چگونه به می دانم که زمانی که کودکان و نوجوانان می تواند با استفاده از یک درمانگر کمک

آن را به یک زن و شوهر از ماه. در بسیاری از خانواده ها پدر و مادر و بچه ها باید صرف زمان بسیار بیشتری هم نسبت به قبل. احساسات در حال اجرا بالا, صبر, پوشیدن نازک — و برخی از والدین با دیدن بچه های خود را در یک نور جدید.

گاهی اوقات آن را مثبت مانند کشف چگونه خنده دار و یا سازگار فرزند خود را واقعا است. بار دیگر آن را نگران کننده بود و متوجه می شوند که فرزند شما تبدیل می شه و تندخو. اما چگونه شما می دانم که اگر آن را جدی ؟

                                                                                                                                                                                                                       

این که سوال سختی به خصوص در حال حاضر زمانی که آن را دشوار است به دانستن اگر رفتار یک کودک به “تنظیم به این وضعیت” یا بدل به “چیزی است که نیاز به خطاب.”

بدون پدر و مادر می توانید ارزیابی خود را فرزند واقعا عینی. به عنوان پدر و مادر ما فرزندان ما را از طریق ما به خود لنز. به عنوان یک نتیجه, ما ممکن است یا به حداقل رساندن سخت رفتارهای (چون ما نمی خواهیم به فکر می کنم از بچه های ما به عنوان یک موضوع) و یا بد تعبیر کردن “معمولی” رفتار به عنوان بخشی از یک مشکل بزرگتر (با توجه به خود ما سرخوردگی و نگرانی).

متاسفانه هر دو افراط و می سوخت تکرار چرخه تعامل است نه مفید یا تطبیقی به هر کسی. هنگامی که این اتفاق می افتد, آن می تواند مفید باشد برای دیدن یک credentialed درمانگر. یک متخصص می تواند نه تنها به ارائه یک هدف بیشتر نظر از آنچه اتفاق می افتد اما ابزار و تکنیک برای مدیریت این وضعیت است.

مطمئن شوید که شما آماده به از آن مسیر بروید? وجود دارد متمایز نشانه هایی که پدر و مادر می تواند به دنبال در تلاش خود را برای وضوح.

علائم آن ممکن است زمان برای درخواست کمک

به فرزند خود رفتار یا پاسخ های عاطفی تغییر کرده? خروج از چه معمولی ممکن است نشان می دهد فرزند خود را در مبارزه با چیزی فراتر از زمان حوادث است. به طور خاص:

                                                                                                                                                                                                                       

• افزایش moodiness

• خواب بیشتر یا کمتر از حد معمول

• خوردن بیشتر یا کمتر از حد معمول

• تغییرات در سطح فعالیت

• افزایش پرخاشگری

• صرف زمان بیشتری را به تنهایی

این رفتار به خصوص قابل توجه اگر آنها تأثیر کودک خود را مسئولیت های روزمره روال و روابط. به عنوان مثال:

• کسب نمرات پایین تر

• عدم دریافت کارهای تکمیل شده

• از دست دادن دوستی

• استدلال با خانواده یا دوستان

• * * * دیگر با بهره گیری از چیزهایی که دوست داشتم قبل از

اگر برخی از این علائم در حال حاضر ممکن است زمان به دنبال یک نظر حرفه ای.

چه درمان می تواند دستیابی به

برخی از پدر و مادر در ابتدا تمایلی به آوردن فرزندان خود به درمان اما می توان آن را بسیار مفید رشد مثبت را تجربه کنند. درمانگران نه تنها می تواند کمک به پدر و مادر را بهتر درک نیازهای منحصر به فرد خود را فرزند اما ارائه ابزار برای پاسخ در یک راه متعادل کمک می کند که ساخت خود به نقاط قوت و جبران چالش است.

                                                                                                                                                                                                                       

در واقع درمان نمی کند و همیشه نیاز به یک محل برای رسیدگی به یک “مشکل” — آن را نیز می تواند یک محل است که کمک می کند تا اعضای خانواده در ساخت فردی و جمعی نقاط قوت به منظور رشد به عنوان یک واحد.

اگر شما کنجکاو هستید و یا مطمئن نیستید به یاد داشته باشید: هیچ حرکت نزولی به رسیدن برای اطلاعات بیشتر — و نه زمانی که آن را ممکن است خود را به نفع کودک است.

• دکتر ساندرا Clavelli مدیر بالینی و سرپایی خدمات در اللندل انجمن در لک ویلای. اللندل را Bradley مرکز مشاوره است که در حال حاضر ارائه تلفن و تصویری teletherapy خدمات به کودکان و بزرگسالان مبارزه با COVID-19 مسائل تجربه دیگر روان درمانی و یا به دنبال ساخت بر روی نقاط قوت خود را. برای اطلاعات بیشتر allendale4kids.org و یا تماس بگیرید (847) 356-3322.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>