انسان تاثیر به ما یادآوری می کند که این فقط آغاز هرج و مرج

“یک پرتره از حرص و مصرف خیلی بیشتر از شما نیاز به” کلینیک انسان تاثیر خواننده/گیتاریست Chris Spencer در این گروه به تازگی منتشر شده خود با عنوان اولین. در حالی که در آن نوشته شده بود قبل از جهان رفت و در مستند بیش از coronavirus فوری آن ارتباط سرسام آور است.

در تاریخ 13 مارس به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus شیوع تاثیر انسان — که شامل اسپنسر (Unsane, UXO), جیم کلمن (شلیک پلیس Cop), Chris Pravdica (قوها Xiu Xiu) و فیل Puleo (پلیس شلیک پلیس قوها) — منتشر شده خود با عنوان اولین به یک پاچه جهان است. در سراسر ده آهنگ است که بازی مانند اضطراب زده مجازی-واقعیت تعقیب ماشین از طریق تلخ بشر افق گروه با صراحت در برابر برخی از وخیم ترین مسائل زمان ما است.

انسان تاثیر برنامه ریزی شده بود به بازی مارکی تئاتر در پنج شنبه, مارس 26 اما این کنسرت همراه با هر یک دیگر لغو شد. Westword با bandmates اسپنسر و کلمن برای بحث در مورد لغو و آلبوم جدید.

Westword: چگونه شما احساس در مورد لغو چه بود که خود را در تور آینده با YOB?

Chris Spencer: آن را بمکد اما در همان زمان آن را خوب در راه است. منظورم این است که می خواهد به خارج وجود دارد ؟ شما نمی خواهید به گسترش این بیماری است. شما نمی خواهید برای اضافه کردن به مشکل اینجا. بنابراین آن را بمکد اما به نظر می رسد مناسب است.

جیم کلمن: این عجیب و غریب. آنچه ما انجام می دهند — آن را نشان می دهد که چگونه است شما می دانید ؟ ما برنامه های ما و اهداف ما و آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و آن یک ناامیدی نیست به بیرون رفتن در تور اما در زمینه بزرگتر از آنچه در جریان است در این نوع مانند “خوب این یک چیز کوچک. این یک بد شانسی است. این یک فرصت از دست رفته, اما شما باید به ایمان که پایین جاده ما را به خارج وجود دارد و ما زمان ما در جاده ها است.”

این آلبوم طول می کشد هدف در بسیاری از مبرم ترین مسائل معاصر: حرص و آز و نابرابری اقتصادی و سیاسی فریب گسترش اطلاعات غلط و سوء زیست محیطی در میان آنها است. آن را دقیق به شما می گویند که دیدن وضعیت فعلی ما به عنوان بسیار وخیم و حتی قبل از ویروس شیوع?

اسپنسر: آره فکر کنم. چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد? آن را هرگز واقعا قابل پیش بینی این روز است. بسیاری از گه اشتباه است. همه چیز در حال تغییر در جهان است. ما در حال بدیهی است که زندگی در واقعیت متفاوت از هر یک از ما پیش بینی شده در حال حاضر ، اما شما نگاه کنید نه فقط در آینده ممکن است اما تقریبا تضمین آینده از نظر تاثیر تغییر آب و هوا — و چگونه است که حتی صحبت کردن در یک نقطه برای بحث های سیاسی و سیستم عامل های دیوانه است. آن را مانند [دادن] اولویت شرکت ها و نگرانی ها و سود بیش از پایداری حتی نژاد بشر غیر قابل تصور است و در عین حال این است که در آن ما هستند.

