چگونه بسیاری از telehealth بازديد

مجازی پزشکان بازديد تبدیل به امری عادی در پی COVID-19. با telehealth خانه تماس ویزیت پزشک در حال انجام از راه دور از طریق چت تصویری و یا حتی از طریق تلفن. تحقیقات نشان می دهد این بازدیدکننده داشته است می تواند به عنوان موثر — و یا حتی بیشتر از آن — از-فرد مراقبت های ارائه شده به بیماران و ارائه دهندگان آماده شده است.

چگونه می تواند شما تهیه کنم ؟ این مراحل کمک خواهد کرد که شما را بیشتر از مجازی خود را ملاقات.

                                                                                                                                                                                                                       

• می دانم که هدف شما

این فقط یک معاینه? آیا شما نگران در مورد یک مشکل جدید یا علامت? اکثر telehealth بازديد تنها حدود 15 دقیقه, بنابراین هدف از قرار ملاقات خود را در جلو و مرکز.

• راه اندازی فن آوری خود را در پیشبرد

اگر شما تکنولوژی زرنگ و دانا باید یکی از اعضای خانواده خود را راه اندازی کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند جلوتر از زمان. تست لینک اگر ممکن است. دریافت راحت با این روند از قبل طوری که آن را نمی کند تبدیل به یک مشکل و یا حواس پرتی.

• انتخاب یک محیط مساعد

انتخاب یک محل آرام برای بحث است که از حواس او را پرت — یعنی هیچ تلویزیون وافغان در پس زمینه. جلوگیری از نشستن در مقابل یک پنجره که آن را سخت را برای دکتر خود را به شما را ببینید.

• سوالات خود را نگرانی و meds لیست آماده

نوشتن نگرانی های خود را در پیش بنابراین شما هیچ چیز را فراموش نکنید. خود را نگه دارید داروها لیست دستی یا به نقد و بررسی با دکتر خود و یا در مورد او/او می کند دسترسی به آنها را در طول تماس.

                                                                                                                                                                                                                       

• بود موجز و صادقانه

این همیشه مهم است که رابطه خوبی با دکتر خود را حتی و به خصوص در هنگام اتصال از راه دور. اجازه ندهید تکنولوژی پرتاب شما و فراموش نکنید که برای لبخند.

• آماده برای نشان دادن بخش هایی از بدن خود را

لباس بر این اساس هدف از سفر خود را. برای مثال اگر شما تا به حال جایگزینی زانو, پزشک شما ممکن است بخواهید برای دیدن اسکار خود را. (یکی دیگر از گزینه ارسال عکس در پیش است.)

• از یکی از بستگان یا مدافع برای یادداشت برداری

اغلب بیماران پس از متمرکز شدن افکار خود را از آنها نمی شنوند یا نمی توانید به یاد داشته باشید آنچه را که دکتر می گوید. سعی کنید به کسی که با شما در طول سفر به یادداشت ها و یاد شما را از هر سوال پرسیده نشده.

• مطمئن شوید که شما را در درک این نتیجه بازدید

روکش دستورالعمل های پزشک خود را بطور شفاهی در پایان بازدید; درخواست کتبی خلاصه از او ، این مهم است که بدانید چه اقدامات بعدی شما خواهد بود.

                                                                                                                                                                                                                       

گاهی پزشک ممکن است نتیجه گیری کرد که او نیاز به شما را در فرد و این خوب است. در ضمن شما ذخیره کرده ایم زمان و احتمالا پول در حالی که محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به COVID-19.

اگر شما نیاز به یک فرد مراجعه کنید بپرسید چه اقدامات احتیاطی دفتر گرفتن است و آنچه از شما انتظار می رود. پوشیدن ماسک و رعایت اجتماعی فاصله — اما با تمام معنی مراقبت از سلامت خود.

• Teri Dreher هیئت مدیره گواهی بیمار حمایت کند. بحرانی پرستار مراقبت برای بیش از 30 سال او به تازگی تاسیس سالمندان به تنهایی سرپرستی & خدمات وکالت (SeniorsAlone.org) یک نه برای سود سازمان است که در خدمت منطقه ارشد یتیم. او همچنین بنیانگذار NShore بیمار طرفداران www.northshorern.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net