چگونه زمان آنفولانزا: دنور اپیدمی…یک قرن پیش

جاده مرگ در یک راهپیمایی طولانی احاطه با همه شر و قلب نتواند کم کم در هر ترور استخوان شورشی در هر مرحله ذهن مجموعه خود را تلخ مقاومت و به چه منظور است ؟ موانع نزول یک به یک و بدون پوشش از چشم خاموش کردن چشم انداز فاجعه و نه نزد جنایات وجود دارد.

خبرنگاران و سردبیران در اتاق خبر, بحث که آیا آنها باید برای کمک به یک ناشر حیوان خانگی علت “من تعجب می کنم اگر یک تهدید می خواهم که نیست یک نوع باج خواهی” — در حالی که همچنین صحبت کردن در مورد باز کردن یک کاباره در مرکز شهر دنور; یادگیری از یک ویرایشگر است که شما باید “هرگز مردم می گویند زمانی که شما معنی افراد…و می گویند هرگز عملا می گویند عملا و اصلا به خاطر خدا همیشه تا زمانی که من در این میز با استفاده از بربریت جا و تحت هر شرایطی”; و تعجب در مورد منبع طاعون بود که به طور ناگهانی هدف قرار دادن مردم در سراسر جهان مانند “چیزی از قرون وسطی است. آیا تا به حال بسیاری از مجالس ترحیم همیشه؟”

خبرنگاران بحث در مورد اینکه آیا این بیماری می تواند توسط کشتی شاید به بوستون که در آن میکروب ها ممکن است “اسپری بیش از شهرستان.”

“من آن را بخوانید در نیویورک روزنامه می گوید:” یک خبرنگار “پس از آن محدود می شود درست است.”

همانطور که برای خودش, او تا به حال بیش از حد بسیاری از دردهای به ذکر است پس او اشاره نمی کند آنها را. پس از کار به مدت سه سال در یک روزنامه صبح او تا به حال یک توهم بلوغ و تجربه; اما این خستگی تنها او تصمیم گرفت از نگه داشتن آنچه او آورده شده است تا به این باور بودند غیر طبیعی ساعت خوردن معمولی در رستوران های کوچک نوشیدن قهوه بد تمام شب و سیگار کشیدن بیش از حد.

به جز اندازه قابل توجهی از آن دنور newsroom, و این واقعیت است که وجود دارد در رقابت های مالزی در اطراف شهر (به طوری که بسیاری از آنها متفاوت با “صبح” “بعد از ظهر” و “شب”) که گفتگو می تواند اتفاق می افتد امروز به عنوان روزنامه نگاران بحث فقط نحوه پوشش چه آغاز شده به عنوان coronavirus بخش, الهام بخش, جوک در مورد آبجو مکزیکی پس از آن به رشد کشنده جدی COVID-19. تا اواسط روز 9 مارس وجود دارد نه presumptive موارد مثبت در ایالت کلرادو با بیش از 550 در سراسر کشور; 22 از کسانی که تا به حال منجر به مرگ شود.

اما این صحنه کسانی که مایل خطوط به قدمت یک قرن پیش زمانی که پاندمی آنفلوانزا — “آنفلوآنزای اسپانیایی” است که ممکن است در واقع سرچشمه در کانزاس — برای اولین بار شروع جوشکاری با پرسنل نظامی در بهار 1918 در نهایت کشتن تا به 675,000 آمریکایی (1,500 از آنها در دنور) و به عنوان بسیاری از 50 میلیون نفر در سراسر جهان; برآورد 500 میلیون نفر (یا بود که افراد؟) آلوده به این ویروس قبل از اپیدمی زد دوره خود را در سال 1920.

یکی از آنها بود کاترین آن پورتر یک خبرنگار در کوه های راکی اخبار. دنیا در تگزاس در سال 1890 او می خواهم به شیکاگو نقل مکان کرد و تبدیل به یک بازیگر زن در سال 1914 پس از آن به تگزاس بازگشت جایی که او به صرف دو سال دوره نقاهت بعد از برونشیت در sanitarium. در آنجا او شروع به نوشتن یک ستون شایعات بی اساس و تلاش دست خود را در تئاتر انتقاد که به دست آورده او در اخبار. سپس او را با آنفولانزا. وجود دارد هیچ تخت در بیمارستان محلی و نامزد ارتش ستوان او می خواهم شناخته شده تنها برای یک زمان کوتاه بود که در حال انتظار برای عرضه در خارج از کشور, کمک مراقبت از پورتر در rooming خانه در مریون خیابان. او آنقدر بیمار است که مقاله “من obit مجموعه در نوع” او بعدا گفت: یک خبرنگار. “من دیده ام مکاتبات بین پدر و خواهر من در برنامه ریزی برای تشییع جنازه من….”

زمان پورتر بهبود موهای خود را به حال سفید تبدیل شده است. او نامزد کرده بود جان در این بیماری همه گیر.

آدم گفت soberly پس از یک لحظه, “اوه, بله, اما فرض کنید یکی دوباره کل ؟ ذهن و قلب گاهی اوقات فرصت دیگری اما اگر هر چیزی اتفاق می افتد به فقیر بشر قاب, چرا, آن را فقط از شانس که همه.”

پورتر به زودی نقل مکان کرد از دنور اما او بازگو او نزدیکی کشنده تجربه بیست سال بعد در “اسب رنگ پریده رنگ پریده رایدر” یک رمان به نام بعد از یک روحانی که در آن او است “میراندا” او هرگز-در واقع-شناسایی نامزد “آدم.” آن را شامل مجموعه ای از داستان های کوتاه به همین نام اما تا کنون بیشتر معروف است که “اسب رنگ پریده رنگ پریده سوار” دلخراش, توهم قطعه که نسل از دانش آموزان دبیرستان در سراسر کشور لازم بود به عنوان خوانده شده و سپس به سرعت فراموش کرده است.

هنوز هم این داستان منتشر شده بیش از چهل سال قبل از پورتر واقعا عبور دور است که ارزش resurrecting. آن تب و قرن جریان از آگاهی داستان عجیب اطمینان بخش در جهان دوباره وارونه توسط گیج کننده گمنام حتی اگر اینترنت در حال حاضر ساخته شده است این امکان را به دریافت آخرین شایعات تقریبا بلافاصله به جای داشتن صبر برای روزنامه به ظرف تا قطعات خود را بر اساس هفته ابلاغیه و داستان در نیویورک روزنامه ها. آن را یک بیماری همه گیر از ابعاد هولناک مجموعه ای در برابر جنگ برای پایان همه جنگ. در عین حال به نحوی زندگی را در رفتن.

به عنوان “اسب رنگ پریده رنگ پریده سوار” آمده است:

جنگ بیشتر نه بیشتر طاعون تنها خیره سکوت است که به دنبال توقف سنگین اسلحه; خانه های بی صدا با سایه کشیده, خالی, خیابان, مرده سرد از فردا. در حال حاضر وجود دارد خواهد بود برای همه چیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de