این مسائل باید در سراسر جهان تاثیر و نیاز به مقیاس بزرگ راه حل. ما چگونه به این نقطه که در آن ما در حال برقراری ارتباط فراتر از تعصب و بخش های دیگر برای پیدا کردن قابل اجرا جهانی راه حل ؟

اسپنسر: بخشی از سرخوردگی من lyrically است که ما در حال گرفتن وجود دارد. به نظر می رسد مانند فردی ندارد نوسان و یا نفوذ در این راه است. ما را ببینید که چگونه مسخره ما این است که دولت از نظر سیاست و حزبی و هیچ کس گرفتن با هم. این همه در مورد برخی از لعنتی واقعیت-نمایش ستاره گرفتن راه خود را. وجود ندارد بحث و گفتگو در مورد حل مشکلات واقعی. این مطلب فقط مزخرف از دولت ما. من فکر می کنم خیلی تیره با این مقدار عظیم از اطلاعات است که قرار است در خارج وجود دارد این است که مرتب کردن بر خلاف آنچه که من فکر می کنم خواهد بود یک راه مثبت به این روش. من واقعا احساس می کنم ما در حال خرد تحت بوت از دروغ.

به دنبال در چیزهایی که در یک نور مثبت — تفکر است که ما می توانیم همه چیز را تغییر دهید — ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم در شرایط و موقعیت ما به عنوان نوازندگان را امتحان کنید و چیزی می گویند و استفاده از این به عنوان یک خروجی برای ما نا امیدی. من فقط واقعا امیدوارم که یک راه وجود دارد جایی پایین خط. من فقط واقعا نمی آن را ببینید در حال حاضر.

کلمن: من فکر می کنم در یک مقیاس بزرگتر اجتماعی و سیاسی در سطح من نمی بینم که اتفاق می افتد در هر زمان در آینده نزدیک. اما من فکر می کنم که ما می توانید مراحل را به صورت محلی و شخصا. به عنوان یک گروه احساس می کنم این چیزی است که ما در واقع انجام می دهند: داشتن صدای. وجود دارد این است که تغییر به حال از طریق خلاق خود بیان و آن را عجیب و غریب از نوع پاسخ و بازخورد ما شده اند از موسیقی از ترانه ها را از فیلم. من علاقه نه فقط پاسخ به آن است که مردم آن را درک کنند. ما کمی صدای رسیدن وجود دارد کمی. من نمی دانم اگر آن را می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر اما حداقل آن می تواند یک نقطه اتصال.

اسپنسر: به جیم نقطه من فکر می کنم آن را جوش پایین به یک موضعی نوع مثبت. منظورم این است که شما نمی خواهید به فقط قطع با افرادی که ارزش های خود را و یا خود را به اخلاق. در همان زمان آن را بسیار دشوار است برای در آغوش طرف دیگر که ممکن است تنها راه, اما شما می دانید چه چیزی شما را انجام دهید ؟ چگونه می تواند به شما انجام این کار ؟ آن را بسیار خسته کننده برای من.

کلمن: من فکر می کنم که که نگرش گرفتن از ما مدار بسته و در حال توسعه تا حد پذیرش و تحمل می کنیم که نقطه شروع است. دوباره که پایین می آید به آنچه که ما می توانید انجام دهید به صورت جداگانه در حالی که نه از دست دادن…. گاهی اوقات مثل بیرون رفتن و پیوستن در راهپیمایی وجود دارد می تواند ده ها هزار و صدها هزار نفر از مردم و شما حتی نمی شنیدن ذکر آن در اخبار. که اتفاق افتاده است: پیوستن به این چیزی که شما ببینید چه چیزی است که اتفاق می افتد بر روی زمین و آن را به سختی حتی باعث موج دار شدن مناسب است ؟ احساس می کند که disempowering. من فکر می کنم ما باید برای نگه داشتن انجام است که بدون در نظر گرفتن اما توجه به خود ما احساس خشم. و آنچه در جریان است ظالمانه است. من حدس می زنم سوال این است که چگونه شما در پاسخ به این که به جای واکنش نشان دادن به آن ؟ چگونه می توانم سعی کنید به ساخت نوعی گفت و گو از درک به جای چاق شدن پایین دریچه و مانند “کسانی که چاق!” که اولین چیزی که من می خواهم به انجام.

برای بسیاری از دلایل — اثرات زیست محیطی در میان آنها — متصديان توسعه اقتصادی قابل دفاع به نظر می رسد. چگونه ما حرکت به دور از یک رشد-وسواس مدل اقتصادی به محلی بیشتر پایدار یکی بدون کشویی به ناسیونالیسم و nativism?

