ساخت و ساز مربوط به ترافیک چالش فقط نگه داشتن آینده برای دنور-منطقه درایور و آخرین, در ارتباط با طولانی تاخیر C-470 پروژه به نظر می رسد مانند آن خواهید بود یک doozy. پس از تکمیل یک شبه بسته شدن آغاز, امشب, فوریه 14, رو به مشرق ترافیک از طریق کلید بلوار دانشگاه-به-کبک خیابان بخش خواهد بود را به یک خط واحد برای کل تعطیلات آخر هفته.

حتی کلرادو وزارت حمل و نقل است که تلاش می کند برای القاء وحشت در زمان هایی از این هشدار به رانندگان انتظار تاخیر تا نیم ساعت — که به احتمال زیاد به این معنی که آنها خواهید بود حتی طولانی تر است. توجه داشته باشید که با توجه به CDOT توییت دیروز من-70 shutdown بین فریسکو و Vail آغاز شد که در ساعت 11 صبح بود و قرار بود در اوایل بعد از ظهر نیست در واقع تا حدود 4 بعد از ظهر

خرید اینترنتی از این پروژه شامل نصب و راه اندازی خطوط اکسپرس در طول حدود 12.5 مایل span از Wadsworth بلوار خروج به تقاطع C-470 و بین 25, قرار بود بیش از یک مدت زمان طولانی پیش. نوامبر 2016 CDOT برگه در مورد تلاش متحده است که ساخت و ساز آغاز خواهد شد که سقوط اما برای ما ممکن است در سال 2018 به روز رسانی در مورد اتمام نقاط عطف مهمی در بزرگراه CDOT را Stacia فروشندگان قرار داده و شروع واقعی تاریخ در ماه اوت سال 2017. فروشندگان گیر با واقعیت ورق تاریخ اتمام پروژه از بهار سال 2019 حدود یک سال از آن.

که اتفاق نمی افتد و در اواخر تابستان گذشته CDOT اذعان کرد این تاخیر از طریق یک بیانیه که به نظر می رسید به پرتاب سایه در Flatiron و AECOM این تعهد را دو عمده پیمانکاران. آن را می خواند: “به عنوان گزارش شده و عمومی سفر می توانید در ادامه مشاهده کنید C-470 Tolled بیان خطوط پروژه تکمیل نشده بود آن اوت 1 2019 مهلت. CDOT و پروژه, پیمانکار, Flatiron-AECOM را اقدام مناسب از طریق کانال های قانونی برای حل و فصل مسائل آورده است که این پروژه به این نقطه است. همه طرف های درگیر به اشتراک گذاری هدف ارائه با کیفیت بالا و امن جاده برای Coloradans به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

وقتی پرسیده شد که در سپتامبر گذشته آیا بهار 2019 یا اوت 1 اصلی تکمیل هدف CDOT مت Inzeo پاسخ داد: “‘اصلی’ روی حیله و تزویر است کلمه. شده اند وجود دارد برخی از اضافی عقب-و-forths اما تاریخ 1 اوت شد برنامه ریزی شده تاریخ اتمام.” پس از یک مکث او افزود: “این ادعا از تاخیر آمد از پیمانکاران و من نمی توانم برای آنها صحبت می کنند. اما ما می خواستیم این پروژه به پایان خواهد رسید در تاریخ 1 اوت و آن نیست.”

آن CDOT پیش بینی کرد که همه چیز در نهایت پیچیده بین دسامبر و بهار سال 2020 است. بدیهی است که سابق قاب زمان در حال حاضر آمده و رفته و دومی به نظر می رسد دارای لیت و لعل زیاد در افراطی است. ماه گذشته, تامارا Rollison و ارتباطات و مدیر برای CDOT منطقه 1 گذاشته یک جدول که به نظر می رسد کشش به تابستان حداقل.

آخر این هفته جشن نشان داده شده توسط این گرافیک:

The section of C-470 that will be impacted by the weekend lane closures.

این بخش از C-470 خواهد شد که تحت تاثیر این آخر خط نرسیده است.

با توجه به CDOT ترافیک از دانشگاه به کبک بسته خواهد شد در 9 p. m. امشب. سپس در 7 صبح فردا 15 فوریه رو به مشرق ترافیک محدود خواهد شد به یک خط واحد تا 5:30 صبح روز دوشنبه, فوریه 17.

هدف: به “آسیب دیده جایگزین دائمی پانل های بتن.”

CDOT مدعی است که با انجام همه چیز را بیش از آخر هفته گروه قادر خواهد بود به “از بین بردن بیش از بیست طولانی شب تعطیلی و ساخت و ساز های اضافی برای انحراف مسیر.

علاوه بر خدمه قرار داده خواهد شد یک راست خط بسته در محل در westbound C-470 کردن سطح شیب دار به Wadsworth از 9 p. m. امشب تا 5:30 صبح در 17. در این دوره کارگران را “کامل زهکشی فعالیت بر روی رمپ.”

به صورت متناوب رو به مشرق راه یک شبه و از طریق این دوره از آخر هفته CDOT رانندگان توصیه به خروج در دانشگاه شمال به شهرستان لین جاده و سپس به نوبه خود حق و ادامه به کبک. یکی دیگر از حق منجر خواهد شد بازگشت به C-470. برآورد انحراف از ظهر: چهار مایل و شش تا هشت دقیقه بیشتر از زمان.

البته همه از این آب و هوا-وابسته; توجه داشته باشید که یک شبه بسته شدن و تغییر خط در I-70 در نزدیکی برایتون بلوار بود و برف از حدود فوریه 6 و هنوز دوباره. اما زمان پیش بینی همین حالا تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر از چیزهای سفید در منطقه مترو تا روز دوشنبه پس از همه, C-470 خطوط قرار است به باز دوباره.

مبارک روز ولنتاین! کلیک کنید برای دسترسی به, کلرادو, گروه حمل و نقل C-470 بیان خطوط صفحه پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de