ریچفیلد, Neb. (CBS محلی) — نادر دود انفجار گرفتار در دوربین دو مجروح آتش نشانان مبارزه با آتش سوزی خانه, مقامات نبراسکا گفت.

ده ها تن از آتش نشانان از چند سازمان در پاسخ به این آتش سوزی شنبه شب در ریچفیلد حدود 15 مایلی جنوب غربی اوماها (روباز انتخابی). پدر خود را به بچه ها شام کشف خود را در پخت و پز روغن حال آتش گرفت و پخش شد به دیوار.

چالکو آتش نشانان وارد اولین ریخته و آتش با آب. لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا جو LaPuzza گفت که او پاشش آب به خانه در مقابل درب هنگامی که یک پدیده غیر معمول رخ داده است: یک دود انفجار.

“من بسته آب کردن بنابراین من می تواند من را در پیشبرد به درب و چیزی که بعد از من می دانستم که من به عقب پرتاب و احساس من در آتش” او گفت WOWT. “من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است من فقط می دانم که این خوب نیست.”

یک ویدئو از انفجار دستگیر شد در یک Sarpy شهرستان معاون رزمناو cam.

“من می دانستم که چیزی را اشتباه رفت. انفجار با صدای بلند. گوش من زنگ شدند من احساس مثل من در آتش” LaPuzza گفت KETV.

LaPuzza بود برای درمان سوختگی درجه دوم در دست خود را.

دو آتش نشان در پشت LaPuzza نیز پرتاب شده توسط انفجار. یکی دچار ضربه مغزی و امضاء ابرو و recuperating در خانه. دیگر چک شد اما او خوب است.

مقامات می گویند که دود انفجار شبیه به یک backdraft, زمانی اتفاق می افتد که فشار ایجاد شده در یک اتاق تا آن هیچ جایی برای رفتن اما ، در این مورد ساختمان شامل یک آپارتمان تبدیل شده فضای ذخیره سازی و یک بانک — همه متصل شده و همه در حال سوختن است.

“داشتن یک ساختمان که تحت فشار با چند درب باز است فقط بی سابقه از” LaPuzza توضیح داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de