صدها نفر تماس برای Defunding از الاییواسدی پلیس در مرکز شهر LA

لس آنجلس (CBSLA) — صدها نفر از مردم در راهپیمایی در مرکز شهر لس آنجلس روز شنبه در حمایت از defunding لس آنجلس یکپارچه مدرسه پلیس.

(CBSLA)

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض کردند میگوئل Contreras, یادگیری پیچیده در Lucas خیابان و راهپیمایی به لس آنجلس Unified School District ستاد . معترضان در حال برگزاری نشانه هایی که می گویند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و “پلیس ≠ آموزش.”

“من فکر می کنم وجود دارد نیاز به یک تعادل” گفت: یک قاره. “مدارس باید تبدیل به نظامی این مناطق به جای مکان های آموزش و پرورش است.”

پدر و مادر دانش آموزان, معلمان و دیگر حامیان تمام پیوست اعتراض با هدف پایان دادن به حضور پلیس در الاییواسدی مدارس.

“من فکر می کنم بسیاری از دانش آموزان در الاییواسدی مدارس احساس هدفمند” گفت: Aniela لوپز که یک معلم در یک الاییواسدی مدرسه. او گفت که او معتقد است لکه های دانش آموزان است که ممکن است تلاش و کمک به آنها را بدون توسل به مداخله پلیس می تواند کمک به حل مشکلات طولانی مدت است.

میسی کاج یک الاییواسدی دانشجو موافقت کرد.

“من فکر نمی کنم ما نیاز به پلیس در پردیس,” او گفت:.

نیروی پلیس خدمت الاییواسدی بزرگترین مستقل سازمان اجرای قانون در نوع خود در کشور است.

(CBSLA)

هفته گذشته معلم اتحادیه خواسته الاییواسدی به reallocate همه بودجه از الاییواسدی پلیس به خدمات بهداشت روانی و مشاوران. در روز شنبه جلسه سرپرست Austin Beutner گفت: الاییواسدی پلیس را در بودجه گنجانده خواهد شد در بودجه بیشتری بررسی در نور از بودجه دولت موانع ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما نمی توانیم نادیده گرفتن نگرانی های مشروع و انتقاد است که دانش آموزان و دیگر اعضای جامعه مدرسه باید در مورد تمام اشکال اجرای قانون” Beutner گفت. “فرهنگ و آب و هوا مدارس باید تاسیس در ورود و احترام. هیچ فرد باید احساس حضور یک افسر ایمنی در یک دانشگاه به عنوان یک کیفرخواست از آنها و یا شخصیت خود را.”

لس آنجلس مدرسه افسران پلیس انجمن با صدور بیانیه ای دوشنبه شب گفت: آن را می خواهد به کار در این منطقه به “اطمینان از مدارس ما یک مکان امن که در آن روند آموزشی ممکن است به رشد است.”

راهپیمایی صلح آمیز باقی مانده و وجود دارد هیچ گزارشی از دستگیری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de