چگونه ویتون Warrenville منطقه 200 درجه تنظیم برنامه کلاس برای تمیز کردن ساختمان مدرسه

ویتون Warrenville واحد منطقه 200 مشخص شده است جزئیات جدید در مورد برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس به عنوان یک جمعه الحاقی برای خانواده ها دست و پنجه نرم کردن با اینکه به فرستادن فرزندان خود به کلاس درس و محیط زیست شکل توسط COVID-19 بحران است.

روز به روز برنامه در K-12 سیستم متفاوت خواهد بود برای دانش آموزان بر اساس سطح کلاس. اما در سراسر هیئت مدیره منطقه قصد دارد به طور موقت به بستن مدارس در اواسط هفته به انجام تمیز کردن عمیق آن 20 ساختمان.

                                                                                                                                                                                                                       

در میان مخاطرات بالا و بسیار قطعیت مناطق در حال تلاش برای ساخت یک روال به سال تحصیلی جدید در حالی که آماده شدن برای امکان تجدید حیات ویروس موارد همزمان با فصل آنفولانزا.

خانواده ها در منطقه 200 نیاز به تصمیم گیری تا پایان روز جمعه اگر آنها می خواهند به ثبت نام در یک “آکادمی مجازی” برای پنج ساعت روزانه آموزش از راه دور در خانه. منطقه را تعیین کرده است که مهلت ارسال آثار به مرتب کردن بر اساس نیازهای نیروی انسانی و نهایی برنامه ریزی است.

مقامات می گویند آنها ترجیح می دهند برای ایجاد یک تیم از معلمان که به کار با گروه از دانش آموزان متوسط و بالا مدرسه مجازی آکادمی, اما این منطقه ممکن است نیاز به استفاده از دوره های آنلاین ارائه دهنده برای برخی مناطق موضوع اگر کم است ثبت نام به طور کلی و یا پایین ثبت نام در دوره های خاص.

دانش آموزان متوسط و بالا در آکادمی مجازی نیز شرکت هنوز می تواند در فعالیت های فوق برنامه.

همچنین خانواده ها باید این گزینه از فرستادن کودکان را برای فرد در یادگیری را در منطقه, مدارس ابتدایی و اوایل دوران کودکی ،

                                                                                                                                                                                                                       

ابتدایی دانش آموزان را به حضور در مدرسه چهار روز در هفته با کلاس با اجازه اولیه در 12:30 بعد از ظهر روز چهارشنبه به اجازه می دهد برای پردیس شستشو.

این منطقه به طور معمول اجرا می شود چهار روز در اوایل دوران کودکی برنامه اما کسانی که دانش آموزان را در حال حاضر باید چهارشنبه به جای دوشنبه ها به چین با تمیز کردن رژیم.

در وسط و دبیرستان در سطح منطقه خواهد شد ارائه یک مدل ترکیبی تقسیم جمعیت دانشجویی در هر مدرسه به دو گروه به جای اجتماعی فاصله گرفته است. هر گروه را به طور متناوب بین دو روز در فرد راهنما و دو روز از راه دور یادگیری هر هفته.

در روزهای چهارشنبه هر دو گروه را به شرکت در زندگی یادگیری الکترونیکی طراحی شده است برای گرد هم آوردن بخش از دانش آموزان خواهد شد که در غیر این صورت تقسیم می شود به صورت ترکیبی به برنامه به طوری که آنها می توانید همکاری با همسالان خود سرپرست جف Schuler گفت: در طول یک پدر و مادر وبینار این هفته است.

منطقه فاقد وادار سازد نیروی انسانی برای تمیز کردن هر درس بین گذراندن دوره اما هر اتاق خواهد شد که دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده محصولات دستیار سرپرست لایحه Farley گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

چند پدر و مادر پرسش در مورد چگونگی این منطقه رسیدگی خواهد شد تایید موارد COVID-19. یک پرستار منطقه خدمت خواهد کرد به عنوان نقطه فرد برای تماس با ردیابی با حمایت این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

پرستار را مطلع خانواده اگر فرزند خود را تا به حال تماس نزدیک با فردی که دارای آزمایش مثبت برای ویروس. یک دانشجو یا عضو هیات خواهد نیاز به رفتن به قرنطینه به مدت حداقل 14 روز اگر آنها در تماس نزدیک — در عرض 6 پا برای 15 دقیقه یا بیشتر — با یک فرد مبتلا به COVID-19.

“هر زمان که ما در حال صحبت کردن در مورد یک مسئله بهداشتی وجود دارد این است که برخی از درجه ای از حق حفظ حریم خصوصی است که ما در حال رفتن به تعادل با ساخت مطمئن شوید که ما با ارائه مناسب اطلاع رسانی به کسانی که ممکن است در تماس با” Schuler گفت.

قبل از شروع کلاس ها در اوت. 17 منطقه را از همه پدر و مادر و معلمان به ثبت نام در یک چشم پوشی و مدارک است که برای سال کامل آنها را بررسی کنید هر روز که آنها یا فرزندان خود را به علامت رایگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de