ایلینوی اعلام 236 بیشتر موارد COVID-19; سه مرگ و میر بیشتر

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر دوشنبه اعلام کرد یک بخش خصوصی همکاری برای افزایش تولید از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک برای محافظت از کارگران پزشکی در طول COVID-19 اپیدمی و یک detente خود را در دشمنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر منابع.

مقامات همچنین اعلام کرد 236 بیشتر در مورد از این بیماری در ایلینوی آوردن تعداد کل موارد به 1,285 در 31 استان ها. سه نفر کشته شده اند از این بیماری است.

                                                                                                                                                                                                                       

بعد از تیز مبادلات در توییتر این آخر هفته پریتزکر گفت که او تا به حال یک مثبت گفتگو با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطراف ظهر مورد نیاز برای هواکش و ماسک.

“رئیس جمهور بسیار پاسخگو” پریتزکر گفت: طی جلسه توجیهی روزانه. او اضافه مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش “‘اجازه دهید من را ببینید اگر من می توانم آن را برای شما.'”

پریتزکر نیز دقیق با همکاری ایلینویز’ فن آوری زیستی شرکت ها و تولید کنندگان شروع به ساخت تجهیزات مانند N95 ماسک و دستکش و روپوش و ضد عفونی کننده.

بخش خصوصی همکاری بسیار مهم است پریتزکر گفت دولت فدرال عقب مانده در پاسخ به وزارت امور خارجه درخواست برای کمک.

برای مثال دولت خواسته برای 4,000 تنفس و دریافت از صفر تا کنون و در پی 2.3 میلیون N95 ماسک و داده شده است 246,860 یا 10 درصد است.

                                                                                                                                                                                                                       

پزشکی کارگران “التماس برای عرضه به نگه داشتن آنها را امن” پریتزکر گفت.

مرگ و میر در ایالت ایلینوی است 12 با سه اخیر مرگ و میر بودن دو مرد در 80s و یک مرد در 90s-همه از طبخ شهرستان است.

Illinoisans شما با COVID-19 طیف وسیعی از نوزاد به 99 سال.

اقامت در خانه سفارش تصویب رسید در 5 p. m. در سراسر ایالت ایلینوی شنبه توسط پریتزکر با هدف کاهش گسترش COVID-19 یک بیماری تنفسی است که می تواند باعث پنومونی.

به منظور جلوگیری نمی کند و مردم را از کارهای ضروری از جمله سفر به فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و داروخانه ها به عنوان مثال.

پریتزکر در شنبه پرسید سابق کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند پزشکان و پرستاران به بازگشت به کار برای مبارزه با موارد در ایالت ایلینوی است.

روز دوشنبه Metra اعلام کرد این امر ارائه سواری رایگان برای همه پرسنل پزشکی در حالی که ماندن در خانه سفارش در اثر است. پزشکی کارکنان شما نیاز به ارائه یک کار ID که خواسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im