یخ کارمند در شفق بازداشتگاه تست مثبت برای COVID-19

مهاجرت و گمرک کارمند که مشغول به کار بود در مهاجر بازداشتگاه در شفق به تازگی به عنوان هفته گذشته آزمایش مثبت برای COVID-19 دو منابع در داخل یخ را تایید کرده اند. نتایج حاصل از آزمون برگشتم امروز, مارس 25.

شفق قطبی بازداشتگاه توسط اجرا خصوصی, زندان, شرکت ژئو گروه از طریق قرارداد با یخ. هفته گذشته ده تن از بازداشت شدگان در این مرکز تحت قرنطینه پس از داشتن شده است در معرض تماس با یک وکیل مهاجرت که ممکن است تا به حال COVID-19. در سراسر ایالات متحده شده است وجود دارد یک مورد تایید شده از COVID-19 در میان یخ بازداشت شدگان و یک مورد تایید شده در میان یخ کارکنان شاغل در بازداشتگاه — و نه از جمله این شفق قطبی مورد.

قبل از نتیجه مثبت در شفق قطبی, وکلای مهاجرت در حال حاضر درخواست شده یخ به آزادی مشروط و یا اوراق قرضه از زندانیان که در معرض پیمانکاری موارد جدی از COVID-19 مانند افراد مسن و کسانی که با سرکوب سیستم ایمنی بدن. در همین حال اتحادیه های کارگری به نمایندگی از وکلای مهاجرت یخ دادستان و قضات مهاجرت گرد هم آمده اند و خواستار بسته شدن موقت از تمام دادگاه مهاجرت در سراسر کشور از جمله یکی در شفق قطبی.

تا کنون وزارت دادگستری تعطیل کرده است این صندوق در غیر بازداشت, دادگاه, از جمله یکی در مرکز شهر دنور اما نه در بازداشت دادگاه مانند یک در شفق قطبی یخ تسهیلات. یک قاضی مهاجرت که مشغول به کار بود در دنور دادگاه مهاجرت در حال حاضر در قرنطینه خانه با مورد مشکوک به COVID-19.

این هفته وکلای مهاجرت به نمایندگی از بازداشت مشتریان در شفق تسهیلات ملزم به پوشیدن چشم, حفاظت, N-95 ماسک و دستکش در هنگام ملاقات با مشتریان. پس از یک وکیل می رسد در بازداشت دادگاه قاضی تصمیم می گیرد که آیا وکیل را مجبور به ادامه با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی با توجه به الکس Gavern یک دنور وکیل مهاجرت.

“تجهیزات حفاظت فردی باید مورد استفاده قرار گیرد برای پرسنل پزشکی و اولین پاسخ دهندگان که نیاز به مقابله با این به طور مداوم” Gavern یادداشت ها. “این به نظر می رسد در نظر گرفتن منابع دور از این افراد است.”

Alethea Smock محلی یخ سخنگوی نه در پاسخ به Westword’s سوال در مورد بازداشت شدگان تحت قرنطینه در شفق تسهیلات. با توجه به یخ کارمند که تست مثبت است و نه تا به حال تماس با بازداشت شدگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de