بیست و پنج سال پیش تا امروز من در اولین پرواز از فرودگاه بین المللی دنور.

قطعا اولین پرواز. احتمالا. را که شاید. اما آن را یک دیوانه گردباد با این وجود.

اولین برخاستن از قطر به طور رسمی اعتبار به ایالات متحده پرواز 1062 به کانزاس سیتی بود که برنامه ریزی شده برای 6 صبح در فوریه 28, 1995. اما مردمی در 103.5 روباه صحنه یک شیرین کاری تبلیغاتی در نظر گرفته شده به ضرب و شتم این جت به آسمان. ایستگاه کارفرمایان اجاره یک هواپیما پر آن را با اعضای رسانه ها (از جمله شما واقعا) همراه با صبح میزبان نشان می دهد مایکل Floorwax و ریک لوئیس و ترتیبات ساخته شده برای آن را برای ضربه زدن باند فرودگاه و سر به نیواورلئان برای چربی شنبه در ساعت اندکی در اوایل به اندازه کافی واقعی شماره یک.

آیا آنها موفق می شوند ؟ خوب ما بودند قطعا گفت: ما در هوا قبل از ایالات متحده پرواز. اما اگر هزینه های در نظر گرفته شده بود به نتیجه در روابط عمومی bonanza آن شکست خورده است. روز بعد نیویورک تایمز به ایران 1062 اعتباری و یک ربع قرن بعد 9News است که هنوز هم انجام چیزی مشابه به همین.

وجود دارد قطعا یک دیوانه تقلا برای به انجام رساندن این شاهکار. مسافران بودند با عجله از طریق ترمینال به طوری سریع است که ما به سختی فرصتی را در امکانات جدید — یکی که فرودگاه جدید بوی تقابل به شدت با عطر و بوی کهنگی حلق آویز بیش از دنور قبلی فرودگاه استاپلتون که لنگ-اردک وضعیت باعث شده بود تا آن را به تبدیل شدن به طور فزاینده ای نخ نما در طول سال که منجر به جانشین آن را برای اولین بار.

البته قطر state-of-the-art چمدان سیستم تبدیل به گران کاربی. اما ما بیشتر متمرکز بر کولاک بود که باد از طریق منطقه که صبح, به عنوان اگر ثابت کند که قطر بود و در واقع “همه آب و فرودگاه” به عنوان مسئولان شهرستان شده بود و نفس نفس اعلام کرد. این ادعا را به اثبات می شود بسیار اغراق آمیز باشد اما پس از ما هواپیما شد و بارها و بارها فرو برد و با د شکر و تخم مرغ, مواد شیمیایی, ما موفق به دریافت بالاترین نقطهء کشتی البته به اندازه کافی در میان تلاطم را عصبی بروشور مثل خودم از ترس من می خواهم به زودی از دست دادن عسل-بادام زمینی بو داده.

به منظور کوتاه, منشور لمس کردن در بزرگ آسان و مطبوعات دسته منتقل شد به طور مستقیم به محله فرانسوی که در آن ما بودند کاهش یافته است در وسط یک مردی Gras bacchanal در حال حاضر در حال پیشرفت است. من می خواهم هرگز به نیواورلئان قبل از اینکه اجازه دهید به تنهایی برای امضای آن رویداد و من روز را صرف goggling در جشن دختر در یک لباس (یا هیچ) به عنوان آنها در روز-قبل از نوشیدن روز-نوشیدن سرد بود و پرتاب tchotchkes از رژه شناور. من جمع آوری بسیاری از رشته ها از دانه است که برخی هنوز بعد از 25 سال; همسر من, عینک دو رشته از آنها در اوایل این هفته به مناسبت روز قبل از روزه در مدرسه کاتولیک که در آن او به عنوان اصلی.

آن شب ما دسته جمع آوری شد و برگشت به فرودگاه برای بازگشت پرش به قطر — و ملاحظه هیچ کس را پشت سر گذاشته بود (مگر در مواردی که رفت و يکديگر اعلام کردند که قطعا امکان پذیر است). وقتی رسیدیم پشت در دنور ساعت خیلی دیر بود و متوسط بود استخوان دلسرد کننده به خصوص بعد از این بیشتر در آب و هوای معتدل در لوئیزیانا. اما ما گرم با دانش است که ما می خواهم برای همیشه شناخته می شود برای گرفتن اولین پرواز از فرودگاه بین المللی دنور.

که کاملا کار راه ما پیش بینی شده است. اما حداقل ما می دانیم. و یا فکر می کنم ما می دانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im