نمایشنامه نویس و شاعر مربی و سازمان ادریس گودوین منصوب شده است برای تبدیل شدن به مدیر جدید هنرهای زیبا کلرادو اسپرینگز مرکز در دانشگاه کلرادو که در آن او به مدت شش سال با شروع از آوریل 1. او را به جای خروجی مدیر ارین Hannan که اعلام کرد او می تواند ترک در اواخر سال گذشته او را از نزدیک کار با گودوین از طریق انتقال.

“ما فوق العاده خوش شانس به ادریس بازگشت به کلرادو اسپرینگز و تمرکز خود را قابل توجهی استعداد در هنرهای تجسمی مرکز” Hannan می گوید در بیانیه ای اعلام انتصاب. “من افتخار دارم به تصویب ضرب المثلی مشعل به دست توانمند خود به عنوان ادبی و تئاتری تمجید درک خلاقانه و هنری فرایند پس زمینه به عنوان یک مربی دانشمند و پزشک و دخالت در کلرادو هنر جامعه می تواند در خدمت ماموریت در راه های بی شماری. به عنوان هنرهای زیبا مرکز در ادامه به اجرای یک aspirational برنامه استراتژیک ادریس دیدگاه برای راه های که در آن هنر ایجاد تحول تجارب و اجتماعی تاثیر ارزشمند خواهد بود.”

گودوین فارغ التحصیل از دانشگاه کلمبیا که به دست آورده خود را در وزارت امور خارجه در نوشتن خلاق در مدرسه موسسه هنر شیکاگو بود اخیرا کار به عنوان تولید مدیر هنری از مرحله یک خانواده تئاتر در لوئیزویل ، در حالی که او وعده جدید را با انرژی و همیشه عالی آرمان – به موقعیت گودوین نیز عمیقا ریشه در محدوده هنر ، او کارگردانی کرده است در کنجکاو تئاتر تدریس در دانشگاه کلرادو و همکاری با دنور مرکز هنرهای نمایشی و وصول دنور در میان نهادهای دیگر است. Westword افتخار او به عنوان یک کلرادو خلاق در سال 2017.

“در زمان من به عنوان استاد در دانشگاه کلرادو من درگیر با هنرهای مرکز در بسیاری از راه های مختلف از شرکت-برنامه ریزی هیپ هاپ جشنواره به تدریس در کلاس های سرگردان خود را گالری از دست رفته در الهام” گودوین می گوید در اعلام. “و چه زمان به بازگشت! این اتحاد بین دو لامپ جامعه به ارمغان می آورد با هم قرن ها از تاثیر در مقابل محدوده. در عصر نوآوری و خلاقیت ما می تواند تبدیل به تعریف چند رشته هنر فضای قرن 21 غرب است. من فروتن افتخار و با انرژی از این فرصت فوق العاده ای است و من نمی توانم صبر کنید برای پیوستن به این تیم و کمک به شکل دادن به فصل بعد. به زودی شما را ببینید 719!”

گودوین انتخاب شد برای این کار به دلیل تعهد خود به توسعه مخاطبان جدید برای هنر و نیز ارتباط عمیق به جامعه است.

“به عنوان خوب مرکز هنرهای کامل انتقال آن به دانشگاه کلرادو در این تابستان ما به دنبال یک مدیر است که می تواند در حفظ و گسترش آن ضروری جامعه روابط و همچنین کمک به توسعه هیجان انگیز فرصت های جدید برای اعضای ما بازدید کنندگان و دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان” توضیح می دهد که آلن تاونسند کشيش در دانشگاه کلرادو در اعلام انتصاب. “من هیجان زده به استقبال ادریس بازگشت به کالج و چشمه. نه تنها او را در سطح بین المللی شناخته شده هنرمند با چشم انداز فوق العاده ای او به ارمغان می آورد منحصر به فرد دانش کلرادو اسپرینگز دنور و CC جوامع که ارزشمند خواهد بود به FAC در سال های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de