“من حتی نمی تواند حرکت’: نارنجی شهرستان در Coronavirus تشخیص

هانتینگتون بیچ (CBSLA) — با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا باید در صدر 124,000 با بیش از 1000 نفر بازیافت از جمله اورنج کانتی ایوت باز که مستند نبرد او با این ویروس از طریق یک سری از Facebook videos.

30 سال است که یک بازمانده که می خواهد هر کس به این بیماری همه گیر به طور جدی.

“این بسیار شدید است. انرژی خود را به طور کامل برگ بدن خود را. آن را به نقطه که در آن من می توانم حتی حرکت” باز گفت.

او را در بیمارستان بستری به مدت پنج روز در V. A. در ساحل طولانی که در آن دکتر با نزدیک شدن به او را مورد محاکمه هیدروکسی کلروکین یک داروی اغلب استفاده می شود برای درمان بیماری های ایمنی خودرو مثل لوپوس.

“آن را ساده به. این دو تا قرص. آنها آن را در یک فنجان کوچک,” باز گفت.

پیشرو کشور اقتدار در بیماری های عفونی, Dr. Anthony Fauci هشدار مردم نباید اجرا کنید و یک نسخه برای داروهای در حال حاضر در تامین کوتاه مدت برای بیمارانی که واقعا به آن نیاز دارید.

“شما باید آن را امتحان کنید حتی اگر شما نمی دانید که در آن کار می کند – که یک تصمیم بین پزشک و بیمار” Fauci گفت.

شهر هانتینگتون بیچ ساخته شده است که باز از رسانه های اجتماعی آگاهی در مورد کوروناویروس.

“من فکر می کنم داستان او واقعا درایوهای اصلی این واقعیت است که coronavirus تبعیض قائل نیست و هر کسی در جامعه ما می تواند آن را دریافت کند گفت:” خفاش. رئیس اریک McCoy از هانتینگتون بیچ آتش نشانی.

که چرا از آن مهم است برای مردم در تمام سنین به گوش دادن به دستورالعمل از جمله اقامت در خانه سفارشات حفظ بهداشت خوب و تمرین های اجتماعی فاصله.

“این بسیار مهم است. در حال حاضر در جامعه ما, ما می دانیم که این تعداد در حال رفتن به بالا برود. آنها رفت و تا امروز در مقایسه با دیروز. آنها در حال رفتن به ادامه بروید تا” McCoy گفت.

باز می گوید: او هنوز مطمئن شوید که چگونه او قرارداد coronavirus اما معتقد است کار خود را به عنوان امنیت و سرپرست در رویدادهای عمومی ممکن است چیزی برای انجام با آن.

برای بهترین شیوه های پیشگیری از coronavirus لطفا مانیتور CDC سایت.

اتمام این سایت برای به روز رسانی اطلاعات در مورد در هانتینگتون بیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net