آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که شاهدانه بخشی از seltzer شوق و گلدان صنعت نیست صبر طولانی. اما به جای غواصی به نوشابه های گازدار آب به تنهایی اوه سلام یک Durango-بر اساس شاهدانه seltzery پیوست نیروهای با حباب آب nemesis: هنر و صنعت آبجو.

سال گذشته جانی Radding و هارون مایل, همکاری صاحبان جنوب غربی کلرادو داروخانه های زنجیره ای Durango آلی همکاری با Ska Brewing co-founder مت وینسنت به راه اندازی خط های میوه ای THC seltzers.

اوه سلام دید دارای حباب سریع در آن زندگی کوتاه: این شرکت برنده اول جایزه برای بهترین خوراکیهای در سال 2019 بالا بار شاهدانه جام حذفی در کلرادو و عرضه CBD-تنها خط در پایان 2019 به طوری که مصرف کنندگان می توانند با خرید نوشیدنی های خارج از درمانگاه. با افتخار با استفاده از Durango به عنوان یک پایگاه برای, Oh Hi و خود را همراه با کسب سه موسسان امیدواریم که سرمایه گذاری خود را بیشتر تحکیم است که شهر کوچک به عنوان یک سرمایه برای کلرادو محبوب ترین صنایع: علف های هرز آبجو و تفریح در فضای باز.

ما به تازگی با Radding برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اوه سلام برنامه.

Westword: چقدر هم سفید و پنجه شیدایی تاثیر تفکر خود را در حالی که ایجاد اوه سلام ؟

جانی Radding: این کمک ما به این ایده را به این. این بود که فقط سفید پنجه هر دو. Seltzer آب به طور کلی گرفته شده بیش از یک بخش بزرگی از بازار نوشیدنی مصرف به دور از نوشابه دسته. که چیزی بود که مت به ما اشاره — از آنجا که در ابتدا من به دنبال انجام یک نوشیدنی انرژی مانند یک تزریق Red Bull, برای گرفتن این نوع از بازار است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

چقدر مهم است که آن را به کسی مثل مت که شده دم آبجو برای بیش از بیست سال است و منافع دیگر در صنعت نوشیدنی?

مت ارزشمند بوده است. من او را شناخته ام برای نزدیک به سی سال و هارون او را برای حداقل ده سال. مت آمده بود به من قبل از تلاش برای همکاری و دیدن اگر وجود دارد هر چیزی که ما می تواند انجام دهد [با شاهدانه] و Ska ساخت خود ساخت فلز برای کنسرو کردن خطوط در صنعت نوشیدنی. ما تا به حال سعی کردم به همکاری در راه برای قرار دادن گیاه در یک می تواند, در واقع.

هنگامی که هارون و من تصمیم به گرفتن یک مجوز برای ساخت و تولید تزریق محصولات ما حتی می دانیم آنچه که ما می خواستم به. در یک نقطه, ما متوجه وجود ندارد که رقابت زیادی در آشامیدنی بخش و مت بود یک فرد طبیعی به نوبه خود به پس از آن. او واقعا گرفته عمده کنترل عملیات بخشی از چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان جان لینچ ما سر از عملیات که نشانی از یک کار بزرگ در روز به روز. اما آره مت اطلاعات در نوشیدنی جهان از کنسرو خطوط بسته بندی به هزینه های تولید و به بازار روند توزیع — تمام سطوح از آن او شده است بسیار ارزشمند.

من به یاد داشته باشید نوشیدن آبجو در گاراژ با کسانی که Ska بچه ها بیست سال پیش. آن را بسیار منحصر به فرد درست مثل ماری جوانا و وجود دارد مقدار زیادی از همکاری بین این دو است. آنها مرتب کردن بر اساس مانند گوسفند سیاه و سفید, صنایع, پس از آن واقعا سرد است که آنها گرد هم می آیند اینجا.

چقدر مهم است که آن را برای اولین بار هنگامی که در تلاش برای استفاده از چیزی جدید است ؟

آن را بسیار مهم برای اولین بار به بازار با این نوع نوشیدنی و همچنین داشتن آن در یک می تواند. بدون انجام هر چیزی در حالت عادی می تواند در این زمان بود که واقعا مهم است ، ما شده ایم بسیار خوش شانس به کار با Stillwater موج دار به منظور توسعه نوشیدنی و ما فکر می کنم ما ضربه اجرا خانه با طعم آنها لازم نیست که ماری جوانا طعم غذا در دهان. آنها واقعا مانند طعم دار آب و من فکر نمی کنم وجود دارد بسیاری از نوشابه ها وجود دارد که طعم خوبی به عنوان ما. و ما به مقدار زیادی از اعتبار برای موج دار شدن برای ارائه که بی مزه THC برای قرار دادن در ما می نوشند. مورد علاقه من در عطر انار, اما من جستن به عقب و جلو با توجه به آنچه من انجام می دهند و یا چگونه داغ از آن خارج شده است.

چرا قرار دادن امکانات تولید در Durango? به نظر می رسد بسیار دور از بسیاری از دولت حشیش میباشد.

ما دوست دارم که در آن زندگی می کنیم. زندگی در Durango ایجاد همه نوع از چالش در نظر گرفتن محصول خود را خارج وجود دارد در سراسر کشور — و یا به کشورهای دیگر در نهایت. ما در آسان بخش کلرادو برای کسانی که همه چیز اتفاق می افتد و تدارکات آنها دشوار است. اما ما بسیار افتخار ما گوشه ای از کشور و نوع حمایت از ما از افرادی که در اینجا زندگی می کنند. ما یک مقدار زیادی از زادگاه غرور برای Durango و غربی شیب و ما درک نمی کنیم در هسته ماری جوانا جهان مانند دنور اما ما را تغییر نمی دهد که در آن زندگی می کنیم برای هر چیزی. هزینه های بالا هستند در اینجا; به طوری است که املاک و مستغلات و تقریبا هر چیز دیگری. اما ما آن را دوست دارم.

Durango دولت تا به حال برخی از اوایل بحث در مورد با توجه به اجتماعی مصرف کسب و کار. می تواند شما را ببینید اوه سلام باز کردن یک اتاق مزه می کند seltzers در آینده ؟

ما خیلی دوست دارم چیزی بیش از آن. من فکر می کنم در حال حاضر اگر آن را در مورد چگونه به ایجاد چیزی شبیه به آن کار در درون محدودیت های سخت برای کسانی که کسب و کار که دولت ماری جوانا اجرای بخش مشخص شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im