اسپنسر: خوب است که این سوال جالب درست است ؟ رشد برنامه ریزی برای شرکت های بزرگ هستند و پوچ و غیر قابل تحمل. در عین حال این چیزی است که آنها تقاضا به طوری که آنها فقط آن شیر از کارکنان خود را که برای 1 درصد و یا هر آنچه به حفظ ثروتمند و ثروتمند. اما آن را کاملا غیر قابل تحمل و آنچه را که به زانو مجموعه ای از فجایع. که فقط ممکن است ساز و کاری است که ما به دنبال در به آوردن همه چیز را به یک محلی پایدار مد. اما خود نقطه است واقعا درست است. چگونه است که تحول اتفاق می افتد — و آن را برای رفتن به دردناک — بدون آن تبدیل به این نوع از ناسیونالیسم? این یک سوال بسیار عالی. من نمی دانم.

چقدر مقصر عدم انسجام اجتماعی و یکپارچه پاسخ به مشکلات جهانی خواهد شما را در جریان اصلی و یا رسانه های اجتماعی و گرایش است که این سیستم عامل تشویق?

اسپنسر: من واقعا فکر می کنم رسانه ها و رسانه های اجتماعی استفاده می شود در برابر ما به عنوان یک ابزار برای دستکاری توده ها. نفرت به طوری که بی پرده در مورد…آه من نیست در واقع. من احساس می کنم این یکی دیگر از ابزار برای شرکت ها-اجرای ساختار به دستکاری مردم و آرامش ما را به “آه من بسیار مهم است. به نظر من واقعا مهم است.” ارامش شما را به این احساس است که شما در واقع خود را به گرفتن کلمه هنگام در همان زمان شما ببینید چه چیزی آن را انجام می دهند: نه خیلی. آن را مرتب کردن بر اساس هر کس یک بیش از حد متورم حس خود اهمیت در حالی که آن را واقعا فقط استفاده می شود به شما دستکاری. شما ببینید که چگونه تهمت صرف میلیون ها و میلیون ها دلار به فقط با قرار دادن دروغ. این یک تاکتیک است.

کلمن: آن است که یک چیز با اخبار اصلی, و در حال حاضر بسیاری از مردم در حال گرفتن اخبار از طریق رسانه های اجتماعی. بدیهی است که [social media] مملو از اطلاعات غلط و همچنین به عنوان اطلاعات معتبر اما هر دو جریان اصلی و یا رسانه های اجتماعی ایجاد مدار بسته و همه از آن جمع به تفرقه. اخبار کانال از تفرقه و ترس در حال حاضر من فکر می کنم, و این چیزی است که باعث می شود این سود در برخی از راه.

یکی از دوستان من قاب coronavirus موضوع در یک راه جالب: نسل جوان درخواست شده است که آنهایی که مسن تر به نظر تغییر آب و هوا سفر کمتر و تغییر راه کار می کنند و مصرف می کند. برای اکثر آنها گفته شد به نشستن منتظر نوبت خود را و رفتن به مدرسه. با coronavirus نقش معکوس است و نسل جوان خواسته به عمل unselfishly نه به پرش در ارزان پرواز فرصت ها و غیره. این سوال بدون اینکه وادار توسط قانون و یا چیزی واقعا ویرانگر — می گویند یک طاعون یا جنگ هسته ای — آیا انسان قادر به احساس همدلی در چنین مقیاس بزرگ?

کلمن: من فکر می کنم که coronavirus است که یک گام به سمت ایجاد توازن طبیعی. من را ترک خواهد کرد آن را در آن. آن است که آیا قومی یا نسل, نشان می دهد نیاز به پل و اتصال در سراسر هیئت مدیره.

اسپنسر: این چیزی است که من فکر می کنم ما همه امیدوار. اگر شما را پهن تر و هدف از همه چیز, چه آن را برای هر چیزی که به انجام همبستگی است.

بررسی تاثیر انسان جدید آلبوم در ايپکا ضبط شده اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im