لس آنجلس (CBSLA) – ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری جمعه اعلام کرد که آن را به جایزه نزدیک به 20 میلیون دلار به سازمان مسکن شهر لس آنجلس به بهبود مسکن عمومی خواص.

این بودجه بخشی از یک سری از بهبود مسکن, کمک های مالی اعطا سراسر کشور جمعا به مبلغ 2.7 میلیارد دلار است. L. A. شهرستان سازمان توسعه و همچنین دریافت حدود 7.1 میلیون نفر است. بودجه ارائه شده از طریق HUD سرمایه صندوق برنامه ارائه می دهد که بودجه سالانه به حدود از 2900 مسکن عمومی مقامات برای ساخت و تعمیر یا بهبود مسکن عمومی است.

بودجه می آید یک روز پس از HUD دبیر بن کارسون بازدید لس آنجلس به عنوان بخشی از رانندگی خود را مقرون به صرفه مسکن در سراسر امریکا اتوبوس تور. به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی در از بین بردن موانع قانونی برای مسکن مقرون به صرفه Carson تاسیس اتوبوس تور به شنیدن به طور مستقیم از جوامع در سراسر کشور در مورد تجربه خود را با موانع به مسکن مقرون به صرفه.

در حالی که در لس آنجلس, Carson ساخته شده در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی برای شرکت در یک پانل در بی خانمانی. چند L. A. مقامات منتخب با حضور در این پنل که با تمرکز در درجه اول در مسکن مقرون به صرفه سهام.

در روز پنج شنبه USC است شوارتزنگر موسسه برای دولت و سیاست جهانی منتشر شد نتایج از ایالت های نظرسنجی ها نشان داد که نزدیک به 23 درصد از پاسخ دهندگان نشان داد بی خانمانی و یا مسکن بالا از ذهن منجر به 3 مارس اولیه انتخابات.

بیش از یک چهارم رای دهندگان کالیفرنیا شخصا می دانم کسی است که بی خانمان این بررسی نشان داد. امکان پایان دادن به بدون یک خانه نیز نگرانی رای دهندگان ابراز داشته اند. بسیاری از رای دهندگان کالیفرنیا مورد بررسی قرار گفت آنها از ترس که آنها و یا کسی که به آنها عشق می تواند تبدیل به بی خانمان. نتایج این همکاری وجود داشته باشد با نزدیک به نیمی از دولت 44 درصد رتبه اقتصاد به عنوان عالی یا خوب.

رای دهندگان نیز می خواهید بودجه صرف نظارت قابل مشاهده نشانه هایی از بی خانمانی در جوامع خود را با توجه به USC نظرسنجی.

“این نظرسنجی جدید را فراهم می کند جبهة شواهدی وجود دارد که بحران بی خانمانی است که تأثیر بیشتر مردم, خانواده ها و جوامع در سراسر کشور نسبت به قبل گفت: USC قیمت مدرسه دین جک Knott, در بیانیه ای. “این ضروری است که ما همچنان به تشویق تفکر نوآورانه و راه حل های هوشمند است که می تواند کمک به جوامع ایجاد بیشتر در کوتاه مدت و دراز مدت مقرون به صرفه مسکن این گزینه ها به آدرس مزمن و آزار دهنده مشکل است.”

در روز سه شنبه, L. A. عضو شورای شهر مایک Bonin منتشر شد یک سری از توصیه ها با هدف گسترش مسکن مقرون به صرفه سهام در L. A., از جمله گزینه برای شهرستان برای شروع یک برنامه مسکن اجتماعی.

HUD بودجه انتظار می رود که توزیع شده در مارس یا آوریل با توجه به HUD. HACLA مقامات گفت که سازمان مسکن ساخته شده است برنامه ریزی برای منابع مالی و در عین حال اعلام خواهد شد بیشتر از یک بار پول توزیع شده. مقامات مسکن از جمله HACLA به طور معمول با استفاده از این کمک های مالی برای تکمیل مقیاس پیشرفت مانند تعویض سقف یا ساخت انرژی-کارآمد ارتقا به جای پیر لوله کشی و سیستم های برق با توجه به HUD.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im