چگونه برای حمایت از دنور نوازندگان و سالن در طول COVID-19 بحران

نوازندگان باید جایی برای بازی. سالن های بسته هستند. بسیاری از مردم در زندگی-صنعت موسیقی نیز از کار. در اینجا برخی از راه های شما می تواند کمک به نگه داشتن هنرمندان سالن و کارکنان شناور از طریق COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

جعبه سیاه
مستقل رقص زیرزمینی=موسیقی باشگاه جعبه سیاه پرتاب شده است GoFundMe برای کمک به باشگاه و کارکنان زنده ماندن خاموش کردن.

سروانتس’ شاهکار و طرف دیگر
یک GoFundMe راه اندازی شده است برای حمایت از گذاشته شدن کارکنان در سروانتس’ شاهکار مستقل پنج نقطه محل اجرا توسط AEG ارائه کوه های راکی استعداد خریداران اسکات Morrill و آدم Stroul. “هر مقدار که شما می توانید به تقسیم خواهد شد در میان همه کارکنان ما: درب کارکنان و تولید روپوش, نوار پشت و جعبه دفتر” کمپین متحده است.

خیره
خیره صاحب دونالد Rossa راه اندازی یک GoFundMe کمپین به منظور بالا بردن $49,000 ($1,000 برای هر یک از محل ها و رستوران 49 کارکنان) برای کمک به آنها را از طریق دو ماه آینده.

Concert-goers head into the Mission Ballroom.گسترش

کنسرت را برانگیخت سر به ماموریت سالن.

دنور را دوست دارد سرویس موسیقی کارگران صنعت تسکین
این GoFundMe تنظیم شده است برای حمایت از کار و خدمات-صنعت کارمندان در AEG ارائه کوه های راکی’, گوتیک, اگدن و Bluebird تئاتر و همچنین ماموریت سالن.

جنگل اتاق 5
یک معلم مدرسه و همسایه از جنگل اتاق 5 راه اندازی یک GoFundMe درخواست عمومی برای ارائه یک “نکته” برای کمک به کارکنان آب و بسته شدن. “حتی 5 دلار کمک بزرگ و نور” کمپین متحده است. “این به ما کمک می کند احساس دیده و امن و پس از آن ما قادر خواهد بود به گسترش است که همان احساس به دیگران در جامعه ما است.”

سلام-شیرجه
مستقل برادوی راک محل سلام شیرجه فروش 50 دلار کنسرت اعتبارات تی شرت و به زودی پیراهن از طریق فروشگاه آنلاین به کمک به پرداخت صورتحساب از طریق بسته شدن.

[email protected]جک
[email protected]جک مرکز شهر جاز محل و رستوران است که باز برای پیاده رو سرویس و تحویل و راه اندازی نوازندگان صندوق کمک, که در آن شما می توانید کمک مالی برای حمایت از هنرمندان است. “همه کمک های مالی خواهد شد به طور مستقیم به نوازندگان محلی که برنامه ریزی شده به اجرا در [email protected]جک و تلاش برای پایان می رسد دیدار در حالی که آنها قادر به کار با توجه به ایالت تعطیلی” با توجه به محل سایت.

شورش اطلاعات کافه
شورش اطلاعات کافه که ارائه شده است پیاده رو سرویس در 2 South Broadway همچنین دارای یک فروشگاه آنلاین که در آن شما می توانید خرید بهترین کمیک, شعر, داستان, سوابق zines و بیشتر همراه با کارت هدیه.

شرقی تئاتر
بین در حال حاضر و در تاریخ 1 آوریل شرقی تئاتر است که فروش یک کارت نقره ای برای $100; این شما را تا ده ایستاده-اتاق-تنها نشان می دهد و اجازه می دهد تا شما را به جست و خیز خط یک بار تئاتر باز می شود دوباره.

The music lives on online for now at Streets Denver.

موسیقی زندگی آنلاین در حال حاضر در خیابان دنور.

سارا مک گیل

خیابان دنور
یک کارمند جدید در پانک نوار و محل خیابان — که قبلا خیابان های لندن — سازمان GoFundMe برای این باشگاه به اطمینان حاصل شود آن همچنان وجود دارد.

خانه مادر خود را
و اشاره کرد که دنور مستقل سالن در میان سخت ترین ضربه از coronavirus تعطیلی یک خانه مادر خود را GoFundMe راه اندازی شد برای حفظ سه ساله محل برگزاری برق در حال اجرا, اجاره پرداخت می شود و گذاشته و کارکنان شناور در حالی که کسب و کار تعطیل است. در بورس اهدا کنندگان دریافت پاداش مانند پوستر و تی شرت و بیشتر.

آیا می دانید از سالن پرتاب جمع آوری اعانه برای باز بماند و حمایت از کارکنان ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im