IIHF تشویق NHL پتانسیل بازگشت به بازی های المپیک در ’22

International Ice Hockey Federation رئیس Rene’ Fasel تشویق است پس از یادگیری NHL دستور کار معامله باز می شود امکان بهترین بازیکنان جهان بازگشت به بازی های المپیک است.

گذشته از عدم قطعیت مطرح شده توسط coronavirus همه گیر Fasel آسوشیتدپرس گفت که او نمی پیش بینی هر گونه عمده سکندری بلوک است که می تواند از خط خارج شدن مذاکرات منجر به پکن 2022 بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œNo من فکر نمی کنم وجود دارد یک معامله شکن,’� او گفت:. ‘œThere هستند بسیاری از چالش است. اما من فکر می کنم در اصل من می خواهم بگویم این خبر که در CBA برای من و به خصوص بین المللی هاکی, خبر بسیار خوبی است.’�

Fasel صحبت می کرد یک روز پس از NHL و بازیکنان NHL’ Association آزمایشی توافق برای تمدید توافق دسته جمعی برای چهار سال است که اجرا می شود از طریق 2025-26 فصل است.

یک فرد با دانش مستقیم از توافق گفت: AP آن شامل یک ماده است که اجازه می دهد NHL بازیکنان به رقابت در دو بعدی بازی های زمستانی از جمله 2026 بازی های المپیک در ایتالیا. این فرد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل محتویات CBA منتشر نکرده بودند.

لیگ برتر شرکت کننده در پنج دوره متوالی المپیک قبل از پرش 2018 بازی در کره جنوبی.

به منظور بازگشت, NHL و بازیکنان خود را برای اولین بار خواهد بود که به حل و فصل های مختلف برجسته مسائل-از جمله بیمه سلامت, هزینه های سفر و بازاریابی حقوق-با IIHF و کمیته بین المللی المپیک.

                                                                                                                                                                                                                       

هزینه های سفر به تنهایی به Pyeongchang دو سال پیش بودند و پیش بینی می شود 15 میلیون دلار است که کمیته بین المللی المپیک حاضر به پرداخت. NHL بود نیز محروم کنترل با استفاده از بازی های المپیک فیلم به ترویج لیگ و بازیکنان. یکی دیگر از نگرانی بود توزین مزایای بستن این فصل به طور منظم به مدت دو هفته تنها به بازی های المپیک در حال بازی در ساعات اولیه صبح در آمریکای شمالی با توجه به 14 ساعت تفاوت زمان; یک زمان مشابه تفاوت خواهد بود در حال حاضر برای 2022.

Fasel اذعان NHL نگرانی و گفت او را تشویق پس از احزاب آنچه که او به نام “œa بسیار مثبت نشست’� در نیویورک در اوایل فوریه. پیگیری بحث قرار گرفتند در برگزاری با توجه به همه گیر.

‘œWe نمی دهد تا پس از Pyeongchang. ما درک وضعیت چگونه از آن بود که در آن زمان. بدون احساسات بد,’� او گفت:. ‘œWe واقعا امیدوارم که از آن خواهد آمد در ’22 و ما در حال آماده به کار و پیدا کردن یک راه حل است.”

NHL و اتحادیه کاهش یافته است به بحث در مورد پیشنهاد CBA تا آن تایید شده است که می تواند اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

Carolina Hurricanes veteran به جلو جاستین ویلیامز به نام المپیک پیشنهاد ‘œreally جذاب است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فقط فکر می کنم آن را بزرگ برای بازی هاکی قادر به نمایش گذاشتن بهترین بازیکنان,’� ویلیامز گفت. ‘œThe بازی های المپیک یک رویداد خاص را در خود دارد اما داشتن NHL بازیکنان وجود دارد و حتی به عنوان واقعی بازیکنان ما دوست دارم برای دیدن بهترین در بهترین. که بسیار خاص است.’�

ایالات متحده آمریکا هاکی, مدیر اجرایی, Pat كويين گفت که او هیجان زده شده توسط این امکان که برای قرار دادن با هم یک تیم با بازیکنان NHL که می تواند شامل افزایش ستاره جوان مانند Auston Matthews, جک Eichel جانی Gaudreau و ست جونز.

‘œIt هیجان انگیز به نظر این تیم آمریکایی که می تواند نشان دهنده کشور ما در پکن و ما تحسین تلاش های NHL و nhl on nbc در ساخت این امکان’� كويين گفت.

NHL قبلا کوبیده خواهد شد پایین شانس بازگشت به المپیک بازی کند.

‘œAt این نقطه در زمان ما معتقدیم که منفی بیشتر از مثبت,’� معاون کمیسر لایحه دالی گفت: پس از فوریه جلسه در نیویورک است. دالی را بالا بردن چشم انداز تاشو المپیک مشارکت به CBA شد.

Nhl on nbc مدیر اجرایی همین Fehr های مختلف را در مذاکرات با کمیته بین المللی المپیک و IIHF و گفت: ‘œThe تصور من تا به حال بیرون آمدن از جلسه وجود دارد باید به یک راه برای دریافت این انجام می شود به همه رضایت است.”

Fehr قبلا تصمیم به جست و خیز 2018 بازی به عنوان یک فرصت از دست رفته را به ویترین ورزش است.

Fasel که در اصطلاح به عنوان IIHF رئیس جمهور تمدید شد یک سال و به ماه سپتامبر سال 2021 با ستایش از NHL و بازیکنان برای پرداختن به بازی های المپیک در CBA.

‘œWe ندارد اهرم و ما فقط باید به تشکیلات خودگردان فلسطینی و NHL برای درک این خوب است برای حمایت از ورزش به ویژه در آسیا,’� Fasel گفت. ‘œI خوشحال هستم که در پایان آنها را در درک این مهم است که برای توسعه هاکی روی یخ در آینده است.’�

___

AP ورزشی نویسنده هارون ریش کمک از Raleigh, North Carolina.

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de