شرمن اوکس (CBSLA) — یاد Casa وگا رستوران در شرمن اوکس بسته شده است درهای خود را به طور نامحدود زیر فشار اقتصادی ناشی از coronavirus shutdown.

صاحب کریستینا وگا مشترک خبری در Instagram دوشنبه نوشتن “64 سال پیش پدرم شروع Casa وگا. آن را تبدیل به یک محل برای جامعه ما به جمع آوری در زمان های خوب و بد. محل مشتریان خود را ساخته اند. امروز ما به طور موقت بسته شدن با توجه به COVID-19. ما نمی دانیم که اگر این کار را برای چند هفته ، یک ماه یا بیشتر طول بکشد.”

“به محض این که آن را بی خطر است به هر کس خوش آمدید به ما بار و جداول ما را انجام خواهد داد. طوفان نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین. خورشید خواهد آمد. Margaritas جریان خواهد دوباره” وگا نوشت.

مرتبط با: Coronavirus تعطیلی قرار داده و فشار اقتصادی در لس آنجلس و رستوران ها و کسب و کارهای کوچک

“من ارزشمند Casa وگا کارکنان و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید شما در طرف دیگر. با تشکر از شما برای همه حمایت خود را. با یک قلب شکسته کریستی وگا.”

یاد رستوران شده است یک مرکز برای ستاره های هالیوود مثل مارلون براندو است که تا به حال خود را در غرفه و ساندرا بولاک. کوئنتین تارانتینو اخیرا شات قطعات “Once Upon a Time in Hollywood” در تاریخی, رستوران.

فقط سه شنبه CBSLA جف Nguyen بازدید از رستوران به صحبت با وگا که گفت: “من فکر می کنم طولانی ترین ما برای زنده ماندن در این دو هفته.”

وگا به تازگی به اخراج بسیاری از کارکنان زیر لس آنجلس ” هیچ ناهار خوری در حکومت به معنای کم کردن سرعت گسترش coronavirus.

“به طور معمول ما در مورد 60-به همراه کارکنان و ما در حال حاضر حدود پنج,” او گفت:. “آن ویرانگر است.”

روز دوشنبه L. A. شهرستان هیئت ناظران صادر شده و یک مهلت قانونی توقف همه مسکونی و تجاری اخراج میان coronavirus شیوع موثر تا زمانی که ممکن است 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im