چگونه SA خواهد مقابله با یک بیماری همه گیر کوروناویروس

اضطراری طرح در حال حاضر در دست انجام برای مقابله با یک انتظار coronavirus بیماری همه گیر در حال گسترش به جنوب استرالیا شامل استفاده از پلیس برای اجرای صفحه اصلی قرنطينه ویژه coronavirus-تنها درمانگاه در بیمارستان در سراسر کشور و خارج از بیمارستان استراتژی باید یک بیماری شیوع پایمال کردن سیستم بیمارستان.

مدارس می تواند بسته شود و کارگران خواست برای کار از خانه تحت بدترین سناریو مورد.

Schools could be closed and workers urged to work from home in some scenarios – such is the case already in Wuhan, China, where the outbreak originated. Picture: STR / AFP
media_cameraمدارس می تواند بسته شود و کارگران خواست برای کار از خانه در برخی از حالات چنین است که این مورد در حال حاضر در ووهان چین که در آن شیوع نشات گرفته است. تصویر: STR / AFP

SA بهداشت آمادگی و انعطاف پذیری شعبه است کمک به رهبری پاسخ بر اساس آن عمده حادثه برنامه ریزی برای مقابله با فجایع اعم از بلایای طبیعی به انسان بیماری شیوع دارد که فراتر از سلامت سیستم ظرفیت برای مدیریت.

رئیس بهداشت عمومی افسر دانشيار نیکولا Spurrier مردم خواست تا به “هشدار نگران نیست” تاکید SA در مهار مرحله از برخورد با این تهدید با تنها سه مورد تأیید — دو تا از آن بهبود یافته اند و هیچ مرگ و میر.

او گفت: این بیماری را گسترش سریع خوشه های بزرگ در مکان هایی مانند ایتالیا و کره جنوبی به معنای آن اجتناب ناپذیر است به طور بالقوه کشنده عفونت ویروسی می رسند در سا بدون در نظر گرفتن ممنوعیت سفر.

Dr Spurrier وجود دارد گفت: هیچ نیاز مردم در SA به اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک اما خواست عمومی بود و در مقابل واکسن آنفولانزا در فصل آینده با واکسن انتظار می رود از اوایل ماه آوریل.

Chief Public Health Officer Associate Professor Nicola Spurrier.
media_cameraرئیس بهداشت عمومی افسر دانشيار نیکولا Spurrier.

“ما برنامه ریزی شده برای کاملا چند هفته در حال حاضر در سطح دولت ما در حال بدست گرفتن این بسیار جدی است و ما به دنبال در سراسر سیستم ما در ظرفیت بیمارستان های ما به ویژه در Icu,” او گفت:.

“یکی از چیزهایی که مهم است که با یک بیماری مانند coronavirus است که یک ویروس جدید و مردم باید به آن ایمنی است که قادر به همگروهی مردم با هم در راه است که باعث کاهش توانایی این ویروس به معرض تعداد زیادی از مردم است.

“ما در حال حصول اطمینان از بیمارستان بزرگ در سراسر جنوب استرالیا قادر به ارائه یک coronavirus خاص درمانگاه بنابراین اگر کسی علائم آنها می توانند به این مرکز و باید آزمایش انجام شود.”

Dr Spurrier said SA Health was ensuring major hospitals like the RAH could provide a coronavirus-specific clinic if needed. Picture: AAP / Russell Millard
media_cameraDr Spurrier گفت: SA سلامت حصول اطمینان از بیمارستان بزرگ مانند راه می تواند با ارائه یک coronavirus خاص درمانگاه در صورت نیاز. تصویر: AAP / راسل میلارد

Dr Spurrier کاهش یافته است برای قرار دادن یک عدد در چگونه بسیاری از بیماران از جمله درمانگاه می تواند در خانه و گفت: به جای: “ما امیدواریم که قادر به مقابله با این شماره (بيماران) ما در هر زمان است.”

برنامه های دیگر شامل داوطلبانه انزوا در خانه برای افراد با علائم خفیف.

Dr Spurrier تایید تحت سلامت عمومی عمل او قدرت را به تماس با پلیس برای اجرای صفحه اصلی قرنطینه لازم باشد.

“به عنوان رئیس بهداشت عمومی افسر من برخی از قانونی قابلیت اجرا (قرنطینه),” او گفت برای او خوشحال شده بود با مردم چگونه باید پیروی است.

“در این مرحله ما آن را احساس نمی شد لازم (برای تماس در پلیس) — من بهداشت عمومی قدرت به انجام این کار است.”

Health workers disinfect a market in Seoul, South Korea. Picture: Chung Sung-Jun/Getty Images
media_cameraسلامت کارگران ضد عفونی بازار سئول, کره جنوبی. تصویر: Chung Sung-Jun/گتی ایماژ

یک سخنگوی پلیس گفت: “SAPOL شده اند بخشی از کلید بحث های مربوط به پاسخ و برنامه ریزی در ادامه با توجه به این نوع از وضعیت بوجود می آیند.

“اما به طور کلی کنترل نشسته با وزارت بهداشت و درمان با SAPOL مطلع و هدایت رئیس بهداشت عمومی افسر هنگامی که و اگر SAPOL کمک ممکن است مورد نیاز است.”

دیگر قدرت قانونی شامل بسته شدن مدارس برای حفاظت از سلامت عمومی در صورت لزوم.

“ما مطمئن هستیم که اگر این خواهد بود بسیار حاد و شدید مشکل که در آن ما مقدار زیادی و تعداد زیادی از موارد همه در یک بار, اما آنچه که ما امیدوار به انجام تمام اقدامات دیگر ما باید در جای خود قرار داده است که آن را در واقع می تواند یک پیشرفت آهسته” دکتر Spurrier گفت.

“من بسیار با اعتماد به نفس با برنامه ریزی ما در حال حاضر انجام می شود که ما را در یک موقعیت خوب … آن را نمی خواهد پایمال کردن سیستم بهداشت و ما باید بیشتر از تدریجی تجربه با کروناویروس در استرالیا.

“عمومی لازم نیست به وحشت آن را خوب است برای هشدار باشد اما نگران نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر