هفت دموکراتیک نامزدها برای ریاست جمهوری باید واجد شرایط برای روز سه شنبه بحث در چارلستون کارولینای جنوبیبه میزبانی رادیو فردا. این آخرین فرصت داوطلبان را به خود زمین در مرحله ملی قبل از شنبه را بحرانی کارولینای جنوبی اولیه — و آخرین قبل از رای دهندگان در 16 متحده و سرزمین های رفتن به پای صندوق های فوق العاده سهشنبه, آوریل 3.

“CBS Evening News” لنگر و سردبیر نورا اودانل و “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه خواهد وزش بحث پیوست و در بازجویی های “چهره ملت” مدیر ارشد امور خارجی خبرنگار مارگارت برنان رئیس خبرنگار عمده گارت و “60 دقیقه” خبرنگار لایحه ویتاکر.


چگونه به سازمان دیده بان دموکراتیک بحث

  • تاریخ: چهار شنبه, فوریه 25
  • زمان: 8 بعد از ظهر تا 10:15 p. m. ET
  • سازمان دیده بان در تلویزیون: بحث خواهد شد در CBS ایستگاه.
  • زنده جریان آنلاین: در جریان O’DONNELL از طریق پخش ویدئو در بالا و یا در سراسر تعدادی از دستگاه ها از جمله Roku, تلویزیون اپل و آمازون آتش تلویزیون. شما همچنین می توانید جریان بحث در CBS همه دسترسی به و یا در FuboTV (free trial).
  • تجزیه و تحلیل و چرخش اتاق: پوشش چرخش اتاق آغاز خواهد شد در 10:15 p. m. ET خواهد شد و انجام CBS ایستگاه فردا همه دسترسی O’DONNELL و در پلیر تصویری فوق.
  • زنده به روز رسانی: به دنبال همراه در CBSNews.com.

دانلود رایگان رادیو فردا برنامه, برای پوشش کامل از 2020 ریاست جمهوری.

ایسنا بحث دموکراتیک ”

بیشتر در رادیو فردا بحث دموکراتیک


CBS اخبار شرکت-میزبانی مناظره با کنگره سیاه حزبی موسسه در چارلستون کارولینای جنوبی آغاز در 8 p. m. ET در CBS ایستگاه. بحث خواهد شد به صورت زنده در O’DONNELL, CBS News,’ دانلود رایگان 24/7 جریان خدمات و به نظر می رسد در تمامیت خود را در شرط بندی, یک شرکت تابعه از ViacomCBS. توییتر یک بحث شریک و رای دهندگان می توانند با استفاده از هشتگ #DemDebate برای ارسال پرسش که ممکن است مطرح شده برای داوطلبان است.

CBS اخبار و O’DONNELL خواهد شد پس از بحث پوشش زنده توسط ایلین Quijano لنگر O’DONNELL را “قرمز و آبی” و سیاسی خبرنگار اد اوکیف ابتدا در 10:15 بعد از ظهر های زنده مصاحبه با نامزدها عملیاتی و دیگر خبرسازان به علاوه در عمق تجزیه و تحلیل و گزارش از تیم همشهری روزنامه نگاران و همکاران در چارلستون.

تحت پارتی قوانین داوطلبان می توانند شرکت کنند اگر آنها موفق به کسب حداقل یک نماینده متعهد پس از سه مسابقه و یا اگر آنها جذب یک سطح حمایت در پای صندوقهای رای است. هفت نفر از هشت باقی مانده نامزدها را ملاقات کرده اید یا نماینده یا رای گیری آستانه.

داوطلبانی که واجد شرایط هستند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im