ICC آزمایشی شروع به اتهام جنایات جهادی در تیمبوکتو

لاهه هلند — دادگاه از اتهام افراطی اسلامی متهم با پلیس وحشیانه رژیم اسلامی در تیمبوکتو پس از القاعده مرتبط شورشیان تصرف تاریخی مالی کویر شهرستان در سال 2012 افتتاح شد روز سه شنبه در دادگاه جنایی بین المللی در لاهه.

Al Hassan Ag عبدل عزیز Ag محمد Ag محمود که نشسته در دادگاه با پوشیدن یک ماسک صورت سفید و روسری متهم به دخالت در جرم از جمله تجاوز جنسی, شکنجه, ازدواج اجباری و برده داری جنسی از مارس 2012 تا پایان ماه ژانویه سال 2013.

                                                                                                                                                                                                                       

آل حسن را بلافاصله وارد یک درخواست به عنوان آزمایشی آغاز شده و قبل از رفتن به یک جلسه بسته بنابراین قاضی می تواند به عنوان خوانده شده تمام اتهامات بدون قرار دادن قربانیان در معرض خطر با داشتن هویت خود خوانده در دادگاه باز.

Al Hassan گفته بود یک عضو کلیدی در مغرب اسلامی, گروه های افراطی با لینک کلیک کنید برای القاعده برگزار شد که قدرت در شمال مالی ، دادستان ها می گویند مغرب اعمال وحشیانه رژیم در تیمبوکتو ساکنان از جمله شلاق, قطع عضو و ازدواج های اجباری است.

‘œAl حسن متهم به اعمال قدرت و عملکرد روزانه درون اسلامی, پلیس,’� گفت: قاضی آنتوان Luis-Mbe Mindua.

فرانسه-رهبری عملیات نظامی در سال 2013 مجبور آل حسن و دیگران از قدرت هر چند عناصر را ادامه داد و به مرحله حملات متعدد در مالی و نیروهای بین المللی.

محاکمه باز در برابر یک پس زمینه از تنش های سیاسی در مالی پس رقابت انتخابات مجلس. روز یکشنبه معترضان غارت یک ساختمان متعلق به رئیس جمهور ابراهیم Boubacar Keita سیاسی حزب.

در این آزمایش مورد دوم در ICC مربوط به مغرب وحشیانه اشغال تیمبوکتو. یک عضو از گروه احمد آل Faqi Al Mahdi شد به اعدام محکوم و در سال 2016 و محکوم به نه سال حبس برای حمله نه قبور و مسجد در این شهرستان در سال 2012. در جلسات قبلی Al Mahdi گناه التماس کرد و ابراز ندامت برای نقش خود در رهبری تخریب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de