ایلینوی می شود برای اولین بار به ضربه بزنید تغذیه وام

ایلینوی است که با آن مواجه تشدید مجازات در بازار اوراق قرضه به عنوان coronavirus مورد منابع مالی خود را آماده است برای تبدیل شدن به اولین دولت به قرض گرفتن از بانک فدرال ایالات متحده $500 میلیارد تاسیسات برای دولت های محلی.

دولت در حال برنامه ریزی برای قرض $1.2 میلیارد دلار از بانک مرکزی برای یک سال به مقابله با از دست دادن درآمد در آورده با خاموش شدن ناگهانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و تاخیر از آن مالیات سالانه-آخرین مهلت تشکیل پرونده.

                                                                                                                                                                                                                       

این مرحله پس از ایلینوی در ماه گذشته قرار داده شده حراج از جمله بدهی های کوتاه مدت به عنوان نرخ بهره خواستار سرمایه گذاران افزایش یافت و نگرانی از آن می تواند برای اولین بار دولت به اوراق قرضه خود را کاهش به آشغال. معامله قرار گرفت روز به روز وضعیت و در حال حاضر دولت به جای تبدیل به تغذیه. بانک مرکزی را به اتهام نرخ بهره از 3.82% بیشتر از یک درصد کمتر از آن در طول یک باند فروش در ماه گذشته.

“فدرال رزرو بانک مشغول به کار از نزدیک با تیم ما به این معامله ممکن است از طریق شهرداری تسهیلات نقدینگی است که یک ابزار مهم دولت است که با استفاده از پاسخ به بی سابقه اقتصادی چالش های مطرح شده توسط COVID-19 همه گیر” الکسیس استورم مدیر دفتر فرماندار از مدیریت و بودجه در بیانیه ای گفت:.

بسته شدن برنامه ریزی شده است برای ژوئن 5 و استقراض بازپرداخت خواهد شد و یا قبل از تاریخ 5 ژوئن 2021 با توجه به این بیانیه.

ایلینوی خواهد بود که برای اولین بار به ضربه بزنید فدرال رزرو برنامه اعطای وام بود که نورد بعد از شهرداری-بازار اوراق قرضه بود با چکش با یک بحران نقدینگی در ماه مارس که مطرح معرض خطر است که برخی از دولت ها خواهد بود قادر به قرض گرفتن برای بستن موقت کمبود بودجه.

پس از اعلام برنامه بازار بسیج رانندگی بازده در برخی از امن ترین اوراق بهادار به نزدیک به صفر است.

اما ایلینوی در ادامه به صورت شیب دار مجازات به قرض گرفتن. که آن را ترک کرده است در میان کسانی است که می تواند به نفع از بانک فدرال وام پس از جریمه بانک مرکزی است که شارژ کمتر از آن را در بدهی عمومی فروش.

                                                                                                                                                                                                                       

ایلینوی در ماه آوریل کاهش مالی خود را تا سال 2020 پیش بینی درآمد توسط $2.7 میلیارد و برآورد 2021 دلار 4.6 میلیارد دلار پس از اقامت در خانه نظم آورده در نزدیکی توقف فعالیت های اقتصادی. ایلینوی مبلغ 138 میلیارد تهی دست بازنشستگی بدهی و عدم پس انداز و 7 میلیارد دلار در صورتحسابها را ترک کرده است آن را با یک باند امتیاز یک گام بالاتر از آشغال.

در روز دوشنبه شاخص S&P رتبه جهانی که دارای یک چشم انداز منفی در دولت گفت: ایلینوی مالی 2021 بودجه “در ادامه به precariously متعادل می کند و شامل اقدامات به طور معنی داری آدرس ساختاری بی ثباتی است.”

ایلینوی نشست مجمع عمومی در طول آن کوتاه بهار در جلسه ممکن است اصلاح دولت استقراض اساسنامه اجازه می دهد تا آن را به فروش بدهی های کوتاه مدت به تغذیه مرکز. تا به حال دولت در کوتاه مدت استقراض مورد نیاز قیمتهای رقابتی.

این ماده جدید نیز اجازه دراز مدت قرض گرفتن تا 5 میلیارد دلار اگر merited از تغذیه.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر یک دموکرات بوده است دفاع بیشتر کمک از دولت فدرال است. پریتزکر گفت: او به دنبال بیش از 7 میلیارد دلار در فدرال کمک برای جبران درآمد از دست رفته در میان شیوع ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de