‘من نمی تواند تحمل دیدن این اتفاق می افتد در اینجا’: پاکسازی شروع می شود در نپرویلل پس از خرابکاری و غارت

مرکز شهر Naperville کسب و کار بودند تمیز کردن تا صبح روز سه شنبه پس از یک شب خرابکاری و غارت چپ نمای ویندوز خرد و مغازه داران ارزیابی خسارت.

یک تجمع مسالمت آمیز آغاز شد و در 3 p. m. روز شنبه به طول انجامید و ساعت ها با صدها نفر از مردم در راهپیمایی را از طریق خیابان های مرکز شهر در اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

                                                                                                                                                                                                                       

ناآرامی ها آغاز شد در مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی در زمان اثر در 9 p. m.

7:30 p. m. روز شنبه, Chelsea Lahaye از Naperville بود در میان داوطلبان فراگیر تا شیشه خارج حداقل 30 آسیب دیده و یا burglarized فروشگاه.

“من فقط می خواستم برای کمک به کسب و کار است که در حال حاضر تحت تاثیر این بیماری همه گیر” Lahaye گفت. “این قطعا یک احساس از امید است.”

مایکل ویلیامز کمک کرد حذف نقاشی های دیواری در یک گردشگاه در کنار فروشگاه اپل جاروب کردن شیشه های شکسته در پیاده رو در کنار لو Malnati پیتزا فروشی و به عنوان یک مرد سیاه و سفید, منعکس شده در آشفتگی در سراسر کشور است. ویلیامز ساخته شده تمایز بین غارتگران و مشروع معترضان.

“بسیاری از این افراد جوان آنها در حال تلاش برای انجام کار درست توسط معترض چرا که آنها خسته از بودن شنیده” بازنشسته شمالی شفق قطبی مرد گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

این گردهمایی مسالمت آمیز نوسان در تن در اواخر روز دوشنبه پس از کسی که پرتاب مواد منفجره را در یک خط از پلیس حفظ پست خود در واشنگتن خیابان و خیابان های شیکاگو.

“بود که بیش از یک آتش بازی” رئیس پلیس رابرت مارشال گفت: به عنوان او به بررسی مرکز شهر. “بود که یک دستگاه انفجاری و ما در حال کار با FBI برای شناسایی این دستگاه است که به طور معمول مورد استفاده توسط آشوبگران, تظاهر به مختل اقدامات پلیس.”

خرابکاری و غارتگران دامن زد در سراسر مرکز شهر با برخی از پرتاب آجر و بطری در افسران پلیس وسایل نقلیه و فروشگاه ویندوز است.

یک نفر با چاقو در استدلال بر خیابان اصلی. آن فرد در نظر گرفته شد و ادوارد بیمارستان با آسیب های جدی مارشال گفت. سلاح سرد متهم و قربانی مرد هستند اما خود را در سنین نبودند فورا در دسترس است.

“ما هنوز در تلاش برای کار است که مورد دلیل مجرم کردم دور,” او گفت:.

سه افسر دچار جراحات جزئی. جمعیت در نهایت پراکنده در مرکز شهر اما منازل به قصد سرقت ادامه داد: در کسب و کار در طول مسیر 59 مارشال گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس بازداشت چهار نفر در ارتباط با سرقت از یک فروشگاه اسلحه در شمال شفق جاده ها است. مارشال گفت: پلیس ساخته شده “متعدد دستگیری” ناشی از مرکز شهر غارت.

“ما مطلقا بهترین های ما برای حفظ اموال اما هدف شماره یک ما بود برای حفظ زندگی” مارشال گفت.

وجود دارد هیچ گزارشی از خشونت اسلحه و آتش سوزی یا آسیب به تماشاگران. مارشال گفت: پلیس نمی استقرار گاز اشک آور.

“برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد در جوامع دیگر اتفاق نمی افتد در اینجا” مارشال گفت.

Naperville شهردار استیو Chirico به نام آشفتگی “مشمئز کننده به تماشای” و چیزی که آن را دشوار است برای آماده سازی.

“ما به صرف صدها هزار دلار آموزشی ما افسران پلیس به ده-تشدید شرایط. هیچ کس به ضرب گلوله کشته شد شب گذشته” Chirico گفت.

Volunteers congregate outside the Chico's in downtown Naperville Tuesday morning after looting and vandalism Monday night.

  داوطلبان جمع خارج از چیکو در مرکز شهر Naperville صبح روز سه شنبه پس از غارت و خرابکاری دوشنبه شب. – ریک غرب | عکاس

کسانی که تمیز کردن سهشنبه نیز شامل Pinky امین از شفق قطبی, که گفت که او frequents مرکز شهر Naperville به راه رفتن سگ خود را و یا قهوه. او با استفاده از نوار مجرای انتخاب کنید تا شیشه ای از پیاده رو شکاف خارج Barnes & Noble — که در میان فروشگاه های به غارت رفت.

“این من است شهر من اینجا هر روز” امین گفت. “من عاشق این محل است. من نمی تواند تحمل دیدن این اتفاق می افتد در اینجا.”

سه نفر از نمایندگان از Fox Valley Mall محل Chick-fil-A از جمله Dania Polido با مرغ بیسکویت به داوطلبان به آنها کمک کرد به پاک کردن. آنها در مرکز شهر آرورا دوشنبه به عنوان یاران تمیز کردن این منطقه پس از آن آسیب دیده بود یکشنبه شب.

صاحب علامت Cabrera سوم گفت: بین دو روز مغازه خود را انجام داده اند در حدود 300 ساندویچ.

“ما می خواهیم به بخشی از جامعه ما است و ما شاهد جامعه ما نیاز بود و صدمه زدن و ما می خواستیم برای حمایت از کسانی که اینجا کمک کردن” Cabrera گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de