود داشته باشد در جوامع با بالاتر از متوسط ثروت و دسترسی به مراقبت های بهداشتی. سرسام آور نرخ COVID-19 رخ داده در پرنس جورج ایالت مریلند ‘” ملت را ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی تحت محاصره. در مقایسه با سفید جوامع بودند نسبتا بی پیرایه.

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان کارشناسان در روانشناسی بالینی و پرستاری ما می دانیم که این افزایش خطر برای آمریکایی های آفریقایی تبار غیر معمول نیست. درست است بدون در نظر گرفتن درآمد و سطح آموزش و پرورش و یا دسترسی به مراقبت های بهداشتی. و این درست است برای چیزهای دیگر علاوه بر COVID-19. زنان آمریکایی آفریقایی هستند که بیش از دو برابر احتمال دارد به مرگ از زایمان از زنان سفید. حتی اگر زنان آمریکایی آفریقایی تبار بودند تحصیل کرده و ثروتمند آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ از زایمان از بی سواد و فقیر سفید زنان است.

نژادپرستی: علت ریشه ای

یک تجزیه و تحلیل توسط آکادمی ملی علوم در بر داشت آفریقایی آمریکایی ها دریافت کیفیت فقیر مراقبت از سفید بيماران در تمام مداخلات پزشکی و سلامت معمول خدمات ‘” حتی زمانی که وضعیت بیمه, درآمد, سن, شرکت, مرضی, شرایط و نشانه بیان با هم برابر بودند. کارشناسان نقطه به نژادپرستی به عنوان یک علت ریشه ای برای این اختلافات. در واقع آکادمی اطفال آمریکا مشخص شده است که چگونه نژادپرستی اثرات سلامت برای کودکان آفریقایی آمریکایی. ما نشان می دهد همان درست است برای COVID-19 نتایج در میان آمریکایی های آفریقایی تبار بزرگسالان است.

موانع دیگر تاثیر منفی بر سلامت از آمریکایی های آفریقایی تبار. که شامل ضمنی و تعصب ‘” نگرش و افکار و احساسات موجود در خارج از آگاهی هشیار ‘” به عنوان بیماران و ارائه دهندگان برقراری ارتباط با یکدیگر.

[ما بهترین علوم سلامت و تکنولوژی ، ثبت نام برای مکالمه علم عضویت در خبرنامه.]

ضمنی و تعصب از یک دکتر یا پرستار بر کیفیت و کمیت اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با بیمار در مورد شرایط بهداشتی و طرح درمان. بدترین سناریو مورد: هنگامی که ارائه دهندگان خودداری اطلاعات حیاتی در مورد وضعیت سلامت; هنگامی که آنها را شامل نمی شود بیمار صدا در هنگام تصمیم گیری در مورد مراقبت و زمانی که آنها نمی مراجعه بیمار برای آزمایشات بیشتر و یا تخصص مراقبت. ضمنی و تعصبات از کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند در بیماران مبتلا به حال کمتر به احتمال زیاد به درک خود را از شرایط بهداشتی لازم است که برای بیماران به مدیریت یک بیماری موثر است.

                                                                                                                                                                                                                       

مخالف تعامل با پزشکان منجر به طولانی مدت عواقب برای بیمار از جمله رفتار نابرابر و متفاوت سلامت است. و وقتی که می آید به بی اثر بیمار-ارائه دهنده تعاملات آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر رنج می برند.

محل سکونت ،

محل بیمارستان و درمانگاه و سایر امکانات مراقبت های بهداشتی اغلب یک مانع به مراقبت. حمل و نقل” یا عدم آن” اثرات توانایی بیمار برای دریافت خدمات است. آفریقایی بیماران اشاره کرده اند که نا امیدی زمانی که امکانات مراقبت از بهداشت به خانه های خود. برای دریافت وجود دارد, بسیاری از آنها با تکیه بر حمل و نقل عمومی. نتیجه: از دست رفته و یا لغو قرار ملاقات گاهی اوقات با توجه به سیاست های در مورد دیر رسیدن بار توسط بیماران است.

تفاوت های نیز وجود دارد بین آمریکایی های آفریقایی تبار و سفید بيماران در طول زمان انتظار برای قرار ملاقات و توانایی به برنامه پیگیری قرار ملاقات. این می تواند در نتیجه تاخیر در مراقبت های بهداشتی” است که منجر به فقیرتر سلامت برای بیماری ها از جمله COVID-19.

توصیه هایی برای مقابله با نژادپرستی

مصرف کنندگان که به خوبی مطلع در مورد سلامت خود و اعتماد به نفس در مدیریت مراقبت از خود را بهتر نتایج تقریبا در سراسر هیئت مدیره: در HIV-ایدز و سرطان و دیابت و بیماری های قلبی عروقی و روانی شرایط بهداشتی مانند اسکیزوفرنی.

که گفت: در اینجا سه توصیه به آدرس نژادپرستی و کاهش نژادی و نابرابری در خدمات مراقبت های بهداشتی:

متخصصان مراقبت های بهداشتی نیاز به تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از خود ضمنی و تعصب. شناسایی این مشکل همانطور که گفت می رود و شما در نیمه راه برای حل مشکل است. یک راه برای تبدیل شدن به آگاهی بیشتری: نگاهی ضمنی و تعصب آزمون اینجا.

پزشکان و پرستاران نیاز به توجه و مشترک در هنگام برقراری ارتباط با بیماران. توانمند سازی بیمار با تشویق سوالات و اجازه دادن به آنها برای بیان عقاید است. هنگامی که بیماران بر این باورند که ارائه دهندگان وجود دارد برای حمایت از آنها در مدیریت بیماری خود را بهتر است. آنها همچنین باید یک درک بهتر از کیفیت مراقبت. در نهایت این امر منجر به بهبود سلامت است.

بیمارستان و درمانگاه و مطب باید ارائه انعطاف پذیری بیشتر در ارائه خدمات است. Telehealth ‘” زمانی که پزشکان و بیماران ارتباط آنلاین به جای یک فرد در بازدید ‘” باید یکی از این خدمات است. آنها همچنین باید بازسازی برنامه ریزی سیاست تاکید بر کوتاه کردن زمان انتظار و بیشتر شل اگر بیماران دیر است.

سلامت عدالتی برای آمریکایی های آفریقایی تبار یک پدیده جدید نیست. COVID-19 اما تابیده نور بر روی این مشکل است. نژادپرستی است نه جدا به خدمات بهداشتی و هنوز فراگیر در سراسر جامعه ما است. اما با در نظر گرفتن ملموس مراحل ذکر شده در اینجا ارائه دهندگان می توانید شروع به حل این مشکل است.

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن مقاله اصلی در اینجا: https://theconversation.com/how-racism-in-us-health-system-hinders-care-and-costs-lives-of-african-americans-139425.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de