هانتینگتون بیچ مرد تحت تعقیب به اتهام تقلب پس از گفته خواهان سرمایه گذاری برای جعلی Coronavirus درمان

لس آنجلس (CBSLA) — یک هیئت منصفه فدرال در روز جمعه تحت تعقیب یک هانتینگتون بیچ مرد در اتهام تقلب پس از او گفته و نوشته شده فیلم در رسانه های اجتماعی متقلبانه و مدعی است که او توسعه یافته هر دو از یک قرص است که نه تنها درمان بلکه جلوگیری از رمان coronavirus در تلاش برای جلب کمک های مالی از سرمایه گذاران.

محققان می گویند کیت Middlebrook 53 ساله اقدام به درخواست کمک های مالی از سرمایه گذاران توسط متقلبانه ارسال یک coronavirus درمان است. (اعتبار: Keith Middlebrook/Instagram)

کیت لارنس Middlebrook, 52, متهم شده است با 11 فقره سیم تقلب ناشی از اتهام درخواستهای او ساخته شده به سرمایه گذاران بالقوه در نوادا نیویورک و تگزاس و کلرادو است.

“نه تنها من ایجاد درمان, اما این قرص راست در اینجا پیشگیری” Middlebrook گفت: در یک ویدیو ارسال شده به Instagram.

بیشتر: LA County گزارش 1,633 جدید کروناویروس موارد 20 مرگ و میر بیشتر

بیش از دو میلیون نفر به تماشای Middlebrook یوتیوب و Instagram ویدئوها که در آن مقامات گفت: او به دروغ ادعا کرد که توسعه COVID-19 قرص پیشگیری و درمان برای کسانی که در حال حاضر آلوده. آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که در قرص.

“از طریق پیام های متنی و اظهارات فرستاده شده به سرمایه گذاران بالقوه و ارسال شده بر روی اینترنت از جمله در Instagram و یوتیوب متهم Middlebrook به دروغ ادعا کرد که توسعه یک درمان برای COVID-19 ویروس که او به نام ‘QC20 و درمان است که مانع یک فرد از آلوده بودن این COVID-19 ویروس که او به نام ‘QP20,'” با توجه به کیفرخواست.

اف بی آی دستگیر Middlebrook در ماه مارس پس از او به او تحویل داده coronavirus قرص درمان به یک عامل مخفی ارسال به عنوان یک سرمایه گذار. محققان گفت: Middlebrook وعده اولیه 300.000 دلار سرمایه گذاری خواهد بود به راحتی عملکرد $30 میلیون بازگشت.

او پس از دستگیری در مارس 25 جلسه در El Segundo Middlebrook همچنان در بازداشت تا مارس 6, زمانی که او آزاد شد در یک 150.000 دلار اوراق قرضه. او تفهیم اتهام در کیفرخواست نشده است برنامه ریزی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de