لس آنجلس (CBSLA) — شب قبل از روز پدر از 60 سال ویدال Garay پس از درگذشت پیمانکاری رمان coronavirus — بیماری بالقوه مرگبار ساخته شده توسط یک فرم نادری از کم خونی و اخیر نبرد با سرطان است.

ویدال Garay, 60, درگذشت, روز قبل از روز پدر و روز مرد پس از عقد قرارداد COVID-19. (اعتبار: Garay خانواده عکس)

“پدر من توانستم به خوردن” ریچارد Garay گفت. “او نمی تواند حتی به بیش از حد دارو است.”

ریچارد 27, گفت که او شروع به احساس خفیف علائم در مه 29, اما آنها به تدریج بدتر است.

“در روز سلامت ما فقط بدتر شده است.” “این رفت و از شما می دانید, یک روز خوب برای من نمی توانم نفس بکشم من نمی تونم من نمی خورند.”

ریچارد گفت که او و پدر خود را از دست داده و احساس خود را از طعم و بوی قبل از آزمایش مثبت برای COVID-19 ژوئن 4. دو صرف روز در قرنطینه هم تا یک روز هنگامی که ریچارد از خواب بیدار در وحشت.

“منظور من از خواب بیدار شدم نفس نفس زدن برای هوا است,” او گفت:. “من نمی توانستم نفس بکشم.”

ریچارد گفت: پدر او که تا به حال باقی مانده در تخت خود در سراسر قرنطینه استفاده می شود چه انرژی او را به نشستن و بپرسید اگر او خوب بود.

“من مانند” بابا من نمی فکر می کنم من قصد دارم به آن را'” ریچارد گفت. “که آخرین چیزی که به من گفت: پدر من و آخرین چیزی که پدرم را دیدم او خفه کننده است.”

ریچارد گرفته شده بود به بیمارستان در آمبولانس است اما از آنجا منتشر شده بود و دوره نقاهت در خانه.

ویدال نیز در نهایت گرفته شده بیمارستان اما پس از دو هفته از مراقبت. او پشت سر همسر خود را سه پسر و چهار نوه.

“پدرم همیشه ما مطرح می شود, شما می دانید, به افتخار کشور ما به افتخار ما شرایطی بدون در نظر گرفتن چگونه آنها” ریچارد گفت. “به آغوش زندگی, به, افتخار, به عشق مردم.”

ریچارد گفت: 28 اعضای خانواده باید آزمایش مثبت برای COVID-19 اکثر دوره نقاهت در خانه. خانواده نمی دانند که چگونه آنها قرارداد ویروس اما فکر می کنم آن می تواند از یک عضو خانواده که برای بازدید در اواسط ماه مه و یا از یک سرپرست که می آید به مراقبت از ریچارد ،

خانواده راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای کمک به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه.