هویر می خواهد توله به ادامه هوشیار در برابر coronavirus

توله مدیر کل Jed هویر برای تلفن های موبایل کمی مانند یک دلال سهام شرکتها زمانی که بحث در مورد موفقیت توله و لیگ اصلی بیس بال تا به حال اجتناب از مثبت COVID-19 انجام شد.

“آن را مانند عملکرد گذشته در این آزمون این است که هیچ نشانه ای از عملکرد آینده” هویر گفت: هشدار در برابر یک از امنیت کاذب. “ما به ماندن هوشیار و ما همچنان به انجام کارهای درست. و امیدوارم ما می توانیم جلوگیری از مثبت. و من فکر می کنم که leaguewide به عنوان به خوبی.”

                                                                                                                                                                                                                       

البته نتایج آزمون در موقع همچنان یک نگرانی نیز می باشد. که شده است یک مشکل برای توله های این هفته است. برخی از بازیکنان و حتی مدیر David Ross تا به حال به دست یک تمرین یا دو در حالی که در انتظار تاخیر در نتایج.

هویر با اعتماد به نفس است MLB کار خواهد کرد kinks در سیستم در زمان برای شروع فصل, اما در حال حاضر او را موعظه صبر و شکیبایی در طول این غیر معمول ترین زمان.

“و پس از آن وجود دارد برخی از — من نمی دانم چه کلمه حق است-اما وجود دارد برخی رو به رشد نقاط داغ که شما نگرانی در مورد یک کمی” هویر گفت: بدون گرفتن خاص. “من فکر می کنم که احتمالا وقتی که می آید به غیر از بازی بیس بال, مسائل, مسائل نگاه من بیشتر است.”

توله 40 بازیکن در شیکاگو در حال حاضر و 17 در جنوب خم. Hoyer انتظار دارد که بازیکنان در جنوب خم به آماده هر زمان که مورد نیاز از جمله در صورت تاخیر بیشتر گرفتن نتایج آزمون.

تیم مجاز بیش از 60 بازیکن در این فصل 30-بزرگ-لیگ باشگاه و 30 در جایگزین سایت آموزش.

“اهمیت South Bend, واقعا نمی توان دست کم گرفت” هویر گفت. “که خود را سه برابر یک تیم در این سال ما در حال رفتن به نیاز آن دسته از بچه ها به صورت آماده به آمده تا آنجا که احتمالا ما در حال رفتن به استفاده از بسیاری از آنها است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de