میله Blagojevich سابق فرماندار ایلینوی که فرستاده شد به زندان به اتهام فساد مالی است و در نهایت خارج شدن از قفل تا پس از حکم او تبدیل توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من رفت و آمد حکم او به طوری که او قادر خواهید بود برای رفتن به خانه با خانواده اش پس از گذراندن هشت سال در زندان است. که فوق العاده قدرتمند و مسخره جمله در نظر من و به نظر بسیاری از دیگران” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی.

از سال 2012 Blago بوده است در خدمت به عنوان یک زندانی در فدرال تادیبی موسسه انگلوود پایین-زندان امنیتی در unincorporated Jefferson County است. ناظران سیاسی انتظار Blagojevich که گفته به دنبال رشوه برای رئیس جمهور باراک اوباما خالی آمریکا صندلی قادر به ترک فعلی حفاری در کلرادو در سال 2024.

در حال حاضر که او را در راه خود را در اینجا برخی از نکات برجسته Blago زمان در دنور مترو:

آخرین وعده غذایی

فقط قبل از شروع 14 سال زندان محکوم Blagojevich متوقف شده که به تازگی افتتاح شده freddy’s منجمد کاستارد & Steakburgers در لیتلتون برای آخرین وعده غذایی است. فرماندار سابق دستور patty ذوب که او نمی باید اشتها را به پایان برساند با توجه به اقیانوس اطلس. Blago نیز مطرح شده برای عکس ها با بالا محلی دانش آموزان بودند که chowing برخی از گراب.

رفتن خاکستری

رفتن به زندان شامل به خطر انداختن تجملات از جهان خارج است. برای Blagojevich که به معنای از دست دادن این شانس را به رنگ مو خود را. Blagojevich وارد FCI انگلوود با علامت تجاری خود را یال سیاه مو تنها برای دیدن آن به طور کامل خاکستری. خوشبختانه برای Blago او هنوز هم یک سر پر از مو است که او می تواند رنگ رنگ هر کدام که او را دوست دارد زمانی که او می شود.

Jared Fogle has also been serving out his time at FCI Englewood.

جارد Fogle نیز بوده است در خدمت خارج از وقت خود را در FCI انگلوود.

مترو Jared

از اواخر 2015, Blagojevich به اشتراک گذاشته شده یک زندان با جارد Fogle خوار مترو سخنگوی خدمت 15 سال حکم زندان برای در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و سفر به رابطه جنسی با یک جزئی. Fogle نقل مکان کرد به FCI انگلوود به طوری که او می تواند شرکت در یک رابطه جنسی-مجرم برنامه درمانی که دارای شهرت برای بهترین بودن از انواع آن در سیستم فدرال.

Jailhouse rock

در اوایل دوران محکومیت خود را Blagoveich شروع به انجام به عنوان خواننده یک گروه به نام “زندان راک است.” همراه با “نوازنده انجام شده به نام موبایل” Blagojevich انجام شده در ماه ژوئن 2013 GED مراسم فارغ التحصیلی و دوباره در جولای 4, جشن, با توجه به دادگاه براده. پس از این دو اجرای Ernie منتشر شد که منجر باند به شکستن. Blagojevich وکیل لئونارد گودمن مطمئن نیستید اگر Blago ادامه بازی پس از این گروه شکست.

مشغول به کار در حالی که قفل شده است

Blagojevich پوشیده شده انواع کلاه های مختلف در حالی که خدمت خود حکم. او مشغول به کار در آشپزخانه و انبار کتابخانه و حتی به عنوان یک معلم. Blagoveich آموخته است هر دو تاریخ جنگ و جنگ جهانی دوم, تاریخچه با توجه به گودمن. علاوه بر این سیاستمدار دموکرات است tutored زندانیان که در مورد دریافت منتشر شده در مورد چگونه به موفقیت در مصاحبه های شغلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im