طوفان تهدید هاوایی با گشت و گذار و وزش باد و جاری شدن سیل

HONOLULU — هاوایی در شنبه بشود به صورت یک طوفان که تهدید به کوبیدن سلیمان با خطرناک گشت و گذار قوی وزش باد و سیل و حتی به عنوان ساکنان دست و پنجه نرم با افزایش تعداد coronavirus موارد است.

طوفان قدرتمند آشنا هستند و به بسیاری در هاوایی که صرف گذشته چندین تابستان آماده شدن برای طوفان گرمسیری. اما همه گیر می افزاید: پیچ های جدید.

                                                                                                                                                                                                                       

لوقا, جق زدن مدیر هاوایی سازمان مدیریت اضطراری خواست مردم آماده یادگیری در مورد خطرات که در آن زندگی می کنند.

‘œWe می دانید که همه چیز در حال رفتن به مرطوب چیز می رویم و همه چیز در حال رفتن به اسلاید’� Meyers گفت.

طوفان داگلاس بود 440 مایل (705 کیلومتر) در شرق هیلو شنبه اولیه آن را بسته بندی بادها از 105 مایل در ساعت (165 kph) ساخت آن را به یک دسته 2 طوفان.

خدمات ملی آب و هوا پیش بینی داگلاس را تضعیف خواهد کرد به عنوان آن می گذرد بیش از سردتر و برخورد باد برشی نزدیک به جزایر هاوایی. هواشناسان پیش بینی آن نزدیک خواهد بود-قدرت طوفان آن را به عنوان نزدیک جزایر هاوایی شنبه و یکشنبه.

Coronavirus شد پیچیده آماده سازی برای صلیب سرخ آمریکا که در عمل پناهگاه های اضطراری به نمایندگی از دولت های محلی.

بسیاری از داوطلبان که به طور معمول کارکنان پناهگاه مسن تر هستند و یا از قبل موجود شرایط پزشکی که قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر ابتلا به شدت بیمار اگر آلوده به ویروس. بسیاری از این داوطلبان در نتیجه ماندن در منزل این طوفان است.

                                                                                                                                                                                                                       

در همان زمان هر پناهگاه خواهد شد که کمتر از ظرفیت به دلیل فاصله فیزیکی مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این بیماری و پناهگاه بیشتر (و کارگران) مورد نیاز خواهد بود به جای مردم است.

پناهگاه نیاز 60 متر مربع (6 متر مربع) هر فرد یا خانواده به جای 10 متر مربع (1 متر مربع) در هر فرد مورد نیاز در گذشته است.

مائوئی شهردار مایکل Victorino گفت: شهرستان باز نمی شود به عنوان بسیاری از پناهگاه برای داگلاس به عنوان یک نتیجه از وضعیت نیروی انسانی. اما او هنوز انتظار دارد که اتاق به اندازه کافی برای کسانی که نیاز به تخلیه دارد تا چند بازدید گردشگران در طول بیماری همه گیر. مسافران به طور معمول برخی از کاربران بزرگترین مائوئی پناهگاه در طول طوفان است.

مدیر عامل شرکت از جزایر اقیانوس آرام منطقه از صلیب سرخ آمریکا بود و درک درستی از آن ناراحت کننده در مورد کار داوطلبانه در طول بیماری همه گیر. دایان Peters-Nguyen قرار دادن یک تماس برای دیگران که ممکن است قادر به کمک است.

‘œWe فراموش بخواهید مردم را به فکر می کنم در مورد آن و مراقبت از خود و خانواده خود را اول است. اما اگر آنها قادر ما واقعا قدردانی از کسانی است که می, پاسخ,’� او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

هاوایی است برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در کشور اما COVID-19 تعداد در حال افزایش است, در هفته های اخیر. در روز پنج شنبه و جمعه دولت گزارش 55 و 60 جدید مورد تأیید هر دو که بالاترین رکورد.

در پرل هاربر, نیروی دریایی شروع به حرکت کشتی ها و زیردریایی ها به دریا که در آن آنها خواهد ماند تا زمانی که تهدید از طوفان فروکش. نیروی دریایی خواهد شد یا امن آن هواپیما در آشیانه یا پرواز آنها را به دیگر فرودگاه.

خطوط هوایی هاوایی لغو همه یکشنبه پرواز و برخی از روز شنبه پروازهای بین هونولولو و جزایر دیگر.

هاوایی استفاده می شود به جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و دیگر ملزومات برای سوار کردن طوفان است. در عین حال در یک معنا آن است که آمادگی برای طوفان از آنجا که بسیاری از هاوایی خانه های تک خانواری که سازه های ساخته شده قبل از ساخت کدهای تغییر شد در 1990s به حساب طوفان خطرات.

یک 2015 دولت گزارش هشدار داد که این خانه ‘œwill بود در معرض فروپاشی ساختاری تحت یک طوفان را بالا فشار باد و حرارت منتقله از راه باقی مانده’� مگر اینکه تعمیرات اساسی بوده است.

هاوایی بوده است در امان بدترین در سال های اخیر به عنوان عمده طوفان یا تضعیف آنها به عنوان نزدیک یا skirted اصلی سلیمان همه با هم.

در سال 2018 طوفان خط آمد و نسبت به دولت به عنوان یک دسته 5 طوفان و ریخته بیش از 50 اینچ باران در جزیره بزرگ که عمدتا روستایی است. پیش بینی کرده بود به نام خط به اسلم به هونولولو اما قوی وزش برشی تا حد زیادی شکست طوفان در جنوب این ایالت بزرگترین شهرستان.

طوفان Iniki محصل در کائوآئی به عنوان یک دسته 4 طوفان در سال 1992. بیش از 41 درصد از این جزیره خانه های آسیب دیده و یا تخریب شده توسط طوفان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de