سالت لیک سیتی-اگر شما بازی به صورت استنفورد شما را دریافت و اجرا و یا شما بنشینید.

‘œWe بسیاری از افراد که می خواهند به بازی. ما در حال رفتن به اجرا و اگر شما نمی خواهید برای رفتن همه را, شما می توانید استراحت بر روی نیمکت,’� استنفورد مربی تارا VanDerveer گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

کاردینال را نادیده گرفته و ارتفاع از سطح دریا زد راست گذشته یوتا شب جمعه.

Lexie هال 24 به ثمر رساند و Kiana ویلیامز اضافه شده 19 به آسانسور شماره 8 استنفورد به 97-64 برنده شدن بیش از Utes.

‘œWe بازی با تعداد زیادی از انرژی و سرعت. Lexie و Kiana رهبری راه خود را به ثمر رساند اما ما تا به حال کمک زیادی از بازیکنان دیگر و ما به شما نیاز دارید که برای رفتن به جلو’� VanDerveer گفت.

مبارزه برای نگه داشتن سرعت با UCLA و اورگان – که بعد از آن در روز جمعه – در بالای Pac-12 جدول رده بندی کاردینال (22-3, 11-2 Pac-12) فرار کردن سریع رسانه ها در ریباند و 12 takeaways به 25-2 استفاده در سریع شکستن امتیاز.

‘œOur توهین آمیز استراتژی ساخته شده است با سرعت. هنگامی که شما در حال گذار شما نمی نیاز به اجرای بیش از حد بسیاری از تهاجمی مجموعه. شما فقط layups و باز 3s,’� ویلیامز گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

استنفورد به ثمر رساند که بیشترین امتیاز را در یک کنفرانس بازی پس 2011 و گره خورده خود را نجومی بالا آمد که در یک 97-71 برنده بیش از سان فرانسیسکو در ماه نوامبر.

Ashten Prechtel به ثمر رساند و 16 امتیاز در انواع پست حرکت می کند به عنوان کاردینال outscored یوتا در رنگ 40-16.

Kemery مارتین همسان حرفه ای خود را با 15 امتیاز لولا Pendande تا به حال 12 و Daneesha پروو شمارش 11 برای Utes (12-12, 5-8 Pac-12).

‘œStanford بازی فوق العاده خوب امشب. آن را سخت برای به دست آوردن هر چیزی در رفتن ما به پایان زمانی که آنها شلیک توپ مانند آنها امشب,’� یوتا مربی Lynne رابرتز گفت.

کاردینال استفاده اواخر سه ماهه دوم سال پشت سر هم به مجموعه خود فصل-بهترین برای نقاط در یک چهارم (32) و مطابقت خود را بالا تعیین میزان مد آب برای نیم در 55. در فینال شش دقیقه از نیمه استنفورد به ثمر رساند حیرت انگیز 28 امتیاز از جمله Prechtel 3-اشاره گر و ویلیامز سرقت و لیآپ همه در عرض پنج ثانیه از شاخ.

در طول کشش کاردینال تمدید شش نقطه منجر به 55-33 حاصل کار دو مزیت به قدرت پنج layups و شش 3-اشاره گر. در یک نقطه بیش از یک زن و شوهر از Utes دست خود را در هوا تکان داد سر خود را به عنوان یکی دیگر از توپ رفت و از طریق شبکه است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe شدند سرعت ما خطوط در حال اجرا و طبقه. افزایش سرعت واقعا به ما کمک کرد تا به پیروزی امشب,’� هال گفت.

کاردینال باید برنده شش هفت و ادعا کرد این یکی با 15-برای-30 دقت از فراتر از قوس و 54 درصد عکسبرداری به طور کلی.

با چهار 3s ویلیامز گذشت نیکول پاول هشتم در مدرسه 3-اشاره گر لیست.

استنفورد است 25-1 مقابل یوتا با تنهاست از دست دادن آینده سال گذشته در سالت لیک سیتی.

‘œWe به خاطر آن است که ما صحبت در مورد چگونه ما به آنها بدهکار. ما نمی مانند که چگونه است که احساس می شود در سال گذشته و ما نمی خواهید به اجازه دهید آن را دوباره اتفاق می افتد,’� هال گفت.

به جلو مایا Dodson او را دیدم اولین اقدام در این فصل پس از از دست رفته کاردینال اول 24 بازی با آسیب رنج می برد او در سال گذشته است. دادسون به ثمر رساند هفت امتیاز ساخت سه هدف زمینه تلاش است.

‘œWe واقعا از دست رفته و ما هیجان زده به او بازگشت. او خوب بازی می کنیم و باید او را به عنوان رویکرد ما در postseason,’� VanDerveer گفت.

تصویر بزرگ

دانشگاه استنفورد: کاردینال حرکت مجموعه تولید باز کردن عکس و مرگبار خود را 3-نقطه دقت و فرصت طلب در اوایل جرم در ترکیب برای حفظ Utes در پاشنه خود را. در دفاع استنفورد به حال 12 دزد و 11 بلوک.

یوتا: در برابر بالا رقابت Utes اغلب ماندن نزدیک اما پس از سقوط طعمه به قریب به اتفاق اجرا می شود. سه ماهه دوم فاجعه آمیز بود به خصوص نیمه بسته 10-0 اجرا شود. پس از دو برد آخر هفته گذشته در جاده ها و آغاز چهار بازی homestand یوتا بود و امیدوار به ایجاد برخی از سحر و جادو ناراحت اما هنوز فاقد قوام به ضرب و شتم تیم های بزرگ.

بعدی:

دانشگاه استنفورد: بازديد کلرادو در روز یکشنبه.

یوتا: میزبان کالیفرنیا در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im