(CBS محلی)– Cheerleading تلویزیون را نشان می دهد بسیار محبوب این روزها.

“تشویق” در Netflix بکشد است ایجاد یک تن از وزوز و ایالات متحده آمریکا شبکه درام “جرات من’ به مخاطبان این فرصت را به حرکت در گذشته نمای یک شهر کوچک و شیرجه رفتن به جهان قاتل از دبیرستان cheerleading. سری ستاره Willa Fitzgerlad که نقش مربی Collette فرانسه و بازیگر را دوست دارد داشتن فرصت برای کشف این جهان شگفت انگیز.

“این واقعا هیجان انگیز است. من به وضوح عشق را نشان می دهد و عشق, اسکریپت” گفت فیتزجرالد گفت: در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “من آن را کردم و من بلافاصله برای آن کشیده شده. آن بوده است بسیار هیجان انگیز برای دیدن همه واکنش نشان می دهد. مردم نیز در مورد هیجان زده نشان می دهد. آن را به طرزی جادویی نمی نیاز برای طراحی شود. داستان شامل بسیاری از بخش های مختلف این سفر در حال رشد است.”

مصاحبه کامل:

در حالی که بالا و شخصیت های مدرسه در حال رفتن را از طریق عمده تغییرات فیتزجرالد شخصیت می رود از طریق سفر خود را.

“این زن است که با داشتن یک دوم آمدن سن پس از داشتن یک کودک گفت:” فیتزجرالد. “از آنجا که از راه نشان دادن دهانه های متعدد جهان و مراحل مختلف زندگی آن پایان می رسد تا مربوطه برای بسیاری از افراد مختلف است که پیدا کردن آن. من عاشق Collette. من دوست دارم یک شخصیت با برخی بسیار ضروری تاریکی. من با خواندن این خلبان اسکریپت واقعا به سرعت و پس از آن من گفتم وجود نداره من می دانم که بسیاری در مورد این شخصیت است. که چه رسم من به عنوان یک بازیگر.”

در علاوه بر این به “دره من” فیتزجرالد نیز نقش کلیدی در این فصل بعد از Netflix بکشد “خانه از کارت” به عنوان جوان نسخه از رابین رایت شخصیت کلر آندروود. این کار تحت فشار قرار دادند فیتزجرالد به یک فضای او هرگز شده است.

“من دوست داشتم انجام است و من با وسواس رابین رایت” گفت فیتزجرالد. “من فکر می کنم او فوق العاده است و من دوست دارم همه از کار خود را در نشان می دهد. من تا به حال هرگز انجام می شود که قبل از. من تا به حال هرگز یک نسخه از یک شخصیت است که در حال حاضر شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. من کمی ترسیده بودند آن. این فقط چند صحنه اما من احترام رابین را به عنوان یک بازیگر بسیار است. من آن را در زمان بسیار جدی و تماشا به عنوان بسیاری از خانه از کارت به عنوان من می توانم از طریق قبل از اینکه ما شروع به تیراندازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de