چگونه سریع تر گوشی خود را شارژ کنیم؟

آیا در هر لحظه دیده اید که تلفن شما شارژ نشده است؟ آیا توضیح این شرایط را می دانید؟ تشخیص توضیحات مربوط به عدم شارژ تلفن به معنی بیشتر راه برای رفع این مشکل است. باتری به عنوان کارآمدترین قطعه نیروی قابل حمل با ظرافت ، کار بی نظیری را در سرعت و ماهیت شارژ این اسباب بازی به عهده می گیرد. در صورت خاموش بودن باتری ، روش شارژ شدن مختل می شود و ممکن است تلفن را از شارژ خود دور نگه دارد.

گذشته از این ، ناامید شدن از اتصال شارژ نیز می تواند روند خرید شارژ همراه اول را ناراحت کند. بیشتر شارژرها دیر یا زود از بین می روند و پارگی می کنند و ارتباط پیوند با کانکتور از بین می رود. این باعث می شود دوره دوره لینک قطع شود و در آخر ، تلفن همراه سونی شارژ نمی شود. در صورتی که هیچ چیز از آنچه که فقط ذکر شد معتبر نیست ، ممکن است در مورد یکی از قسمتهای محصولات تلفن مشکلی ایجاد شود و تلفن سونی شما ثابت شود.

شارژر تلفن را تحویل دهید و آن را بررسی کنید

یکی از دلایلی که تلفن های همراه سونی و مارک های دیگر شارژ نمی شوند ، درخشش شارژر است. برای این وضعیت ابتدا تلفن خود را با یک شارژر دیگر امتحان کنید. در صورت شارژ تلفن ، شارژر دیگری خریداری کنید. به گونه ای باشد که ممکن است ، اگر تلفن همراه شما به شارژر دیگری متهم نیست ، باید راهکارهای رفع دیگر را در نظر بگیرید. هنگام خرید شارژر ، اطمینان حاصل کنید که کالای جدید بی نظیر است و از کیفیت لازم برای شارژ تلفن برخوردار است. اگر باید اتفاق ناامیدی در لینک ایجاد شود ، فقط با تهیه این قسمت ، می توان موضوع را توضیح داد.

تلفن را مکرر خاموش کنید

روش دیگر برای رفع مشکل عدم شارژ چند منظوره سونی ، شارژ این وسایل در حالت خاموش است. این چیدمان شارژ همراه اول مستقیم زمانی کار می کند که یک اشکال در محصول وجود داشته باشد. برای تضمین این امر ، تلفن خود را خاموش کنید. در صورت حل مسئله شارژ همراه اول مستقیم عدم شارژ تلفن و شارژ تلفنی با سرعت عادی آن ، بسیار خوب می توان گفت چارچوب کار یا موارد مربوط به برنامه باعث شده تا شارژ نشود. چند برنامه از شدیدترین شدت تلفن همراه استفاده می کنند ، به این ترتیب مانع از روند شارژ می شوند.

باتری تلفن را تراز و بالانس کنید

در اینجا و آنجا مشکلات باتری با هدف نهایی وجود دارد که ممکن است خیلی خوب کاشته شود. در صورت خاموش بودن شما تا حدودی خوش شانس هستید ، می توانید با تراز کردن آن ، مشکل باتری تلفن خود را برطرف کنید. تنظیم باتری قابل حمل سونی به معنای شارژ و رها کردن آن چند بار است ، که به ساده تر شدن روش شارژ کمک می کند و مسائل مورد انتظار را برطرف می کند.

بعضی اوقات ، شارژر مشکلی ندارد و هیچ مسئله برنامه نویسی استثنایی در این ابزار وجود ندارد. در بعضی موارد مشکلی در مورد پیوست شارژ وجود دارد و اگر این قسمت ثابت شود ، برطرف می شود. پیوست USB یک قسمت قابل لمس است که به سرعت لکه دار می شود و به دلیل اثر آسیب می بیند. خشکی ، استفاده از یک شارژر غیر استاندارد ، کشیدن غیر منتظره شارژر از تلفن ، وادار کردن اتصال USB به تلفن یا ضربه زدن ، به این قسمت آسیب می رساند.

یکی از رویکردهای عملی برای رفع مشکل عدم کاربری همه کاره سونی ، تنظیم مجدد این ابزار است. این سودآوری ابزارک برای تهیه عادی و حل و فصل و استاندارد کردن روش شارژ است.

در صورتی که مطمئن باشید که مشکل عدم شارژ تلفن همراه شما به دلیل باتری درهم ریخته شده است ، لازم است در اولین فرصت این قسمت را تحویل دهید. ناامیدی از باتری موضوعی است که باید به سرعت تمایل داشته باشد. در هر صورت ضرر مختل می شود و حتی ممکن است قسمت های مختلفی را شامل شود. در صورت باز شدن قسمت جلوی تلفن شما ، می توانید بدون کشش زیاد باتری آسیب دیده را با یکی دیگر از آن تحمل کنید.

چگونه تلفن همراه خود را حدود ساعت عصر شارژ کنیم؟

تعداد زیادی از ما حکایات مربوط به باتریهایی را که در شب گرم می شوند و منفجر می شوند شنیدیم. با این حال ، تأکید بر چنین نقص ها و نواقص موجود در قطعات تلفن همراه ، چیزی نیست که یک مشتری عادی هنگام شارژ آیفون باید از آن روبرو شود.

باتری های آی فون هنگام شارژ مرتباً گرما را تخلیه می کنند. بنابراین ، خارج کردن تلفن از کیسه های ضخیم و محافظت شده می تواند مفید باشد. به غیر از این ، اطمینان حاصل کنید که هوای اطراف آیفون بسیار تهویه شده است تا زمین از گرم شدن زمین جلوگیری کند. تمرکز روی این فوکوسها باعث ایجاد عمر باتری نیز خواهد شد.

علاوه بر این ، باید در نظر گرفت که آیفون (و اساساً بیشتر تلفنهای به روز) دارای مؤلفه ای هستند که پس از شارژ ، شارژ باتری را ترک می کند. در کل ، به نظر می رسد که ما نیازی به استرس بیش از هر چیز نداریم و می توانیم آیفون را در هر نقطه ای که نیاز داریم شارژ کنیم. اینطور نیست؟

همه چیز در نظر گرفته شده ، نه خیلی. نه واقعا! در حالی که شارژ کردن باتری آیفون کوتاه مدت ریسک ندارد ، انجام این کار بر ماندگاری باتری تأثیر خواهد گذاشت.