چگونه به استخدام هنرمندان قرار داده و از کار توسط Coronavirus لغو

دنور هنرمندان و نوازندگان شروع به وحشت بیش از چگونه آنها خواهیم پرداخت صورتحساب اگر جشنواره, سالن, تورهای مدارس و موزه ها در ادامه به لغو یا reschedule حوادث به دلیل coronavirus نگرانی.

“هنرمندان در سراسر شهر در حال تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد بیش از چند ماه از آنجا که بسیاری از ما در زندگی به چک چک در حالی که تلاش برای ایجاد هنر” توضیح می دهد که کهربا Blais تولید مدیر در رنگین کمان ارتش, یک گروه از نوازندگان سیرک, aerialists و نوازندگان.

رنگین کمان ارتش دارای چندین نشان می دهد آینده و در حال حاضر وزن که آیا این امر می تواند مسئول از ديدگاه بهداشت عمومی به حرکت به جلو با آنها.

Blais نیز در تاریک کاخ سه روز الکترونیکی جشنواره موسیقی برنامه ریزی شده در آوریل 9 تا 11 که AEG و صدای گربه گرگ در حال ترویج; او نگرانی است که این رویداد ممکن است لغو شود (همراه با SXSW, Coachella, Ultra Miami Treefort جشنواره موسیقی و بسیاری دیگر که تعطیل شده اند و یا موکول طی چند روز گذشته).

“در حال حاضر شما تضمین شده نیست هیچ پولی تا زمانی که شما در واقع انجام” Blais توضیح می دهد. “اگر این مراسم لغو شده است, شما لازم نیست پول خود را به عنوان یک هنرمند. این یک کمی ترسناک, دلیل این که شما در حال شمارش است که پول در آینده است.”

در مارس 11, Blais خودش را با صحبت کردن به دیوید Moke — یک متصدی در تجربی گالری البدل در کنار آنی Geimer و Thadeaous Mighell — در مورد اضطراب هنرمندان در حال تجربه بیش از اینکه آیا آنها می تواند اجاره.

Moke شده است در مقایسه با چگونه وضعیت فعلی تأثیر هنرمندان و دیگران در اجرای اقتصاد مربوط به نحوه خاموش کردن دولت تحت تاثیر کارکنان فدرال که کار بدون حقوق به امید دریافت پرداخت یک روز. برای نوازندگان و حتی به عنوان حوادث موکول هیچ تضمینی وجود ندارد که هنرمندان بیشتر اضافه خواهد شد به در حال حاضر لود ترکیب اولیه. این بدان معناست که هیچ کار اضافی است که هر ضرر و زیان آنها متحمل بیش از چند هفته آینده به احتمال زیاد به طور دائم.

“همه نوازندگان — آنها در حال رفتن به پرداخت یک روز می گوید:” Moke. “تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از شنبه در یک سال است. وجود دارد بنابراین بسیاری از شب.”

دوست Moke را در منطقه خلیج ایجاد یک پایگاه داده که در آن کارگران در اجرای اقتصاد می تواند به اشتراک گذاشتن مهارت های خود را با کسانی که به دنبال استخدام افراد برای خدمات. او به این ایده با Blais ساخته شده است که یک پایگاه داده مناسب برای دنور هنر جامعه در عرض چند ساعت از مکالمه خود را.

از طریق این بانک اطلاعاتی هنرمندان, لیست مهارت های است که آنها از آن و ارتباطات کار برای نگهداری از کودکان و حسابداری. مردم به دنبال استخدام در این مناطق می توانید با استفاده از پایگاه داده برای دریافت هر چه خدمات آنها نیاز به کمک به حفظ این شهر خلاق جامعه از طریق بار تلاش.

ذکر شده دنور هنرمندان با پر کردن یک فرم آنلاین; داده ها از آن منتشر شده است در یک صفحه گسترده گوگل. کمتر از یک روز پس از, پایگاه داده, رفت, زندگی می کنند, در مورد بیست و هنرمندان ذکر شده ارائه مهارت های اعم از رویداد برنامه ریزی برای, ویرایش, مدیریت رسانه های اجتماعی, برنامه نویسی, طراحی وب سایت, خانه, بازسازی, ویرایش فیلم, و تولید, و بیشتر.

“امیدوارم آن را الهام بخش ترین چیزی که در این زمان از عدم قطعیت است که مردم می توانید استفاده کنید برای کمک به هر یک از دیگر می گوید:” Moke.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im