نارنجی (CBSLA) — وانت Skatepark در نارنجی باقی مانده بسته جمعه پس از هانتینگتون بیچ سوار BMX تایلر Kanarr درگذشت از آسیب او پایدار در اواخر ماه گذشته.

وانت Skatepark در رسانه های در نارنجی بسته شده پس از سوار BMX تایلر Kanarr مرگ است. (CBSLA)

مقامات تایید کرد که 25 ساله Kanarr درگذشت Feb. 25 پس از یک تصادف دمدمی مزاجی در محبوب skatepark.

“وجود دارد آشکار آسیب به یک سقف-سطح پرتو آن به نظر می رسد به عنوان اینکه دوچرخه تا به حال زده” معاون رئیس رابرت استفانو نارنجی آتش نشانی گفت. “وجود دارد شکسته شد, فلورسنت, شیشه بر روی زمین و صدمات موئد که از آنچه قابل توجه به نظر می رسد به یک نور فلورسنت لامپ در گردن او.”

آتش نشانان گفت: هنگامی که آنها را به skatepark است که به طور مستقیم در سراسر خیابان را از UCI مرکز تروما شهود به حال پیچیده تی شرت دور گردن خود را امتحان کنید یک خونریزی متوقف شود.

آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که منجر به این حادثه هر چند آتش نشانان و امدادگران گفت: آنها همه چیز را می تواند به نجات انسان است.

“آسیب های آماری به اندازه کافی که در آن او از دست داده و مقدار زیادی از خون در صحنه و همچنین به عنوان مسیر به بیمارستان” استفانو گفت.

پزشکی قانونی تایید کرد که Kanarr درگذشت به عنوان یک نتیجه از دست دادن خون از گردن پارگی.

Kanarr را Instagram خوراک پر ویدئوها از او انجام جهش و مانع در BMX دوچرخه سواری خود را در سراسر جنوب کالیفرنیا با نظرات که جشن مهارت های خود را. اما در طول هفته گذشته همان کسانی که پیروان ارسال شده پیام های عزاداری.

“بقیه آسان man تشکر برای همیشه مراقبت از من در حال رشد” یک نفر نوشت.

ویدیو یوتیوب نشان می دهد که داخل skatepark واقع در داخل رسانه ها در نارنجی, این شرکت برای اولین بار skatepark. یک کارمند که پاسخ تلفن در توقیف محل گفت که او تا به حال هیچ اطلاعات به عنوان زمانی که آن را بازگشایی شده است.

Kanarr خانواده گفت: آنها تا به حال به استخدام یک وکیل پس از حادثه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im