‘من احساس می کنم چیزی در من انداخته شده است’: شادی Osmanski CW شبکه ‘Stargirl’ & Luke Wilson

(CBS محلی)– “Stargirl” در شبکه CW شده است یکی از برک آوت تلویزیون بازدید از 2020 و بازیگر شادی Osmanski یک دلیل بزرگ چرا.

این مجموعه در حال حاضر تمدید برای یک فصل دیگر و Osmanski شده است یکی از صحبت درباره اجرا در این نمایش در کنار Luke Wilson, Amy Smart and Joel McHale. Osmanski نقش پائولا بروکس/ماده پلنگ و او را به طور کامل در آغوش دوگانگی شخصیت او و چگونگی این نشان می دهد مناسب برای سال 2020 است.

“من صادقانه این نوع سورئال کل زمان” گفت: Osmanski در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “من انجام داده ام هرگز چیزی مثل این و این است که تقریبا به طور کامل از من wheelhouse. آن همه جدید و احساس می کنم چیزی در من انداخته شده است کمی من و من می خواهم به انجام بیشتر.”

مصاحبه کامل:

“Stargirl” یک ابرقهرمان درام در مورد یک دختر دبیرستانی به نام کورتنی Whitmore که به ارمغان می آورد با هم بعید است که گروهی از مردم به مبارزه با خائنانی از گذشته است. Osmanski در نقش یکی از کسانی که خائنانی و نقش کشیده او را به عنوان یک بازیگر.

“آن را به بهترین از هر دو جهان چون من به بازی این شخصیت است که این زیبا و توسعه یافته روکش. او به صورت عمومی و او واقعا در آن خوب” گفت: Osmanski. “او می داند آنچه که او باید انجام دهد به نگه دارید تا که نما در این شهر است. سپس او واقعی طرف پلنگ و وقتی که به هر طریقی آن را فقط هرج و مرج و تعجب می کنم و او زمان زیادی است.”

Osmanski می گوید این نشان می دهد طنین انداز با مخاطبان به دلیل آن را چک تمام جعبه. این بازیگر دوست دارد آن را خوب در مقابل بد طرح و همچنین چگونه آن را نماینده جهان با متنوع بازیگران و مرد منجر شود. تنوع مهم است به Osmanski و او مفتخر است به نمایندگی از جامعه آسیایی در هالیوود است.

“من فکر می کنم ما در حال شروع به دیدن بیشتر و بیشتر از این نیازی اساسی برای آن [تنوع] زیرا زمانی که من در حال رشد بود در آنجا بود و بعد به هیچ کس و افرادی که به نمایندگی آسیایی-آمریکایی نیست” گفت: Osmanski. “آن بود و نه واقعی آسیایی-آمریکایی است. وقتی دیدم مردم مانند لوسی لیو و ساندرا اوه آنها بسیار قوی و انجام بهترین خود را برای تماس با عکس های خود را برای مشاغل و تصمیم گیری آنها می دانستند که آنها افتخار خواهد بود از 10 یا 20 سال بعد. که بود برای دیدن آن چهره بر روی صفحه نمایش. من جشن هر شخص من دیدن بر روی صفحه نمایش از آنجا که ما در حال است که هنوز هم بسیاری.”

سازمان دیده بان “Stargirl” در شبکه CW.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de