صدها مارس در هنگ کنگ به عنوان رهبر خواستار ثبات

دلار هنگ کنگ-یک سال از شروع به هنگ کنگ, تظاهرات ضد دولتی در, رهبر نیمه مستقل, چینی, شهرستان گفت: همه طرف ها باید یاد بگیرند از مشکلات و چالش برانگیز برابر بیش از سال گذشته است.

‘œEveryone به یادگیری درس از جمله هنگ کنگ دولت’� کری لام به خبرنگاران گفت: قبل از جلسه با مشاوران. ‘œHong کنگ را تحمل نمی تواند این نوع از هرج و مرج و مردم هنگ کنگ می خواهید با ثبات و صلح آمیز محیط زیست قادر به زندگی و کار در اینجا می خرم.’�

                                                                                                                                                                                                                       

لام نداد در چه درس هایی باید آموخته شده است.

سهشنبه علائم سالگرد یک سال از اولین مقیاس بزرگ اعتراضی علیه لایحه استرداد لایحه که اجازه داده اند مردم در این مستعمره سابق بریتانیا که خود نظام حقوقی ارسال می شود به سرزمین اصلی چین به محاکمه. سازمان ثابت مشارکت مردم در بیش از یک میلیون نفر در حالی که پلیس تخمین جمعیت 240,000.

‘œThe اعتراض توده در 9 ژوئن سال گذشته بوده است حک شده در حافظه جمعی Hongkongers,” عمران جبهه حقوق بشر که سازماندهی این رویداد نوشت: در Facebook پست در روز سه شنبه. “این نیز نشانه ای از آغاز از ما هم در دفاع از شهرستان عزیز ما.’�

ماه مارس از طریق مرکزی هنگ کنگ شد شروع یک دموکراسی که دیدم معترضان به قانون گذاری ساختمان و نگاهی به خیابان ها هر آخر هفته برای ماه حتی پس از استرداد لایحه خارج شد.

در زمان درگیری معترضان و پلیس منجر به اتهام خشونت پلیس و جرقه تظاهرات خواستار تحقیقات مستقل به پلیس رفتار است.

                                                                                                                                                                                                                       

هنگ کنگ شاهد آرامش در تظاهرات در طول شیوع کروناویروس در اوایل این سال, اما به عنوان عفونت را زوال یافت معترضان بازگشت به خیابان برای نشان دادن در برابر قریب الوقوع امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ و همچنین به تازگی تصویب سرود ملی لایحه ای که باعث می شود آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی.

منتقدان و معترضان می گویند که امنیت ملی قانون است یک ضربه به ‘œone کشور دو سیستم’� چارچوب پس از تحویل هنگ کنگ از بریتانیا به چین در سال 1997 که وعده داده شده این شهر آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی.

وجود دارد خواستار تظاهرات به مناسبت سالگرد سه شنبه هر دو در موقع ناهار و در شب هر چند هیچ ملاحظه آنهایی که تا به حال محقق در اوایل بعد از ظهر.

چین مقصر تظاهرات در قسمت خارجی مداخله و شتاب به تصویب امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ با هدف مهار secessionist و فعالیت های خرابکارانه.

                                                                                                                                                                                                                       

هنگ کنگ مشکلات ناشی از اپوزیسیون خارجی و متحدان œattempting به تبدیل دلار هنگ کنگ به مستقل یا نیمه مستقل سیاسی نهاد و پیاده شامل توسعه چین,’� ژانگ Xiaoming معاون مدیر چینی دولت هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور گفت: در یک سخنرانی ارسال شده به دفتر وب سایت دوشنبه.

‘œThe بیشتر پایین خط از امنیت ملی است, تثبیت بیشتر فضا را برای هنگ کنگ به اهرم مزایای آن تحت “یک کشور دو سیستم”� ژانگ گفت.

چین را ‘œunswervingly’� محافظت از حاکمیت و جلوگیری از هر گونه دخالت خارجی در هنگ کنگ امور او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de