یخ را فشار علیه دنور همه چیز در مورد, سیاست, شهرستان اتهامات

در حال جنگ در دادگاه بین دنور و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و وکلا برای شهرستان در حال هل دادن به عقب سخت در برابر فدرال’ اصرار که بخش کلانتر پاسخ به احضاریه درخواست از مقامات اداره مهاجرت.

“خدمات احضاریه هیچ ربطی به قانونی نیاز دارید و همه چیز را با سیاست مهاجرت” دنور شهرستان دفتر دادستان نوشت: در فوریه 28 دادگاه فدرال پرونده. “تحت شرایطی از این مورد وادار کردن [دنور Sheriff Department] مطابق با احضاریه خواهد نیروی دنور اجرای قانون برای تبدیل شدن به یک تحقیقی بازوی دولت فدرال در اجرای مدنی سیاست های مهاجرتی در نقض متمم دهم را anticommandeering دکترین.”

که پر است که آخرین شواهد که دنور نمی تواند مطیع مهاجرت و گمرک از اجرای حکم درخواست بدون قضاوت سفارش این شهرستان به انجام این کار. با این حال باراک اوباما برای منطقه کلرادو است که در حال حاضر به نمایندگی از یخ در تلاش است برای به دست آوردن یک قاضی به انجام دقیقا همان است که.

مبارزه بین دنور و یخ عمومی شد در آغاز این سال هنگامی که یخ فرستاده دنور موقت کلانتر Fran گومز, چند, احضاریه به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندان و زندانیان بود که هر دو به تازگی منتشر شده است و یا هنوز در بازداشت هستند. بازداشت شدگان تا به حال تمام شده است به اتهام جرایم جدی مانند فضایی قتل و تجاوز جنسی و تبعید شده بود قبلا. این احضاریه به دنبال خانه و محل کار آدرس و تاریخ و مکان تولد از بازداشت شدگان; آنها همچنین خواسته برای اوراق قرضه اطلاعات و هر گونه مدارک شناسایی که کلانتر به حال بر روی فایل.

یخ مقامات استدلال می کرد که آژانس مورد نیاز این اطلاعات به دلیل دنور نمی دهد یخ به اندازه کافی اطلاع هنگامی که آزاد کردن زندانیان زندان که دولت فدرال است که علاقه مند به اخراج.

“نه بار از ده با دنور آنها در حال حاضر از بین رفته اند” Alethea Smock محلی سخنگوی یخ گفت Westword سال گذشته است. (نه یخ و نه مسئولان شهرستان موافقت کرد به بحث در مورد زمان اقدام قانونی.) که در اوایل مصاحبه Smock گفت که یخ ترجیح میدهد به سازمان های اجرای قانون محلی نگه دارید و بر روی بازداشت شدگان آن را می خواهد به دستگیری تا 48 ساعت. اما برای سال دنور خودداری کرده است برای نگهداری بازداشت شدگان برای یخ. و در 2019 در کلرادو مقننه پشتیبانی شهرستان outlawing که در عمل در سراسر کشور.

در یک تبادل ایمیل بین فدرال و دنور, مقامات شهر وکلای مدافع ادعا را تکذیب کرد که در آن هیچوقت یخ به اندازه کافی زمان برای دستگیری بازداشت شدگان بودند که منتشر شده و همچنین گفته یخ که کلانتر نمی تواند مطابق با حکم درخواست.

در فوریه 28 دادگاه براده دنور وکلا استدلال می کنند که احضاریه “منعکس کننده یک تغییر ناگهانی از دیرینه عمل” نشان می دهد که این حرکت تا حد زیادی سیاسی است. که برای حمایت از آنها توجه داشته باشید که متی Albence مدیر اقدام از یخ به خبرنگاران گفت: در ماه ژانویه در کنفرانس مطبوعاتی که دنور مقامات باید “نشان می دهد تا به دادگاه با یک مسواک چرا که آنها ممکن است از رفتن به خانه که شب چون آنها را می توان آمریکا برای عدم پیروی از یک نظم قانونی از یک قاضی است.”

اما وزارت دادگستری و وکلا در حال ایستاده شرکت کرد و گفت که این درخواست ها لازم و مناسب به خصوص پس از یک شهرستان به تصویب رسید فرمان در سال 2017 نیاز به دنور پرسنل اجرای قانون به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات دقیق با یخ بدون جنایی حکم امضا شده توسط یک قاضی.

این نبرد بین دنور و یخ است بخشی از یک کمپین بزرگتر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای سرکوب دنور و دیگر شهرداری که آیا همکاری با دولت فدرال در اجرای مهاجرت; یخ اشاره به این مکان به عنوان “پناهگاه شهرستانها.”

در مارس 5, برای مثال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن این ایده است که دولت فدرال را مجازات پناهگاه شهرستانها خودداری برخی از کمک های مالی فدرال. “آنها باید تغییر وضعیت خود را و رفتن را از غیر پناهگاه. محافظت نمی کند جنایتکاران!,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

پس از پر کردن آن دنور احضاریه و اجرای درخواست های یخ گرفته اقدامات مشابه در برابر دیگر شهرداری ها در دادگاه ها در سراسر کشور از جمله نیویورک. در آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت اجرای تیم مبارزه ایالت نیویورک که به تازگی به تصویب یک قانون است که مانع از میهن سازمان های امنیتی از دسترسی به دولت گروه از وسایل نقلیه موتور پایگاه داده برای هدف از اجرای مهاجرت; که قانون همچنین اجازه می دهد تا مهاجران مستند نشده به دریافت گواهی نامه ی رانندگی. در پاسخ به اجرای آن وزارت امنیت داخلی ممنوع نیویورکی از دسترسی به اعتماد مسافر از قبیل جهانی ورود.

برای سال کلرادو اجازه داده است مستند نشده مهاجران برای دریافت گواهی نامه ی رانندگی.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن یخ از درخواست کلرادو بخش وسایل نقلیه موتوری برای داده ها بر مردم است که به آن فکر می کند می تواند تبعید. اما سناتور ایالت جولی گونزالس برنامه در معرفی یک لایحه در این جلسه که محدود کردن اطلاعات راهنمایی و رانندگی و یخ به نیویورک بود; که می تواند در قرعه کشی خشم وزارت امنیت داخلی.

درگیری بین مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت سازمان های اجرای و به اصطلاح پناهگاه شهرستانها نیست و محدود به فقط دادگاه و ادارات دولتی. در هفته های اخیر به خصوص در دولت اعلام کرد که ارسال می شود آنچه که اساسا با مگس کش زدن تیم از گمرک و حفاظت مرزی به شهرداری های سراسر ملی است که باید به مبارزه طلبیده سفارشات.

یخ نیز به تازگی منتقل پرسنل از آن تحقیقات امنیت داخلی را بدست آورد که اغلب دسته چیزهایی مانند مواد مخدر, قاچاق جرائم مالی و قاچاق انسان به اجرای آن و حذف عملیات واحد که دسته اخراج مختلف “پناهگاه شهرستانها” از جمله دنور.

پرسنل شیفت در یخ در حال انجام است به “آدرس نیاز روز افزون رانده شده توسط محراب سیاست را بیشتر در بزرگ دستگیری” با توجه به Smock.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im