“من می خواهم او را از اتاق بلافاصله’: هزاران نفر در اعتراض دادستان منطقه جکی Lacey در مرکز شهر LA

لس آنجلس (CBSLA) — راهپیمایی هزاران نفر در سراسر شهرستانها ایالات متحده طی چند روز گذشته به تقاضای عدالت و پاسخگویی پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار در دست پلیس است.

یک گروه بزرگ حل و فصل روز چهارشنبه در خارج از لوس آنجلس سالن عدالت اداری از L. A. دادستان منطقه جکی Lacey برای چه به یک هفته اعتراض در برابر D. A.

این تظاهرات که توسط سازمان L. A. فصل از زندگی ماده و ساختمان PWR یک سازمان آغاز شده توسط بازیگر Kendrick Sampson.

لاکی که یک زن آمریکایی آفریقایی تبار بوده و هدفمند توسط فعالان برای تعقیب بیشتر افسران پلیس برای سوء.

“او یک زن, یک زن سیاه و سفید. او یک جمعیت به حاشیه رانده شده هر راه شما آن را تکه تکه” یکی از معترضان گفت. “این واقعیت که او اجازه می دهد این اتفاق می افتد به خود مردم و خود جامعه منزجر کننده است و من می خواهم او را از کار بلافاصله. امروز خواهد بود.”

Lacey به ابراز حمایت از او به صورت مسالمت آمیز تظاهرات در سراسر لس آنجلس و شهرهای اطراف آن.

در پاسخ به انتقاد از او را تعقیب تاریخچه Lacey تبلیغ خود را ثبت کرد و گفت که تیم او بوده است “با در نظر گرفتن سختی موارد به دادگاه.”

“به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار من همیشه به دنبال عدالت” Lacey گفت. “اما بعضی اوقات من نگاهی به حقایق مورد و آنها prosecutable چون شاید این فرد یک سلاح یا اسلحه یا آنها را به ضرب گلوله به کسی یا آنها knifed کسی است.”

لاکی گفت که در موقعیت خود را به عنوان D. A. او ادامه داد: به یک قربانی تبعیض است.

او همچنین گفت که افسران پلیس نیاز به آموزش بهتر در سراسر هیئت مدیره و به طور خاص با د-تشدید روش های است که در تعامل با مردم مبارزه با بیماری روانی و اعتیاد به مواد مخدر.

Lacey در حال حاضر در حال اجرا برای یک دوره سوم به عنوان D. A. باشد و برای انتخاب مجدد در نوامبر رواناب برابر سابق سان فرانسیسکو D. A. جورج Gascón سابق پلیس لس آنجلس مامور.

او گفت که او هیچ برنامه ای برای استعفا با وجود تماس برای او است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>