آیداهو جامعه سوگوار پس از باقی مانده از 2 بچه داشت

بویزی آیداهو — در عرض چند ساعت یک باغ از یادگارهای بزرگ شده در خارج از روستا صحنه جرم. فرفره, گل ها و حیوانات با خال خال یک حصار در نزدیکی جایی که پلیس همچنان معتقد متعلق به دو فرزند در یک, عجیب و غریب است که اسیر توجه در سراسر جهان است.

برای پلیس وحشتناک کشف این هفته مشخص شده قابل شکستن در یک monthslong بررسی آنچه اتفاق افتاده است به جاشوا ‘œJJ’� Vallow بود که 7 هنگامی که او از میان رفت و در ماه سپتامبر همراه با 17 سال سن خواهر Tylee رایان.

                                                                                                                                                                                                                       

برای بستگان که گفت: باقی مانده متعلق به فرزندان خود دل شکستگی بزرگ شده بود.

برای خوشه کوچک آیداهو شهرهای این نمایش از یک رمز و راز و شروع یکی دیگر از: که در آن در حال JJ و Tylee? حق در اینجا و در عین حال irretrievably از بین رفته اند. چرا آنها رفته است ؟ که ممکن است هرگز به طور کامل جواب داد.

‘œI هرگز فکر نمی کردم آن را به این – من فکر نمی کنم آنها مرده بودند,’� گفت Timanee اولسن تخصص کوکی بیکر که از نزدیک دنبال پرونده و پس از شنیدن در مورد بدن برنامه ریزی شده شب زنده داری به سوگواری بچه ها که ناپدید شد از رکسبرگ. ‘œIt فقط موجب بسیاری از غم و اندوه در شهر ما.”

کودکان, مادر لری Vallow Daybell شده در زندان از ماه فوریه در جنایت کودک رها و اتهامات دیگر. شوهر جدید, چاد Daybell متهم شد با پنهان کردن و یا از بین بردن بدن بعد از پلیس خود را جستجو مالکیت روستایی سه شنبه. باقی مانده هنوز به طور رسمی شناسایی شده اما اعضای خانواده گفته رسانه های خبری است که آنها متعلق به جی جی و Tylee.

‘œWe پر اندوه ژرف است که این دو ستاره روشن شد از ما دزدیده و فقط امیدوارم که آنها درگذشت و بدون درد و یا درد و رنج’� خانواده نوشت: در این بیانیه است.

                                                                                                                                                                                                                       

کی و لری خروس جنگلی اسیایی و اروپایی JJ پدربزرگ و مادربزرگ کرده ماه به نگه داشتن جستجو برای کودکان و نوجوانان در محل موردتوجه وتماشای عموم. با این هفته کشف آنها خارج شده به سرند.

‘œThe خانواده است نه انجام هر گونه مصاحبه در حال حاضر’� گفت: Felicia Dewall است که اقدام خود را به عنوان سخنگوی. ‘œThey هستید درخواست همه نوع احترام است.’�

این پرونده پیچیده transfixed عمومی با روابط خود مرموز مرگ و میر ناشی از Daybells’ همسران سابق و چند روز قیامت باورها.

آن آغاز شد و با لری Daybell برادر تیراندازی و او را به قتل شوهر جدا چارلز Vallow در حومه ققنوس تابستان گذشته در آنچه او ادعا شد در دفاع از خود. Vallow به دنبال طلاق گفته لری اعتقاد او تا به حال تبدیل شدن به یک خدا-مانند شکل که مسئول طلوع در کتاب مقدس پایان زمان. برادر الکس کاکس درگذشت در دسامبر آشکار لخته خون در ریه است.

مدت کوتاهی پس از Vallow مرگ لوری و کودکان از نقل مکان به ایالت آیداهو چاد Daybell زندگی می کردند. او یک شرکت چاپ و نشر قرار دادن بسیاری از کتاب های داستانی او نوشت: در مورد سناریوهای آخرالزمانی آزادانه در الهیات کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. او همچنین ضبط پادکست در مورد آماده شدن برای کتاب مقدس زمان پایان و دوستان گفت که او ادعا می شود قادر به دریافت سند چشم انداز از ‘œbeyond حجاب.’�

                                                                                                                                                                                                                       

او ازدواج کرده بود به Tammy Daybell که در خواب او را در ماه اکتبر گذشته از آنچه او اگهی گفت: شد ، مقامات رشد مشکوک که چاد Daybell عروسی لری فقط دو هفته بعد و آنها تا به حال Tammy Daybell بدن که در ماه دسامبر. نتایج که کالبد شکافی نشده اند منتشر شد.

پلیس شروع به جستجو برای Tylee و جی جی در ماه نوامبر بعد از بستگان نگرانی. پلیس می گویند Daybells به دروغ محققان در مورد محل نگهداری کودکان بی سر و صدا قبل از خروج آیداهو. آنها در بر داشت در هاوایی ماه بعد.

محققان نشده منتشر شد هر جزئیات جدید از بقایای یافت شد. بدن فرستاده شد به بویزی برای کالبد شکافی و روشن نیست که نتایج آن منتشر خواهد شد.

‘œIt است وحشتناک ترین نتیجه به احمقانه ترین نه ماه رمز و راز است که من تا کنون شنیده ام از,’� گفت اولسن که سازمان افروزی با یک دوست. “این بچه ها سزاوار بهتر است و ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم به کسانی که بچه ها عدالت است.’�

اولسن گفت: صدها نفر از مردم نشان داد که آنها می خواهند برای حضور در. او مرتب به شب زنده داری در یک پارکینگ در آیداهو فالز, نزديک به شهر, که در آن کودکان زندگی می کردند به امید آن ارائه فضای کافی برای مردم احساس متصل در حالی که باقی مانده اجتماعی دور. مردم جمع شده بودند جمعه شب نوشت: یادداشت ها به بچه های سوخته شمع و گوش به ‘œIn آغوش یک فرشته” با توجه به آیداهو پس از ثبت نام.

‘œIt گرفته شهر ما و تبدیل آن وارونه است. این همه شما در مورد گوش در تمام طول روز, و شما لازم نیست به دانستن آنها را به احساس متاثر از آن – آن را در هوا’� او گفت:. ‘œWe در حال انجام بهترین های ما به هم بچسبند و به خصوص در زمان های سخت است.’�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de